poster

John Wick 2

 • USA

  John Wick: Chapter 2

 • USA

  John Wick 2

  (pracovní název)
 • Hongkong

  殺神John Wick 2

 • Slovensko

  John Wick 2

 • Kanada

  John Wick: Chapter 2

 • Nový Zéland

  John Wick: Chapter 2

 • Austrálie

  John Wick: Chapter 2

 • Velká Británie

  John Wick: Chapter 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Hongkong, 2017, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  *****

  Čím je druhý díl Zátahu ve vztahu k tomu prvnímu, tím je druhá kapitola Johna Wicka k té první aneb kterak se tvůrci poučili z vlastních chyb. Pěkných pár uherských let se nedalo na tuzemských plátnech kochat tak přehlednou, rozmanitou (ty tam je jednotvárnost akce z jedničky) a především nápaditou kompozicí, estetikou i choreografií poctivých kontaktních akčních scén. A když k tomu navíc i "povinný dějový rámec do počtu" vlastně není zase až tak do počtu, tak co víc ještě po nekompromisním přímočarém akčňáku ze staré školy žádat? Snad jen pomyslnou třešinku na dortu v podobě vygradování památné finální přestřelky v galerii také neméně památným soubojem jeden na jednoho; třetí kolo "Wick vs. Cassian" si o to přímo říkalo.(23.2.2017)

 • lamps
  ****

  Akční film pohybu v plné parádě. Sice s až povážlivou absencí sebekontroly v občas příliš natahovaných akčních scénách, ale zato s nejopojnějším nadhledem a nejfunkčnější syntézou všemožných žánrových motivů za hodně dlouhá léta. John Woo má konečně řádného nástupce. Podrobnější recenze zde(28.2.2017)

 • 3DD!3
  *****

  Vizuálně vytříbenější pokračování. Netrpí obvyklými neduhy dvojek a naopak disponuje jejich klady. Akce je více, je minimálně stejně dobrá, nápaditá a překvapuje i když o moment překvapení díky prvnímu dílu přišla. Ponurý feeling zůstává, tvůrci si stále drží nadhled. Reeves si vychutnává každou minutu v roli. Mnoho silných momentů... Letos chci na dovolenou do Říma.(28.2.2017)

 • Wacoslav1
  ***

  Hmm to je, ale povyku kolem jedný lehce nadprůměrný místy i rádoby oldschol akční záležitosti navazující na první díl. Mno po pravdě má to pár podařených momentů a akčních sekvencí který jsou celkem přehledně zpracovaný a taky to tak trochu definitivně kašle na něco jako je logickej děj. Už jednička byla přitažená za vlasy a dvojka je ještě víc, ale víceméně se jedná o hodně podobné filmy. Úplně mě to neuchvacuje, ale když není nic lepšího k dispozici, tak se to dá vidět, ale zase to tu z těmi oslavami nepřežeňte.60%(25.2.2017)

 • Rominator
  ****

  Nájemný vrah a elitní zabiják John Wick (Keanu Reeves) by již rád zůstal v důchodu, ale navštíví ho Santino D'Antonio (Riccardo Scamarcio) s úpisem a chce po něm, aby se ještě jednou vrátil do akce... Na akčních scénách je vidět, že Keanu Reeves neponechal nic náhodě a hodiny strávené v tělocvičně dokázal na plátně prodat. Zvuk si doma člověk takhle naplno nevychutná a návštěva kina se v tomhle případě opět vyplatila. Ruby Rose toho ve filmu moc nenamluvila, ale rozhodně se neztratila a určitě ji rád ještě někde uvidím. Kde se to pánové Keanu Reeves a Laurence Fishburne již potkali? :-) Ten třetí díl by to rozhodně chtělo a snad vznikne.(12.3.2017)

 • - Spoiler: Při úvodní scéně, kdy si John Wick (Keanu Reeves) jde pro svůj Ford Mustang '69, si lze povšimnout, že se u zmiňovaného automobilu několikrát rozbije a znovu opraví přední i zadní okno. (sQelle)

 • - Po otevření titulní scény, má auto Johna Wicka (Keanu Reeves) technický průkaz s datem vypršení platnosti v říjnu 2014. To je datum vydání prvního filmu Johna Wicka (2014). (griph)

 • - John Wick (Keanu Reeves) v Římě navštíví znalce vín tzv. Sommeliéra (Peter Serafinowicz). Tento Sommeliér se také kromě vína vyzná zejména ve zbraních, ovšem na jeho krku si můžete všimnout zvláštní medaili na řetězu. Jedná se o tzv. „tastevin“ historickou stříbrnou misku určenou pro ochutnávání vína a zkoumání odstínů bílých a červených odrůd používaného do dnes. Přesněji jde o Burgundský typ s kroužkem, který se dá zavěsit okolo krku. Nejstarší vyobrazení tastevinu je na freskách v Pompejích. (Bertramm)