Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

Gig

Třetí policajt snad neměl ani vzniknout nebo se měl jmenovat jinak. To už je ryzí komedie, viď strýčku Dave. Ale aspoň některé fórky byly fajn. ()

Stifmeister

///   Bohužel, třetí díl Beverly Hills Cop mě zklamal více než předchozí dva úspěchy v této parádní akční sérii. Axel Foley působí méně vtipně, jeho charakter ztrácí na upovídanosti a chybí mu typická improvizace, která dělala z předchozích dílů tak skvělé komedie. Nové postavy nesedí na úroveň těch původních, a příběh se točí kolem zábavního parku, což není nijak přitažlivé prostředí pro napínavý příběh. Přestřelky jsou až příliš nafouknuté, navíc je v nich vystříleno více střeliva, než v prvních dvou dílech dohromady. Film celkově ztrácí na svém šarmu. Kromě několika pasáží, které zachraňují film před totálním propadem, nemám mnoho pozitivního, za což bych mohl udělit kladné hodnocení. Pokud bych měl hodnotit celou sérii, skončil bych u druhého dílu a byl bych spokojený. A to samé bych doporučil i Vám, protože tento film za to opravdu nestojí. |4.5/10| (a to jsem ještě relativně hodný) ()

peeko

Tuten film se nemusel stát. Jen víc chtít. Ale tak už to v Hollywoodu běhá. Kde nic, tu nic. 2 * jen za značku a mdlého Eddieho. Howg ()

tyzmrde

V tomto dílu je málo srandy ale víc akce. Ta scéna kde se poruchá kolotoč a Axel je zachrání byla fakt napínavá jinač tam nebylo skoro nic a prvním dvou dílu dělá ostudu. Jen ať Eddie natočí čtyřku protože přece nechce aby Axel zažil konec v tak špatným filmu.... ()

bmx6

Tak tohle už se nedá srovnávat s předchozími díly.Už jsem se ani tolik nebavil.Eddie Murphy se mi už taky nelíbil.Hudba taky nic moc.Prostě nuda až na pár scén.Ale když to shrnu,tak úplně nejhorší to nebylo. ()

Delmondo

Osmdesátky jsou nenávratně pryč a spolu s nimi zmizelo i kouzlo Policajta v Beverly Hills. Režie se sice chopil klasik John Landis ale ten tomu nijak zvlášť nepomohl, navíc s Axelem zbyl jen Rosewood bez Tagarta, a ještě k tomu se Murphy nějak začal stydět nebo co, protože po jeho kecech se slehla zem. Abych pořád jen nekritizoval, tak dvě věci které mě na filmu dostali byly Foleyho akce na pouťový atrakci a teplouš Serge v podání Bronsona Pinchota kterej měl neuvěřitelný kecy který by mu mohl sám velký mistr keců Axel Foley závidět. Nebylo to nejhorší ale Policajta v Beverly Hills si představuju trochu jinak. Aspoň že Kaiser zůstal v dabingu. ()

TonoM

Eddie Murphy se tady málo rozjel . Trošku škoda, protože je to opravdu extratřída. Muzika dokola jedna a ta samá nejslabší série. 35% ()

daleba

Oproti předchozím dílům je tam strašně moc nesmyslů, "náhod" a debilit... Ale pořád je to Axel, a pár vtípků je fakt povedenejch ()

PeteBuck

Mne ani prvé 2 diely nepripadali bohviečo. Dialógy uletené, skôr mi to pripomínalo improvizáciu, scenár otrasný, zápletka plná zbytočných, pritrúblych a zúfalo nevtipných kecov, poprípade nepotrebných odbočiek. Nuda. Jediné, čo potešilo, bola trojica hercov, ktorá sa objavila a zanechala celkom zaujímavú stopu v Aktoch X (či už to bol týpek, čo zabil Muža z Pentagonu, mutant 2SHY, čo vysával tuk z ľudí, alebo týpek z NSA, čo zabíjal pomocou strún od piana doktorov z oddielu 731 experimentujúcich na mimozemšťanoch). To ma pobavilo. Inak som mal občas pocit, že Eddie Murphy paroduje sám seba a ešte k tomu nepodarene. Nechápem, že toto natočil John Landis, ktorý má za sebou zopár naozaj slušných kúskov. Taká Smrtonosná pasca či Smrtonosná zbraň, sú skvelé kúsky, ale séria Beverly Hills Cop je preceňovaná hovadina. Nechápem, že sa rozhodli toto oživiť. ()

PTuranyi

Keď sa Axel Foley vydáva do L.A. riešiť podozrivý prípad, na ktorého stopu ho privedie prestrelka, v ktorej zahynie jeho šéf Todd, čaká nás celkom napínavý, ale len mierne nadpriemerný príbeh a zopár zvratov.  Problém je, že obsahuje viac klišé a zjednodušení než vtipných situácií. Na vine je zrejme scenár, pretože Eddie Murphy spolu s ostatnými hercami sa celkom snaží. Ale niektoré scény sú smiešne skôr pre svoje zjednodušenie ako vtip a tajtrlíkovanie s postavičkami Wonder landu je viac trápne ako zábavné. Produkcia je technicky dobrá a snaží sa vystužiť atmosféru známou hudobnou témou. To však na záchranu príbehu nestačí. ()

Fill16

Jak tak pročítám ty komentáře, zjevně nejsem sám komu se líbí hláška : "Vypněte sakra tu muziku!" :-D ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon