The Voice Česko Slovensko

(pořad)
  • Slovensko The Voice Česko Slovensko
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko / Slovensko, 2019, 120 min

Voice Česko Slovensko začíná! Sledujte napínavou bitvu čtyř hvězdných koučů - Vojtěcha Dyka, Pepy Vojtka, Jany Kirschner a Kaliho - o ty nejlepší hlasy z Česka a Slovenska! (TV Nova)

Tenno odpad!

Fraška v podání rádoby zpěváků - coaches. V porovnání se zahraničním "The Voice", kde v křeslech sedí opravdoví zpěváci, je toto opravdu k smíchu. Na pódium ve většině případů chodí talentovanější soutěžící než jsou coaches sami. Ostuda pro ČR. ()

mfaky odpad!

Něco tak trapného a ubohého nelze najít. Soutěžící jsou dobří, ti za nic nemohou, infantilnost, přetvářka, nepřirozenost, špatně zahrané "emoce" jsou pouze na straně poroty. Přiznám se, že ani nechápu název soutěže. Jsme snad v Americe či Británii? A propo, nemělo by být za Voice "of"? Vrchol komerce a patosu. Popový vyblitek, který nezvedne z bahna ani bývalý rocker, nyní promo komerční výpotek Vojtek. ()

Catr854 odpad!

Tento formát už není vůbec zajímavý, ale spíše otravný. Několik týdnů budeme mít opět zkaženou neděli, protože si nějaký idiot řekl, že nás všechny budou tyto voloviny zajímat. Mě ne, je to odpad jak kráva. ()

Flav odpad!

Právě jsem absolvoval cca 20 minut tohoto neuvěřitelného ............. . Každý si doplnte to své sprosté slovo dle libosti. Já ten ekvivalent nenašel. Myslel jsem, že jsem v Čechách a na Slovensku, ale bohužel jsme dávno v americký prdeli. Nechápu proč se ten posranej pořad jmenuje The Voice. Co se týká té trapnosti co tam předvádějí porotci na to také neexistuje pojmenování. Vždy když už si člověk myslí, že úroveň už nemůže klesnout tak někdo přijde s ještě větším kalibrem blbosti. No upadá to upadá a úpadek se neuvěřitelně zrychluje. ()

goauld

Ne všechno co se překopíruje z ciziny musí být skvělé... ANO - jsou pořady (třeba vědomostní jako Chcete být Milionářem), které jsou zajímavé a "něco" jako přidaná hodnota pro diváka jsou. Pak je ale -tuna- ostatních, které nikomu nic nepřidají - teda - pouze těm účinkujícím, kteří si v nich "honí" své nedoceněné ego (a k tomu jim s nezdravě přehnaným aplausováním sekunduje -naučené- publikum). A zrovna tento převzatý pořad (včetně anglického "The Voice") je toho příkladem. Já chápu, že "někde" se talenti brát musejí, ale.... za komančů to šlo taky a bez podobně okázalých show ;-) Možná to je tzv. "novou dobou", která si žádá co největší řvaní v mega studiích, jen aby se dokázalo, že TO je zrovna to pravé pro dnešní teenaagerovkou mládež. (že tyhle máničky, co jsou v tom publiku ani zbla nerozumí co ten hejsek na podiu zpívá... to přece není důležité. (dyt on si tu písničku beztak vybral pro sebe, bo jinak by jí přece nezpíval :-) Jemu vůůůůbec nejde o to, jestli ty máničky mu rozumí... on tam přece není kvuli nim, ale kvuli sobě, aby si mohl vychutnat oněch 15min slávy a pak se zase "odporoučet" a zpívat si jako dřív - v koupelně. Já jen nechápu tu přemrštěnou šílenost kolem tohoto pořadu... Přecejen - TOTO nejsou žádní Beatles, tak vo co gou??? Pokud "někdo" z nich vyhraje, OK - "někdo" mu složí nějakých 15 písniček s nimi vydá jediný a poslední CDčko, užije si těch 100.000kčs a k tomu nějakou tu dovču na Kanárech a... po pul roce po něm NIKDO neštěkne.... (PS: slyšel někdo někdy někde ted v poslední době v TV třeba toho Chodúra??? Já teda ne. A takhle to skončí v 98% se všemi co se v týhle "řvavé" estrádě protočili.) ()

PavkaHu

A já si to užívám. Možná mi některé projevy koučů nejsou příjemné, ale zpěváci jsou tam opravdu zajímaví. ()

Hidan

Za to strašný citový vydírání dvě hvězdy dolů. V tom je rozdíl, mezi reality show na Nově a Primě - na Primě (třeba Na Nože) mně řeknou o životě soutěžícího třeba za x epizod a řeknu si 'To je zajímavý, co je to za člověka'... na Nově mně oznámí hned na začátku o nějaké katastrofě v životě soutěžícího a to si pak řeknu leda tak 'Škoda, že se to nestalo produkci'. Porota OK, ta překvapuje už od první série, chování vždycky o sto úrovní výš, než v Superstar (což je důvod, proč to nesleduji)... jen teda v těch výběrech na slepo trochu víc asertivity, jak se vždycky po sobě koukali a dohadovali ... meh. Moderátorky bezvýrazný, ale jakože totálně. Princip i systém soutěže super. ()

PowPow

Porota mi nepřijde nijak nesympatická - je vidět, že se opravdu snaží s těmi lidmi nějak pracovat a na rozdíl od SuperStar nehodnotí podle šaškáren a příběhů soutěžících. Jak jsem na rap alergický, tak mě Kali jako osobnost obrovsky pozitivně překvapil. Problém celé té soutěže je neuvěřitelná teatrálnost a naprosto zbytečné zabrušování do rádobydojemných příběhů jednotlivých protagonistů stejně jako prostý fakt, že zpěvácké soutěže můžou na rozdíl od všeobecných talentových soutěží nabídnout jen pořád dokola to samé, takže se Voice po čase stane nudným až otravným. Jo a málem bych zapomněl na otřesné moderování. ()