poster

Kondor (TV seriál)

 • USA

  Condor

 • Kanada

  Condor

Akční / Drama / Thriller

USA, 2018–2019, 17 h 53 min (Minutáž: 46–60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rathe
  ****

  Neměl jsem žádné tušení, do čeho se pouštím, protože jsem Tři dny Kondora neviděl. Začátek mě přišel takový akčně utahaný, jelikož v prvních 2 dílech snad byla jen jedna akce. Ale ženské postavy měly tak skvěle vytvořené charaktery, že opravdu ty první díly utáhly. Hlavního protagonistu jsem si za celou dobu úplně neoblíbil. Ne, že by mi vadil, ale nezískal si nějaké extra sympatie. Naproti tomu hlavní antagonistka, Joubert, byla geniální a často jsem si říkal, či ji nenávidím a nebo skrytě miluji. Seriál se pak rozjel a naprosto vymazal jakákoliv hluchá místa. Přišlo spoustu zvratů, které měli logické vysvětlení a prostě to k tomu směřovalo. Vše do sebe zapadalo jako díly skládačky a já se skvěle bavil. Ale ten konec? Ten konec! Ach jo... hned jak tam dali časový skok 1 rok, trošku jsem začal pochybovat. Ale pak to vodítko, co nahodili na další sérii mi celý požitek docela zkazil a prostě mě rozhodnutí autorů zklamalo.(7.11.2018)

 • warrenur
  ***

  Uz som videl filmy s velmi podobnym dejom, a i s kondorom v nazve, s Redfordom, a tak mi potom mnohe zvraty prisli nie tak prekvapujuce. Konanie hlavneho kladasa mi niekolkokrat prislo az moc v rozpore s beznym ludskym rozumom a samotnym pudom sebazachovy. Naopak, herecky najdoveryhodnejsi mi prisiel William Hurt v roli velitela CIA bunky a ta sociopaticka 45kg vrahyna s peknymi ocami Leem Lubany. Hoci jej instruktori mohli viac zapracovat na tom, ako to dievca manipulovalo so zbranami. ;) Vacsine to ale unikne a nebude rusit. Viacmenej sa toho tvorcovia zhostili celkom uspokojivo a premietli Condora do "sucasnych pomerov". Az teda na obcasne dost hlupe konania postav a urcitu prvoplanovost a naivitu. Priemer. Niekoho rozladi, niekto bude "chrochtat" blahom. Na neskore sychrave vecery a relax mi to plne vyvhovovalo. ;)(1.11.2018)

 • EricNor
  ****

  Mam rad politicke thrillery a po dlouhe dobe je tu kromě Homelandu serial, ktery me bavi. O jinem ani nevim. Videl jsem puvodni film a cetl i knizku. Preneseni do aktualniho deni me bavi a i kdyz konec je takovy jaky jsem si uplne nepredstavoval, tesim se jestli bude dalsi rada. A Joubert, tebe miluju.(18.9.2018)

 • DwayneJohnson
  ***

  Začátek seriálu velmi dobrý, konec totálně zpackaný a skoro k smíchu. Naprosto nelogický děj, chování hlavních postav a světě div se, otevřený konec, dělají z téhle, ze začátku nadějné věci, na konci (pod) průměrnou taškařici, kterou zabije hlavně poslední díl a rozuzlení, které mi přišlo jako hodně nepovedený žert.(2.9.2018)

 • denulik
  ***

  Už Tri dni kondora boli na môj vkus poznačené časom a pozerať ten film s odstupom niekoľkých desaťročí znamenalo zmieriť sa s istou naivitou, predovšetkým v konaní postáv. Som rada, že seriál nie je retro a tvorcovia sa pokúsili o update pre 21. storočie, ale istá miera naivity ostala. A s postupom série sa na ňu nabaľovalo stále viac klišé a nelogickostí, takže koniec už bol viac-menej na smiech, napätie sa vytratilo niekde v druhom dieli.(15.10.2018)

 • - V průběhu začátku každé epizody je uveden citát od některé ze světových osobností. Z části citátu je posléze utvořen jednotlivý název epizod. (danielsaf2)