Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (CinemArt)

Stružák

Průměrná česká a snadno zapomenutelná jednohubka. Holky dostávaj přes prsty, ale celej film díky nim dostává docela jednoznačně přes hubu, jelikož jsou jedna víc nesnesitelná než druhá. Langmajera poslední dobou moc nemusím, ale pravda, že tenhle film docela zachraňuje. Dějově to je taková pseudopohádka, dlouhá a utahaná. Hudba je spíš otravná. Možná o filmu píšu docela negativně, ale v podstatě je to takový, jaký bych od český romantický sportovní komedie čekal, z toho se asi o moc víc vytřískat nedalo. ()

mira007

Tři hvězdy protože: 1) Langmajer ( herecky mu sekunduje parádně Hřebíčková ) 2) sexy herečky v beach drezech 3) tři až pět situací, kdy jsem se v kině zasmál nahlas. Jinak spíše zklamání, že tenhle film si hrál předem na něco víc jen jako promo. Že se psalo něco o filmu inspirované Kiki a Maki? Absolutně mimo. Čekáte sportovní film? Zapomeňte , beach je jen kulisa k průměrné vztahové komedii, kterých je teď až moc, ikdyž je pravda, že se na to sluníčko, písek, bikini hezky kouká. Děvčata i Langoš v bulváru propírali, že nikdy nehráli v ničem nahatějším. Tak to si užil asi jen režisér při natáčení, protože kdo ve filmu najde jednu odhalenou bradavku vyhrává psa Nováka. Taky na vás tenhle film vybafne kdekoliv pod masivní reklamní kampaní na netu? V kině nás bylo asi dvanáct. PS: Další film, kde se z ženských dělají jen hysterky a pipinky, které si prostě s jiskrou oku povodí lhář, flákač, který chrlí filozofické žvásty, z kterých si každá sedne na zadek. To je asi hlavní sdělení filmu o vidění světa autora scénáře. ()

mosnak

Slabsi průměr českého filmového "umění". Ono to vlastně ani nemusí být vtipné. Prdněte tam Langmajera a ono se to nějak udělá. A co jsme vlastně viděli? Docela pěkné holky, prsa, Vojtu Dyka, nevtipne scénky, trapné momenty, nepochopitelný konec a neskutečně promotanou zápletku. 40% ()

bobstock

Petr kolečko si zřejmě na zakázku utřel nad spoustou diváků a napsal a zrežíroval vymrdávku českého volejbalového týmu, doslova. Jirka Langmajer chytá jedny z posledních pokusů při pátém křížku hrát oduševnělé stříbrné vlky, kteří lámou jednu mladici za druhou. Místo sportovního filmu, který měl vyklouznout z nepovedených vtipů a plynule a s rozumem gradovat, a u kterého bych se zaslzel eufórií a přáním mnoha úspěchů na ME, jsem viděl trapně prkenné výkony postav rozehrané na šachovnici laciné telenoveli pohádkového česka..25% ()

Gore

Nevzpomenu si, kdy jsem se naposledy u české komedie z tohoto milénia upřímně minimálně 2x od srdce zasmál, zde se mi to povedlo, a to je u komedie to zásadní. Ne to, jestli si autor vypomůže nějakou zkratkou nebo kličkou, což bylo např. u komedií s Louis de Funesem naprosto běžné nebo že tam je několik nelogičností, což je snad u každé komedie, proto to je komedie. Ze začátku jsem se bál toho, že Langmajer bude zas hrát tu totožnou postavu, co snad v každém posledním filmu, ale zde je naštěstí trochu odlišná a dost sympatická, to samé můžu říct o obou holkách. Takže za mě na české poměry dost povedená komedie...konečně. ()

husokachna

Zkusím ten komentář napsat, jak by to napsal Petr "misskoprc" Kolečko. Ty volé, zkoušel jsem u toho podrandit lachtana, ale furt mi tam do záběru lezl ten sešťouplej langoš. Větší nasazení si ode mě Přes prsty asi nezaslouží, ale přece jen...Bylo by to úplně průměrný, nezábavný, zdlouhavý nudný pobaveníčko pro méně náročného diváka (kulantně řečeno). To by to ale nesmělo být chvílema vysloveně agresivně zlý, buransky hulvátský a celkově odpudivý. Když Hřebíčková nebo Nesvačilová nebo v podstatě kdokoliv zařve po třicátý "ty volééé", otvírala se mi kudla v kapse a měl jsem problém to dokoukat. Ale ze studijních důvodů, jsem zatnul zuby a sledoval, kdo filmu víc ublíží. Jestli Kolečko scénárista, nebo Kolečko režisér? Jistý je, že oba si navzájem hážou klacky pod nohy a i když se scénárista snaží dokázat, že mu to opravdu nejde a že za geniální počiny ve své tvorbě opravdu vděčí Prušinovskému, Kolečko režisér kontruje mocně a zabíjí každou, byť jen vzdáleně potenciálně zajímavou nebo vtipnou scénu. Jediný světlý místo za bod je pak ten žlutovousej kentusák Langoš, kterej je furt stejnej, ale furt je všechny převyšuje o ligu. PS: nikdy jsem nebyl tak rád, že zní Kapkama se proplétám, protože jakkoliv tu písničku nemusím, je to jediná zajímavá věc na tomhle filmu a dokáže vytrhnout z letargie. ()

petikacka

Taková dobrá oddechovka s výbornou Petrou Hřebíčkovou a standartním Langošem...Neurazí a pobaví...Není to žádná pecka, ale člověk nemůže být živ pouze z težkých dramat, to by se pak jeden zbláznil...Za mě solidních 70% ()

Kroupa

Nakonec docela příjemná komedie, která si na nic moc nehraje, je v ní řada dost vtipných momentů a důvtipně vypointovaných situací, a navíc povědomý styl Kolečka, který na mě zabírá. ()

Chundys

Velice příjemná a pohodová komedie s abnormálně sympatickým Jirkou Langmajerem. To samé povedené duo volejbalistek s Hřebíčkovou v čele :-) ()

inachisio

Nápad ani herecké výkony nebyly špatné. Ani scénářem to nevázlo, ale celé to bylo trošku nesourodé a přeskakované. Asi do třetiny jsem vůbec nevěděla, o čem to vlastně je, potom se to až začalo rozvíjet slibněji. Celkem s filmem nemám problém, ale mohlo to být lepší. ()

zdeny99

Kolečkův režijní debut se točí jen kolem jednoho, nebo spíše kolem dvou zadků v plavkách, Petry Hřebíčkové a Denisy Nesvačilové. Nebýt právě jich, jednalo by se průměrný snímek ženského beachvolejbalového páru, který se snaží dostat na mistrovství Evropy a partnerských vztahů. Díky nim se přece jen dá na něco koukat a především kvůli Hřebíčkové se dívá na tento film fakt krásně. [9508. hodnocení, 375. komentář, 56%] ()

GilanCZ

Přijemný překvápko. Pokud chcete nenáročnou, ale zábavnou českou letní komedii, zrovna tady byste neměli být v kině zklamáni. Moc lepších komedií v posledních letech v ČR za mě nevzniklo a je to výrazně lepší dílo, než klasický český filmový odpad co se soustavně hrne do kin. Jo a skvělej Jirka Langmajer! ()

Sydonai

Tak tohle fakt nevím, co bylo, ale ke komedii to mělo daleko. Racionálně smýšlející a životem ošlehaný člověk se musí zákonitě pozastavit nad víceméně každým rádoby racionálním vzorcem chování hlavních protagonistů, protože za mě tenhle milostný trojúhelník absolutně nedával smysl. Ústřední píseň leč milá, vám už v půlce filmu leze krkem neb se opakuje stále dokola a vtipy připadají zábavné asi jen minimální části našeho národa. Od autora Mostu! jsem čekal lepší režijní prvotinu. 35%. ()

Rathalos

Cesky humor opat nesklamal,velmi sympaticke herecke obsadenie,hlavne zenske,dobre vtipky,zasmial som sa,pobavil,nemam ziadne vyhrady,cize nie je o com...:-) ()

Rockerman

Další z řady rádoby vtipných "komedií" bez vtipu. Hodně trapných momentů, ve kterých vyniká Denisa Nesvačilová, ale její kolegyně příliš nezaostává. Příšerné dialogy! Obě scény v restauraci (na začátku s Prachařem a ke konci s Langmajerem) a polemika v šatně jestli beachvolejbal je či není sport patří k těm nejtrapnějším. A tak jediná hvězda za magickou dolní oblast Vítkovic a solidního Langmajera. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů