Kráľovná zápasí so smrťou v púštnej oáze. Jej syn Prince sa vydáva na zúfalú cestu hľadať mýtický liek, ktorý by ju zachránil. Mladík sa čoskoro ocitne v smrteľnom nebezpečenstve, keď ho prenasleduje Warlord (James Franco) so svojou zločineckou bandou na motocykloch. Prince sa zoznámi s atraktívnou androidkou Ash (Suki Waterhouseová), ktorá má vyššie ambície, než len poskytovať sex a iné služby miestnym bojovníkom. Bude sa môcť Prince spoľahnúť na svoju novú priateľku Ash, keď sa dostane do rúk démonickej ženy, známej ako Drug Lord (Milla Jovovichová)? (TV JOJ)

Pythonator

Už tam chyběl jen ukřižovaný Van Damme a jako posila Šílený Max. Šílený James Franco byl sice osvěžujícím zpestřením jeho vlastní filmografie, ale bez toho Van Damma to bylo takové mdlé, jelikož hlavní šupák-hrdina stál za starou bačkoru. A co je nejhorší, Milla nám krapet stárne a jako stará bačkora i vypadá, i když šílená a k popukání byla také dost. Jako pocta osmdesátkovým postapo filmům to vůbec nebylo špatné, ale jako regulérní silný sci-fi film to stálo za hovno. A to i navzdory tomu, že Šuki Vodnídům je regulérně ten nejrajcovnější kyborg, který by jednomu i postavil... doom. ()

DeLonge

Ne, ne a ještě jednou ne. Nvm kdo přišel na to, že když obsadíte dobré herce, bude i dobrý film. Nebude, věřte mi. Franco dělá co může, debilně se šklebí, ale nic. Dobře. Uznávám, že Milla to na konci zachránila, aby to nebyla úplná sračka. Ale není to krapet málo? Jako film, který se veze od ničeho k ničemu. Nemá hlavu ani patu. Scénář napsali na koleni během jednoho večera po minimálně 10 pivech a několika gramech blíže nespecifikovaných návykových látkách. Kde hlavní hrdina není hlavní hrdina. Páč hlavní hrdina je úplně někdo jinej. Zlotřilá kamera a střih vše dorazily. Čiré zlo. Jedna hvězda za Millu. Jinak ani lautr hovno. PS: dobrý komentář Morholt ()

nikhaj

Každý by chcel roboticku štetku, alebo aspon ten chill snoopa doggyho. Na krajinu sa da velmi pekne pozerat inak je to vulgarny, neosprchovany, motorkarsky film s robotickou stetkou ()

Natar odpad!

Neskutečně trapným „postapo zápasem na život a smrt v aréně“ a ještě trapnějším dialogem po homosexuálním sexu s robotem, který ovšem můžeme jen tušit z kontextu, se z nudné nadstandartní píčoviny stala naprosto fascinující nestandardní megapíčovina. I v Mutantních krokodlacích z bažin se scenáristi a režisér snažili víc. Natočit dneska něco takového je vyloženě výsměch, nebo přiblblá recese. Opravdu mě děsí mentální příčetnost někoho, kdo tomuhle může dát jedinou hvězdu. A kdo v tom našel "sympatickou parodii", by měl ve vlastním zájmu urychleně navštívit nejbližšího psychiatra, či veterináře. ()

arnysimilar

Film prakticky nemá dej. Režisér a celý natáčací štáb asi išli na drogách. A Milla Jovovich zostárla a hrala hnusnú bitch. Jediné pozitívum vidím vo výprave a stopáži. ()

Bobesch85 odpad!

Bylo to tak zábavné, že jsem si u toho stihl nastudovat návod na lobitomii. Při příštím shlédnutí už to bude za 5* ()

ArchAngel_ odpad!

Zajímavý námět, prostředí, kvalitní herecké obsazení a je z toho absolutně příšerný nekoukatelný film bez pointy, vizuální kvality s mizernými dialogy atd. jako tohle mohl být solidní "Fallout" materiál a je z toho velké zklamání. ztráta času pro všechny zůčastněné, diváky počínaje. Těch 88 minut bych chtěl prosím zpět. Tenhle film je hodně špatné béčko s áčkovým potenciálem, který absolutně zavraždil. Režisér, scénárista atd. všichni museli být totálně na mol nebo na fetu, když ten film natáčeli a produkovali ... Hodnocení: 0%! ()

Vaelor

Apokalyptické filmy mám rád a byl jsem přesvědčený, že to nemůže být tak špatné, jak ukazují zdejší komentáře a hodnocení. A taky jsem měl pravdu... je to ještě horší. Nenechte se zmást jmény, zdaleka nejlepší herecký výkon tu předvedl Snoop Dogg. To ostatní byli jen parodie na charaktery, které měly představovat. Z toho filmu si neodnesete ani zbla, takže bych vám radil, neztrácejte s ním čas. ()

Dalajlada

Sled po sobě jdoucích scén, občas prohozených nějakou bitkou bez jakéhokoli zajímavého děje a smyslu. Těch pár dobrých okamžiků se v tom absolutně ztratí. Na honorář Mille padly všechny prachy, takže se točilo na skládkách a zbořeništích. Naštěstí to mělo ten efekt, že to film trochu vyzvedlo z odpadu. Promarněná šance na super postapo. ()