Dragon Ball Super

• Japonsko ドラゴンボール超 (více)
Japonsko, (2015–2018), 50 h 13 min (Minutáž: 23 min)

Předloha:

Akira Torijama (komiks)

Masako Nozawa, Naoki Tacuta, Rjó Horikawa, Kóiči Jamadera, Majumi Tanaka, Naoko Watanabe, Unšó Išizuka, Kazunari Tanaka, Eiko Jamada, Eidži Takemoto (více)

Epizody(131)

Recenze uživatele SonGokussj k tomuto seriálu (1)

Dragon Ball Super (2015)

Na prvních 27 dílů nebudu reagovat, protože jsou jen opakováním prvních "nových" dvou filmů, a to přesněji o Beerusovi a poté Ressurection of F. Filmy byly velmi zdařilé, proto hodnotím protáhlou a občas zafilerovanou sérii pouze cca 2* Jediný bonus v nich je snad mírně rozvedený trénink Gokua a Vegety, poté se změnilo pár hlášek, že už dávají smysl a umřeli/přežili tam jiní lidé než ve filmech (na konci opět pomocí DB obživeni). Je to tedy více konzistentní než "uspěchané" filmy, avšak ty se mi stále líbily více. 1-27 EP 40% || 28. episodou začíná konečně nový obsah :-) Všichni hype? :-) || Nové episody byly "vcelku" zábavné, mno, hlavně nové... Se starým dobrým DBZ to ale nemá co dělat... A pokud bych tomu neměl z nostalgie přidávat hvězdu, zůstalo by to tak na 1-2... Jen ona nostalgie mě nutí se na to koukat :-) A můj nick... :-D || 41 EP: That WAS F**ING horrible!!! :-D Ježiš... Odešli jim VŠECHNY OSOBY, co dělají do grafiky a animace a přešli na MALOVÁNÍ nebo co??? :-D || 62 EP: A noční můra pokračuje. Veškerá logika věci je pryč, samá nová transformace, naprosto trapné rozhovory a "komické" výplně, extrémně nezajímavý záporák a ta grafika. O té se nechci ani zmiňovat. Animace šla úplně do ... [25.03.2018] ** Shlédnuto **. Celých 131 episod je za mnou a poslední padesátka patřila k nejnudnějším, co jsem kdy v DB zažil. Nakonec prej vládce všech vesmírů věděl, jak to skončí a i poslední přání zlatému drakovi bylo jasné posledních xxx dílů... Tournament, který zabral snad rok v našem čase, dopadl tak, jak jsem před rokem předpokládal a jeho důsledky? Absolutně žádné. Super scénář. Super nas*ání... DBS by vůbec nemělo existovat. Stejně funguje jen kvůli tomu, aby doplňovalo postavy do právě vycházejících Dragon Ball her. Money money moonnneeeeyyyy. Z nostalgie 25 % ()