Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (CinemArt)

hroubek

Nechápu mysl Petra Kolečka. Jako opravdu ne. To jakým způsobem on ve svých filmech vykresluje vztahy, morálku a postavy je něco zvláštního a odstrašujícího. Film sám osobě funguje. Pobavil mě, vypnul jsem u něho. Ale to, co bych si z něho měl odnést mi je nesympatické a trochu mě to i uráží. ()

fabecc1222

Naprosto klasická a čistě průměrná česká romantická komedie, která jede v úspěšných kolejí filmů jako jsou Ženy v pokušení, Muži v naději... a nepřináší tak nic nového, ba naopak, přináší 100x omýlané téma a fráze. Langmajer se v posledních cca pěti letech uchýlyl k tomu, že hraje stále dokola jeden a ten samý charakter, od Hřebíčkové dostanete také tu očekávanou nesympatickou kravku jako vždy... Kolečko jako scénárista a režisér tedy úplně nepohořel, ale vsadil na 100% jistotu, bez větší tvůrčí námahy, kde jedinou přidanou hodnotou je sportovní prostředí. ()

ghatos

No já teda jako ne, že bych byl nějaký moderní korektní agitátor, ale Langoš je tam naistalovaný jako totální sexistické prasátko, které tam tak nějak manipuluje přiblblé pipinky, které tak nějak všechny roztahují nožky na počkání. Volejbal je tam jen jako taková stafáž pro jednoduchý plytký vztahový příběh. Celé je to hrozně nepřirozené, pubertální a zkratkovité. PS: Ten Langošův projev v restauraci...až mi bylo stydno. 22%. ()

Autogram

Celkom príjemná letná oddychovka o jednom alfasamcovi a existencii ženského priateľstva. Pritom sa je na čo pozerať, zvlášť Petra Hřebíčková si na svoj vek zaslúži uznanie. Logiku príbehu som nehľadal a urobil som asi dobre. ()

jefff

Strašně slabý film, kde nefunguje příběh, zápletka, postavy a už vůbec ne humor. Snímku navíc chybí nějaké sdělení, pointa nebo vývoj postav. Scénář a i laciná režie patří na smetiště tuzemského filmu. ()

Lenulinka

Podivejte se na trailer. Pokud si myslite ze vite, jak film skonci, tak mate s nejvetsi pravdepodobnosti pravdu. -> Prave jste usetrili cca hodinu a pul zivota - neni zac! ()

Fox85

Blok českých komedií, které jsem měl možnost v krátké době vidět, uzavírá tento snímek. Opět se nabízí obligátní - neurazí, nenadchne - ale tady to tak úplně neplati, nápad i herci dobrý, jen toćelé tak nějak prošumělo... ()

netahlo

Strasny. Od te doby, co Kolecko picha tu pricmoudlou muzatku, to s nim jde z kopce ... Langmajer uz taky zacina byt vycpelej, mozna by si zase po letech mohl zkusit nejakou vaznejsi roli, protoze se pomalu stava svoji karikaturou. ()

Kleki-Petra odpad!

Asi nejhorší českej film. Jiřiho Langmajera mám rád a asi jenom on to trochu zachraňuje, ale i tak ztráta času. Úplně o ničem. ()

klukluka

Já bych tomu ty tři pecky snad nasypal, i kdyby to měl být ten nejhorší biják, jakej jsem kdy viděl (nebyl). A sice Mattymu (uživateli) navzdory. Ten člověk nevynechá jedinou českou komedii a všechny vždycky tak brutálně sejme... Fakt je mi paušálně líto českých tvůrců. Tenhle Matty tu má bodů jak nasráno, každej film má díky tomu přednostně a grátis, ty jeho chytrý kecy tu visí možná od prvního dne a jenom to seká- většinou odpady!, a když se dobře vyspí, tak tomu dá velkoryse aspoň jeden kus. Do prdele s Mattym, fakt. ČSFD má českýmu a slovenskýmu filmu pomáhat a ne ho takhle zadupávat do země. Tenhle film za moc nestál, ale jako voyeur jsem si přišel na svý, protože všechny ty holky tady jsou fakt moc pěkný a věřím, že většina žen, s výjimkou nějakých Mattoušů v sukních, si ten vizuál taky pochvalovala. Jinak Kiky a Maky se u toho podle mě mohly smát, až se za břicho popadaly. Ne že by to snad bylo tak vtipný- to vůbec, ale to zjednodušení stran života reprezentantek v tak exponovaným sportu, jakým je dnes beach volejbal, to už bylo skoro až za hranou. Ještě že k těm chudákům holkám osamělejm někdo promluvil aspoň před tím jedním setem na mistrovství Evropy. Jinak byly jak kůl v plotě. ()

bari68

Pohodovka bez rozmýšľania, žiadne artové majstrovstvá sveta, dá sa zasmiať, film baví, na komédiu to hlavné. Langmajerova úloha je šitá na mieru. To sú tie plusové body... ()

velkyvezir

Čtvrtá za Langoše. Ten jeho výraz a tón, jak je nad věcí, je prostě k sežrání. Byl a je jeden z našich nejlepších herců a když chce, pokaždé si uzme prostor pro sebe. Po několikatém shlédnutím dávám 5. Langoš je bůh. ()

adam9

Přes prsty promrhal svůj potenciál. Komediální snímek z atraktivního sportovního prostředí o dynamickém vztahu mezi dvěma spoluhráčkami, které jsou rozdílné věkem i charakterem, by mohl mít vyšší umělecké ambice. Kolečko se ale rozhodl, že natočí rádoby milostnou komedii, která je čistou oslavou "pravého, pořádného chlapáka", a která je vůči ženám nekompromisně hulvátská a přehnaně sexistická. Více v ext. recenzi. ()

666Carnage

Musím říct, že tohle bylo fakt super a hlavně dost vtipný. Je teda pravda , že o všechen humor se postaral Langmajer. Nebýt jeho asi to není tak dobrý. Jinak ale musím říct, že pohodový snímek z českých končin a to se jen tak nevidí v posledních letech. 65% ()

Gogo333

Pár momentů k pousmání tam bylo, jinak spíše nuda. Celé takové předvídatelné a prakticky o ničem. Herecké obsazení slušné, ale asi nejvíc potěšila děvčata ve sportovním. 50% ()

Hanys_

Langoš hraje docela sympaticky to nesympatické hovado, ale ty ženské postavy snad psal někdo po lobotomii. Samozřejmě nesmí chybět ani taková ta tajemná podzápletka z minulosti, aka strašlivý twist... No "pí ár" má Kolečko skvělé, protože tuhle slátaninu prodat jako svěží českou oddechovku, to je i na naši filmografii kumšt. ()

aquiver

Dynamické a funkční, protože Langmajer tuto svou roli z jiných filmů dobře umí, jenže je to příliš tuctově napsané, jen obyčejná limonáda se sportovním pozadím s tendencí k buranské komedii (scény v restauraci...). Tím samozřejmě neříkám, že se nikdy nepobavím u takového filmu, ale nemusí se jich točit tolik. 45 % ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů