poster

Dragon Ball Super (TV seriál)

 • Japonsko

  ドラゴンボール超

 • Austrálie

  Dragon Ball Super

 • USA

  Dragon Ball Super

Animovaný / Akční / Fantasy

Japonsko, 2015–2018, 50 h 13 min (Minutáž: 23 min)

 • Saraph
  ****

  Dragon Ball Super se očividně úplně vyhýbá tomu průseru, jakým bylo GT. Něco z příběhu Super už bylo v uspěchaném 14. DBZ filmu Kami to Kami, nicméně ten mě ani náhodou nezaujal. Určitě tato kapitola nejde jen tak narvat do hodiny a půl. V době psaní tohoto komentáře jsem viděl 10 epizod DB Super a musím říct, že jsem opravdu příjemně překvapen s prozatímním vývojem událostí. Přeji si, aby úplně vynechali dle mého názoru nepovedenou čtvrtou Super Saiyan transformaci, což se jim zatím daří. Po tom, co jsme v Kai remaku z roku 2014 viděli sílu Majin Buu, chtělo by to v pokračování přirozeně někoho ještě silnějšího. Ti v GT na to moc nevypadali, Beerus z DB Super na tuto pozici ovšem krásně pasuje. Držím palce dalším epizodám.(18.9.2015)

 • Jeoffrey
  ***

  Nejsem kdovíjaký fanda série DB a ani DBZ, ale obě se mi líbili. DB jsem považoval za opravdu velmi vtipnou, roztomilou a občas i akční podívanou, která mi ale místy přišla strašně dlouhá a dodnes jsem na sebe hrdý, že jsem jí zvládl. DBZ jsem považoval za vcelku vtipnou, hodně zajímavou a občas velmi epickou lahůdku, protože když na nějakou tu akci došlo byla prostě skvělá a i všechny ty silácké kecy okolo, než se něco semlelo měli hodně do sebe, ale opět to bylo místy hodně dlouhé a šance, že bych to dal někdy znovu s mým vytížením asi příliš nehrozí... DB Kai jsem dal prvních pár dílů a přišlo mi, že tomu chybí ta atmosféra a ten "WOW" efekt co jsem občas měl při sledování DBZ se tady tak nějak vůbec nedostavil. Filmy jsem neviděl a tak tedy, když jsem se díval na "souboj bohů" nemám příliš s čím srovnávat, ale když bude chvíle, tak se minimálně na ten film, co se bohem destrukce Beerusem zabývá podívám. Každopádně nyní pár slov k DBS. Úvodní pasáž věnovaná souboji bohu se mi docela líbila. Má to trochu vtipu, i když jeho množství i kvalita za původními sériemi (těmi co jsem chválil) trošičku pokulhává, ale pořád mě to dokázalo pobavit. Postavy jsou pořád fajn a mám je rád stejně jako když jsem se na ně díval kdysi a ty nové (hlavně tedy Beeruse) jsem si docela oblíbil, takže s nimi nemám skoro žádný problém. Co se intenzivních prožitků týká, tak první silnější jsem postřehl až v 9. dílu věnovanému transformaci hlavního hrdiny na "Super Sayan boha", který se mi zatím líbil asi nejvíce. Jistě na původní série to nemá, ale tempo, humor, charaktery animace a hudba se mi prostě docela líbí a když se mi něco docela líbí, tak je buď na lepší 3*, nebo horší 4*. Bohužel po konci této části následovalo několik dílů, které můj celkový dojem zase spíše shazují a to tak, že klesl na průměr, ale třeba se to zase zlepší... 5,5/10(6.9.2015)

 • migr
  ***

  Prvních 20 episod je jen rozložení dvou předcházejících filmů, jsem velký fan, ale tohle je naprostá hrůza. Naprosté nic a bída i animace odfláklá. max40...%... no od 30 episody to už vypadá příběhově lepčí kuci fudžiacký 72% však ta aninace rychlokvaška ,a je jasné naznačené že to na kvalitám DBZ nesáhná. příběh se nám troch rozvíji však někdy trochu do slepe stopy. 76 dílů(6.11.2015)

 • Playman
  *****

  Do epizody 27 nehodnotím neboť vše už bylo řečeno ve filmech. Ale i tak jsem si to jako rekapitulaci užil (začal jsem koukat až po obou nových filmech a dal si maraton 37 epizod) Ovšem od 28. epizody... to je jiný kafe. To je novej Dragon Ball! Konečně! I love it! Epizoda 32 nejlepší za posledních 20 let!(4.4.2016)

 • SonGokussj
  *

  Na prvních 27 dílů nebudu reagovat, protože jsou jen opakováním prvních "nových" dvou filmů, a to přesněji o Beerusovi a poté Ressurection of F. Filmy byly velmi zdařilé, proto hodnotím protáhlou a občas zafilerovanou sérii pouze cca 2* Jediný bonus v nich je snad mírně rozvedený trénink Gokua a Vegety, poté se změnilo pár hlášek, že už dávají smysl a umřeli/přežili tam jiní lidé než ve filmech (na konci opět pomocí DB obživeni). Je to tedy více konzistentní než "uspěchané" filmy, avšak ty se mi stále líbily více. 1-27 EP 40% || 28. episodou začíná konečně nový obsah :-) Všichni hype? :-) || Nové episody byly "vcelku" zábavné, mno, hlavně nové... Se starým dobrým DBZ to ale nemá co dělat... A pokud bych tomu neměl z nostalgie přidávat hvězdu, zůstalo by to tak na 1-2... Jen ona nostalgie mě nutí se na to koukat :-) A můj nick... :-D || 41 EP: That WAS F**ING horrible!!! :-D Ježiš... Odešli jim VŠECHNY OSOBY, co dělají do grafiky a animace a přešli na MALOVÁNÍ nebo co??? :-D || 62 EP: A noční můra pokračuje. Veškerá logika věci je pryč, samá nová transformace, naprosto trapné rozhovory a "komické" výplně, extrémně nezajímavý záporák a ta grafika. O té se nechci ani zmiňovat. Animace šla úplně do ... [25.03.2018] ** Shlédnuto **. Celých 131 episod je za mnou a poslední padesátka patřila k nejnudnějším, co jsem kdy v DB zažil. Nakonec prej vládce všech vesmírů věděl, jak to skončí a i poslední přání zlatému drakovi bylo jasné posledních xxx dílů... Tournament, který zabral snad rok v našem čase, dopadl tak, jak jsem před rokem předpokládal a jeho důsledky? Absolutně žádné. Super scénář. Super nas*ání... DBS by vůbec nemělo existovat. Stejně funguje jen kvůli tomu, aby doplňovalo postavy do právě vycházejících Dragon Ball her. Money money moonnneeeeyyyy. Z nostalgie 25 %(18.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace