tnp101

První (nebo druhý, podle toho, jak se to vezme) díl byl příjemné akční dobrodružství, u něhož jsem se několikrát zasmál, dvojka (trojka) představuje vesměs to samé, ale bez zápalu. Pokračování, do něhož nejspíš většina zúčastněných dorazila tak nějak z povinnosti, pro pár dalších zlaťáků. Není to tragédie, jen nuda. 50% ()

ywo666

Podobne ako jednotka, len uz okukane. Ale na druhej strane Glover a DeVito to celkom pozitivne obohatili. Jednoducha zabava ked clovek nema silu na tazsie filmy. 3* a dalsi diel uz neodporucam tocit, lebo tema je vybuchana. ()

hroubek

Spokojenost. Jumanji: Další level nabízí velmi podobnou zábavu, jako předchozí film. Což znamená to, že pokud vám sedl předchozí film, tak je velká pravděpodobnost, že vám sedne i pokračovaní. Film se drží typické sequelové šablony, ale ve výsledku to není vůbec na škodu. Zbytečně se neexperimentuje, a tvůrci moc dobře vědí, co se divákům líbilo, a to jim taky servírují ve velkých porcí. Někoho možná zamrzí, že je film sázka na jistotu, na druhou stranu, proč měnit něco co dobře funguje, je to neokoukané, a evidentně to baví všechny zúčastněné. Režisér Jake Kasdan odvedl velmi dobrou práci. Opět zvládá vtipy, gagy a jeho timing na vtipné momenty a scény je dobrý. Kasdan se i v akčních scénách cítí sebevědomější a nebojí se to předvést. Dobré je, že zná limity filmu, a nebojí se ho udělat lehce přepálenější. Velkou radost mě udělali herci, kteří jsou znovu skvělí. Dwayne Johnson si svou roli užívá a je super. Karen Gillan má o trochu více prostoru a dokáže to využít. Jack Black je parádní a je radost ho vidět na velkém plátně. Kevin Hart má zde jednu z nejlepších rolí své kariéry, a je v ní opravdu moc dobrý. Dost mě potěšila přítomnost Danny DeVita a Danny Glovera, protože tyhle pánové mají stále co říci. Film má parádní tempo, nenudí a pořád se něco děje a jedna lokace střídá druhou, a je tam spoustu dobrý vtipů, narážek a nebo i slovních výměn. Největší problém je, že chybí výraznější moment překvapení a zajímavý záporák. Jumanji: Další level je parádní oddychovka, která dobře pobaví. ()

lykan9

Rozhodně lepší než jednička a hlavně vtipnější. Nejen, že duo DeVito - Glover byli dokonalí a díky nim Jumanji poskočilo o level výš,ale tentokrát se zdáli vtipní i ostatní herci, kteří v jedničce byli spíše mdlí. Jinak se opět jedná o výbornou vizuální podívanou a nebýt pár hluchých míst - stopáž mohla být kratší - tak by se jednalo o dokonalý a zábavný film. ()

Timak

O chlup horší než předchozí díl, ale jinak je to pořád super zábava, která jede po zajetých kolejích, nijak nevybočuje a vlastně ani není klasickým pokračováním (rozuměj - vetší, hlučnější, zábavnější ... ). Pokud jste si užili předchozí Jumanji, tak tohle vás nezklame. Kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak asi k Home Alone a Home Alone 2, a proto už bych to nechal být a rozhodně bych se nepokoušel o další díl, protože to by už opravdu smrdělo veleprůserem. Dodatek: I na podruhé je to sakra vtipné. Fakt super oddychovka, která nijak neztrácí svůj půvab, ale i na podruhé si stále nejsem jistý pokračováním. Nechápu, jak by to chtěli tvůrci uchopit, aby nedělali parodii sami na sebe a bylo to pořád takové skvělé a hravé, jako tento a předchozí díl. ()

VasaX

Více humoru, méně obsahu (dobrodružství). Tady se jen pokračuje v pravidlech, co nastavil "první" díl a trochu více se talčí na zábavu/hlášky/gagy. Jako oddechovka je to fajn, toho humoru je tam tolik, že se člověk alespoň párkrát dobře pobaví, č to není tak dobrodružné, epické a finále je takové "ksakru už to má skoro dvě hodiny pojďme to rychle dorazit". Takže lepší průměr s příjemným hereckým ansámblem. ()

sskrblik

Recyklace dává smysl, když z daného materiálu ( látky chcete-li) chcete znovu vytvořit nový celek. Nicméně stejně při procesu recyklace nedosáhnete povětšinou totožného výsledku jako v původním případě... a takto jednoduše by se dal zhodnotit tento recyklát v podobě dalšího dílu Džumandží... ()

VanTom

Výpravné rodinné "videoherní" dobrodružství (tentokrát z pouští a hor) příjemně odsýpá, neztrácí nit a dva vyjevení důchodci ve zdravých a silných avatarech se starají o dostatečné osvěžení (překvapivě nejvtipnější a herecky nejpřesnější mi z toho vyšel Kevin Hart jako zpomalený Danny Glover). "Digibordelu" bylo opět moc, hlavně v akci (pštrosi, mandrilové, raketová vzducholoď), ale s tím se dalo počítat. Lepší 3 * dosahují levelu svého předchůdce. ()

Sany33

Príbeh: ďalší level vo svete Jumanji ukrýva nové výzvy ako aj nové prekvapenia. Herecké obsadenie: Od jednotky sme sa v tomto smere moc nepohli. Boli pridané dve postavy dedkovcov, ktoré hrajú na citlivú notu. Prevedenie: Ide o podarené pokračovanie nakoľko sa stavilo na veci, ktoré fungujú. Ako sú napríklad obrovské naháňačky, groteskné situácie a interakcia medzi postavami z hry a ich reálnymi protagonistami. Pocity: Kto nič nerobí, nič nepokazí a tak to je aj z filmami. Dvojka je plnohodnotný zástupca jednotky a v ničom nezaostáva akurát ani v ničom nenapreduje a neponúka v podstate nič. Mám až pocit že to mohol byť jeden film rozdelený na dve časti. Pridaná hodnota: Dobre sa na to pozerá a po celú dobu stopáže dokáže film baviť. To je v dnešnej dobe veľké plus. 74% ()

Jaro.Krafcik

Vybrali sme sa na druhú adventnú nedeľu na predpremiéru Jumanji ktorá je až 12.12, film sme tak videli v predstihu aj so slovenským dabingom, to by nebol až taký problém ako diváci v kinosále ktorí sa smiali na každej hovadine, pripadali sme si keď pozerame nejaký sitcom kde sa diváci v pozadí smejú. Keby aspoň ten film aj pozerali ale oni ešte aj kukali do mobilu a hlasito sa smiali. Exot pred nami nemal chybu, nebol to prekvapivo teenager. Ďalšie prekvapenie že film mal vianočnú atmosféru čo asi nikto nečakal. Aj skvelého Dannyho DeVita, ktorý možno aj prevýšil Dwayna Johnsona. Každopádne nové Jumanji sme si užili obaja. A mňa film bavil ako aj predošlý diel, či už ten retro s R.Williamsom. Mimochodom bol to môj 30. videný film v kine, za tento rok. 5* ()

dragon94

Jumanji: Další level je pouze z poloviny tak zábavný, nápaditý, vtipný a obsahem nabitý než předchozí film. A je to škoda, protože herci se opět snaží jak jen to jde, ale bohužel pohybují se v absolutně nezajímavém příběhu, jehož lokace jsou strašně nudně a bez jakéhokoliv nápadu zpracovány. Opět mě úplně nejvíc bavil Jack Black a to ať už představoval jakoukoliv postavu. Pokud bude další film, tak už možná opravdu raději ze současnosti, protože videoherní prostředí již bylo opravdu plně vyždímáno. Anebo s jinými tvůrci a úplně jiným stylem. 3* 5/10 ()

ghatos

Pokračování bez nějakých výrazných problémů. Kdo má rád tuto zábavu a nemá vyšší nároky bude uspokojen. 59%. ()

blackJag

"MŮJ VELBLOUD JE NA TVÝ STRANĚ?" No jo no, při těch tržbách se s tím dalo počítat, bezradný nášup plný digitálních atrakcí, neškodný, planý... V podstatě mě to nijak neurazilo, ale ani nezaujalo... a nezaujalo mě to víc, dodíval jsem to na třikrát. 45% ()

jefff

Méně vtipné, méně nápadité, opakovaná vyústění a slabě vykreslené postavy. Nové Jumanji na kvalitu a zejména vtipnost předchůdce ani náhodou nenavázalo a nepomohly tomu ani efektní triky či cameo Danny De Vita.. Je to škoda, chtělo to lepší scénář a zajímavější zápletku. A Awkwafina byla v druhé polovině své účasti nesnesitelně karikaturní. ()

Melios

Presne ako som očakával , dva roky po minulom filme k nám v rovnakú dobu a rovnaký čas prišlo pokračovanie nechválne známeho Jumanji. Rovnako ako minulý rok som podľa traileru očakával podpriemerný film ,ktorý len znásilní pôvodný rodinný film. No z nejakého pre mňa neznámeho dôvodu sa tomu istému režisérovi podarilo tento už raz použitý nápad oprášiť a priniesť niečo zábavného a zaujímavého ( i keď zväčša toho istého ). Začína to úplne rovnako ako minulý diel ,no asi po pol hodine sa z toho opäť stáva šlahnutá komédia s rovnakým plotom ( a.k.a. dejom ) ,ale s inými miestami diania. Ak sa vám páčilo Jumanji z pred dvoch rokov ,potom nie je na škodu ísť aj na dvojku. Príde mi to šialenejšie ,akčnejšie ,zábavnejšie a viac rozvinuté ako dvojka ,ale nič nového. Ak nerátam lepšie gagy a omnoho lepšieho záporáka ,ktorý oproti verzii z roku 2017 aj niečo robí. Zapojenie starej generácii a starých postáv do hry ( aj viac herných avatarov a ich zmena ) tiež filmu pomohlo. Najviac som si užil mostovú scénu ,pretože milujem mosty...Koniec opäť dáva priestor na ďalšie pokračovanie ,ktoré by som aj uvítal ,pretože to vyzerá ,že sa Jumanji znova bude odohrávať v reálnom svete. VERDIKT: Nové diely Jumanji sú rodinné komédie ,u ktorých ľahko vypnete mozog a budete so záujmom hltať všetko čo vám tvorcovia naservírujú. Ale úprimne to nie je žiadny posun vpred. Len vylepšený minulý diel. Ale myslím si že si to tých 75% zaslúži... ()

Hollohlaway

Ale proč ne. Pořád je to celkem zábavné putování, i když tempo je místy opravdu hodně ležérní a nápady už docházejí. Ke konci to dost ztrácí dech a logiku, ale třeba DeVita jsem po delší době rád viděl a byl pořád zábavnej, stejně tak Karen Gillan. Tihle asi jediní skutečně hrají, zbytek moc nestojí za řeč. Ale večer se u toho strávit dá celkem v pohodě. ()

blackkocour

No, i to broukání už odešlo.. a je to v jumindži, nebo spíš v kundě. Skála a banda senilních protéz, vesnických košťat, černých trakařů, tlustých jelit, šikmookých transvestitů a mluvicích pegasů, si zas udělalo vejlet do.. kurva, tady nemůžu říct džungli. Spíš v zimním Tyrolsku. Ono se to dalo čekat, že dvojka (v tomhle případě trojka), bude o poznání horší. V obsazení Denny Devita a Dannyho Glovera mohla být známka kvality. Obě dvě staré vojny miluju ze svého černého srdce nejvíc. Tady byly otřesný... dejme tomu, že do té první hodiny to bylo celkem záživný, a klidně řekneme i napínavý, hlavně při mostech.. jen později, jak si prohodili svý avatary, tak to zas byla nuda. Na jedničku to nemá v žádným případě, mělo to znaménka, že to dokonce bude i lepší, ale víme jak to nakonec dopadlo. Stejně jsem nedával moc na konci pozor, takže radši to ještě nechám na průměru, ale jen proto, že jsem hodnej strejda Kocúr. Konec nám předpověděl, že možná nás bude čekat i trojka.. pokud mě slyšíš Bože, Alláhu, Buddho nebo létající špagetové monstrum, tak nedopusť, ať se to tak stane! Jinak, odpad bude brzy připravený.. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům