Česko Slovensko má talent 5 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 5

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2015

• Kukolar

Bavilo ma to....až kým nedošlo k výberu súťažiacich do Finále. Na niektoré čísla sa dalo pozerať a zaujali. 4 zlaté bzučiaky, ďalšie okremtohobzučiaky a posunutia do finále dodatočne. WUT? Koľko z 12 finalistov tam bolo vybraných ľuďmi? 4?5? Moderátori pre mňa príjemnou zmenou no nepadol som z toho na zadok. A Finále? 1) Výsledky overené notárom prinesené tretím asistentom zvukára asi 8 sekúnd po ukončení oficiálneho hlasovania? Ako? 2) Scéna pri finálovom vystúpení víťazky okopírovaná z Britains Got Talent 2012 - James Arthur. 3) Asi 167 krát moderátori zdôrazňovali nedostatok času, ok, ste LIVE, ale prečo mám z toho pocit, že ste to chceli rýchlo odbaviť a poďme domov? 4) Choreografie a scény slabé. A víťaz? Nechcem veriť tomu, že Slovákov a Čechov ZNOVA a ZAS upratal príbeh a nie výkon človeka. Myslím, že už tohto stačilo. Ale nie som vôbec zhrozený. Veď prečo aj? Víťazstvo v takejto súťaži neznamená nič. Akurát zaradenie sa do davu bezmenných, rýchlokvasených človeku ničnehovoriacich mien a tvári. Na koniec aj tak o úspechu rozhoduje tvrdá práca, potom tvrdá práca a usilovnosť a nie nejaká Tv show.(28.11.2015)

• MikeCool

TV-pořad. Proč? Proč tak relativně dobrou soutěž kazí dementní mentalita zdejší poroty? Čeští tvůrci se zřejmě co nejvěrohodněji přiblížit se kvalitám britské talentovky, ale bohužel je z toho akorát jeden velký kýč a ostuda. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |(25.11.2015)

• PauloZ

Nebudu hodnotit, protože jsem velmi náhodně viděl pouze finálový večer téhle, s prominutím, šaškárny. Nevím jak jinak nazvat show, která kromě Prachaře nemá jediného zajímavého porotce... ani afektovaná ječící Lucka mě nebaví. A co hůř, disponuje nesympatický uvaděčským duem slovenských čtyřicátníků, kteří se hodí možná tak na komentování hokejových zápasů. Navíc jsou oba nepochopitelně slováci, takže se vytráci jakákoliv potenciální možnost zábavné konfrontace jazyků a ucelenosti k názvu Show. Co je ale asi úplně nejhorší, tak ten vítěz. Nic proti, ale z tolika možných atraktivních finalistů vyhraje zpěvačka, která by v superstar neprošla beztak ani z prvního kola. Tohle jestli je obraz naší země, tak trubme na poplach :-)) PS: Kingik to v komentu pěkně zabil :-D PSS: Nemůžu si odpustit tam vpálit ten odpádek...prostě to nejde vydžet :-D(26.11.2015)

• Lukoboss

Stala se z toho hrůza všech hrůz. Moderátorům to nejde, Diana Mórová tam sedí asi jen proto, že je pěkná, jinak nevím, celkově je to hrozná estráda. Snaha dělat megashow v americkým stylu, to u nás nikdy nepofrčí, takže vynucovat si potlesk atd., to je děs. Jediní dobří jsou tam někteří soutěžící, ale tady se hodnotí formát a jeho zpracování.(22.11.2015)

• lardko

Tak tohle mi přišlo jako o dost horší než předešlí díly. Proč tam k*rva dávali dva moderátory (Milana Zimnýkovala ) a ( Marcela Forgáče ) když vůbec neví jak na to ! Chtěli být vtipný , ale vůbec nebyli. Jakub Prachař měl zůstat u moderátořiny , protože role porotce mu vůbec , ale vůbec nešla. Lucie Bílá zase poslala polovinu lidí dál úplně za nic (klasika) , Diana Morová mi ani tak nevadila , a Jaroslav Slavík párkrát někoho setřel , ale už to nebylo jako dřív ... 35% tady 35% u mě.(8.9.2015)