Reklama

Reklama

Česko Slovensko má talent 5

(pořad)
  • Slovensko Česko Slovensko má talent 5

Obsahy(1)

Celosvětově nejúspěšnější show popáté v Česku a na Slovensku! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i senioři. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a diváků. Do porotcovského křesla tentokrát zasednou: kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá a nově také moderátor minulých řad ČSMT a zpěvák Jakub Prachař. Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová. Na porotcovský stůl nově přibude zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů. Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů na Primě! (TV Prima)

(více)

Recenze (39)

castor 

všechny recenze uživatele

Pestrost talentů se daří držet, otázkou však od první série zůstává, jak k úrovni schopností přistupovat a posuzovat ji. Navrch není jasné, k čemu jsou některé schopnosti vůbec užitečné. Příjemný a snesitelný formát je nicméně už dávno pryč, Bílá se svými medovými výroky a přecitlivělými reakce naopak zůstává, stejně jako neustálé natahování všeho, co se ještě krapet natáhnout dá. Vítězkou se nakonec stala nenápadná zpěvačka s pohnutým osudem, která by se ovšem v konkurenční Superstar do finále neprobojovala. Zda to byla ona, nebo kdokoliv jiný, tuším nechává národ zcela chladným. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

No co, Diana Mórová má určitě talent na mazlení s čuráky, Jaro Slávik má talent zpracovávat pánská pozadí, Jakub Prachař v ničem nevyniká, má však talent to rozpohybovat blbým kecáním a Lucie Bílá má talent vyjádřit své pocity očima. Obávám se, že duo bavičů Zimnýkoval & Forgáč, nepředstavuje výraznější hrozbu pobavit diváky, ale alespoň to nejsou hezouni, co jim ženy padají k nohám. Konečně měl někdo odvahu dát do televize normální moderátory, ne do sebe zahleděné seladony, kteří si myslí, jak jsou neodolatelní a srší vtipem. Koncept pořadu už takřka připomíná cirkusovou show, kdy už vlastně ani nepřekvapí, že by se třeba objevil adept, co plive na kilometr do dálky a neomylně zasáhne cíl. Důležité je dodržet pestrost uchazečů, což vypadá, že nebude problém. Pořád se na to dá dívat. Jestli se u toho dá bavit a usínat pln dojmů a nadšení, to už bych nechal na individuálním posouzení. 40% ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Očekával jsem, že noví porotci přinesou zvýšenou úroveň pořadu, ovšem byl jsem dost bláhový. Kuba Prachař je fajn moderátor a zpěvák, ale role porotce mu evidentně nesvědčila. To Diana sice dokázala zaujmout svým výstřihem, ale jinak taky žádná sláva. No a ti noví moderátoři – katastrofa…No a aby byli světoví, tak samozřejmě nesměl chybět ani „Golden Buzzer“…Stejně nikdy nepochopím, proč to tak často vyhrávají zpěváci a je úplně jedno zda operní, nebo v tomto případě romka Gyöngyi Bodišová…zpívat umí, ale tohle není pěvecká soutěž a ty taneční skupiny, nebo borci se světelnou show jsou stokrát lepší… ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-pořad. Proč? Proč tak relativně dobrou soutěž kazí dementní mentalita zdejší poroty? Čeští tvůrci se zřejmě co nejvěrohodněji přiblížit se kvalitám britské talentovky, ale bohužel je z toho akorát jeden velký kýč a ostuda. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) | ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry nejaký dlhodobý, overený formát, na ktorý máme ešte licenciu. Tak preto nám chce slovenská komerčná televízia JOJ už po piaty raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent", ktorý treba náležite oceniť a vypraviť do Las Vegas. Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes po nich neštekne. Navyše tento krát bude zázračné talenty objavovať zvlášť odporné quarteto porotcov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (vlastným menom Jaroslav Slávik), afektovaná speváčka Lucie Bíla (vlastným menom Hana Zaňáková), nevycválaný odjebek Jakub Prachař a do štvorice to najhlúpejšie teliatko - vrcholne nesympatická Diana Mórová. Odpad! ()

Galerie (3)

Zajímavosti (2)

  • Novinkou páté řady bylo to, že se rozšířil počet porotců ze tří na čtyři. Novinkou byl také takzvaný zlatý bzučák. Každý porotce ho může zmáčknout jen jednou a po jeho zmáčknutí soutěžícího dostane rovnou do finále. (SONY_)
  • Vítězem páté řady se stala romská zpěvačka Gyöngyi Bódisová. (SONY_)

Reklama

Reklama