Česko Slovensko má talent 5 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 5

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2015

• Lukoboss

Stala se z toho hrůza všech hrůz. Moderátorům to nejde, Diana Mórová tam sedí asi jen proto, že je pěkná, jinak nevím, celkově je to hrozná estráda. Snaha dělat megashow v americkým stylu, to u nás nikdy nepofrčí, takže vynucovat si potlesk atd., to je děs. Jediní dobří jsou tam někteří soutěžící, ale tady se hodnotí formát a jeho zpracování.(22.11.2015)

• lardko

Tak tohle mi přišlo jako o dost horší než předešlí díly. Proč tam k*rva dávali dva moderátory (Milana Zimnýkovala ) a ( Marcela Forgáče ) když vůbec neví jak na to ! Chtěli být vtipný , ale vůbec nebyli. Jakub Prachař měl zůstat u moderátořiny , protože role porotce mu vůbec , ale vůbec nešla. Lucie Bílá zase poslala polovinu lidí dál úplně za nic (klasika) , Diana Morová mi ani tak nevadila , a Jaroslav Slavík párkrát někoho setřel , ale už to nebylo jako dřív ... 35% tady 35% u mě.(8.9.2015)

• SOLOM.

Očekával jsem, že noví porotci přinesou zvýšenou úroveň pořadu, ovšem byl jsem dost bláhový. Kuba Prachař je fajn moderátor a zpěvák, ale role porotce mu evidentně nesvědčila. To Diana sice dokázala zaujmout svým výstřihem, ale jinak taky žádná sláva. No a ti noví moderátoři – katastrofa…No a aby byli světoví, tak samozřejmě nesměl chybět ani „Golden Buzzer“…Stejně nikdy nepochopím, proč to tak často vyhrávají zpěváci a je úplně jedno zda operní, nebo v tomto případě romka Gyöngyi Bodišová…zpívat umí, ale tohle není pěvecká soutěž a ty taneční skupiny, nebo borci se světelnou show jsou stokrát lepší…(1.12.2018)

• kingik

No co, Diana Mórová má určitě talent na mazlení s čuráky, Jaro Slávik má talent zpracovávat pánská pozadí, Jakub Prachař v ničem nevyniká, má však talent to rozpohybovat blbým kecáním a Lucie Bílá má talent vyjádřit své pocity očima. Obávám se, že duo bavičů Zimnýkoval & Forgáč, nepředstavuje výraznější hrozbu pobavit diváky, ale alespoň to nejsou hezouni, co jim ženy padají k nohám. Konečně měl někdo odvahu dát do televize normální moderátory, ne do sebe zahleděné seladony, kteří si myslí, jak jsou neodolatelní a srší vtipem. Koncept pořadu už takřka připomíná cirkusovou show, kdy už vlastně ani nepřekvapí, že by se třeba objevil adept, co plive na kilometr do dálky a neomylně zasáhne cíl. Důležité je dodržet pestrost uchazečů, což vypadá, že nebude problém. Pořád se na to dá dívat. Jestli se u toho dá bavit a usínat pln dojmů a nadšení, to už bych nechal na individuálním posouzení. 40%(4.9.2015)

• MM_Ramone

Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry nejaký dlhodobý, overený formát, na ktorý máme ešte licenciu. Tak preto nám chce slovenská komerčná televízia JOJ už po piaty raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent", ktorý treba náležite oceniť a vypraviť do Las Vegas. Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes po nich neštekne. Navyše tento krát bude zázračné talenty objavovať zvlášť odporné quarteto porotcov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (vlastným menom Jaroslav Slávik), afektovaná speváčka Lucie Bíla (vlastným menom Hana Zaňáková), nevycválaný odjebek Jakub Prachař a do štvorice to najhlúpejšie teliatko - vrcholne nesympatická Diana Mórová. Odpad!(6.9.2015)