The Voice Česko Slovensko

(pořad)
  • Slovensko The Voice Česko Slovensko
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko / Slovensko, 2019, 120 min

Voice Česko Slovensko začíná! Sledujte napínavou bitvu čtyř hvězdných koučů - Vojtěcha Dyka, Pepy Vojtka, Jany Kirschner a Kaliho - o ty nejlepší hlasy z Česka a Slovenska! (TV Nova)

SpeedyCZ

Viděl jsem pár dílů německé mutace Voice a i US verzi. Myslím si, že v teoretické rovině je to mnohem lepší koncept než Superstar. Česká verze narozdíl od zmiňovaných zahraničních mě ale nijak nepotěšila. Prvořadý tady není hlas (jak by podle názvu být měl) ale show. a "pobavení" diváků. Tady bych zmínil problém otřesných koučů. Jejich chování je opravdu otřesné, neprofesionální a jak tu někdo psal, čekal bych ho spíš od puberťáků a ne dospělých lidí. Typický pro Novu, jak by se asi dalo říct. Zkoukněte raději vystoupení na youtube po odvysílání a tuhle "show" si odpusťte. ()

Ozzy2 odpad!

Dyk a Kirschner..ta kráva se neumí vůbec chovat.To je tragédie.Vojtek už taky u mě klesl na absolutní dno.Pravej rocker by se k něčemu takovému nesnížil,ale Vojtkovi jde asi jen o prachy a na pověst kašle, protože řepákům to nevadí a na Kabát vždycky půjdou.Stačilo pár minut a už nikdy více. ()

Dogfish odpad!

Celkově tyto "zábavné" soutěže v TV moc nevyhledávám a musím se přiznat, že ač jsem neviděl ani minutu a přesto jsem dal Odpad. Úplně mě stačí upoutávky. To co tam vyvádějí ti rozhodčí, nebo co tam mají za funkci je k zblití. Kirchner ksichtuje jak po mrtvici. Kali, kdo to kurva je? Jinak Pepa je indulona 1. třídy a vleze všude, kde to smrdí prachama. ()

gazogazo odpad!

Parádní pořad pokud jste byli v poslední době posednuti ďáblem - zaručeně Vám obrátí vnitřnosti zase na zpět. ()

pistik odpad!

Odkedy je propagacia drog mozna o osmej vecer? Ved ta Kirchnerova je nafukana ako zirafa. Priserne ako sa niekto dokaze zhovadit za peniaze. Ak aj mala nejaku uroven a mohol ju niekto povazovat za relativne slusnu umelkynu, tak tymto klesla na uplne dno k Rytmusovi a Dare Rolincovej a co ja viem, napriklad takemu Majkovi Spiritovi a Haberovi ktori by za prachy si snad nechali aj zuby trhat. Strach a hnus v Bratislave ()

Frenkyy_ odpad!

The voice by byl sám o sobě dobrý formát, ale když uvidíte tyto takzvané kouče, tak si řeknete, že to je velký špatný a máte kvůli Kirschner chuť spáchat sebevraždu. Pokud chcete vědět jak někdo zpívá a jakmile tento člověk dospívá, tak přeskočit řeč koučů pro zachování nervů. Ze všech koučů je pro mě asi nejlepší Pepa Vojtek a Kali. A ještě ten název ? Proč míchají dva jazyky do jednoho názvu - The voice Česko Slovensko, tak když už tak Hlas Česko Slovenska, ani nevím proč nezůstali u toho původního českého názvu. Nova stále nedokáže udělat pořady/seriály na červené hodnocení, a když udělá, tak to nedokáže dobře zpropagovat. ()

topi80

Což o to, soutěžící zpívají hezky, ale co ta porota? Vojtek, dejme tomu, je to člověk, který umí utáhnout velké pódium a ostruhy získal v těžkém prostředí zakouřených vesnických sálů. Od toho bych si asi nechal poradit, jak na to. Ale recitátor Dyk? Jana "slabý hláseček" Kirschner? A ten týpek, o kterém nikdo v životě neslyšel? To mají být trenéři, od kterých se soutěžící zpěváci, z nichž většina je lepší než výše uvedení, mají učit? To je fakt úlet. Ale nedokážu tomu dát špatné hodnocení, neboť právě díky této první nebo druhé řadě této soutěže jsem našel zpěváka, který mi nazpíval moji desku. ()

brasek odpad!

Čo som plánoval robiť v nedeľu večer? Budem driemať a vypočujem si možno pár pesničiek z tejto relácie. vydržal som snáď 25 minút, pretože toto bolo niečo otrasné. Nemôže byť pravda, že niektorí z poroty sa chovajú tak ako sa chovajú, to je snáď sen respektívne dopredu nacvičený scenár podľa autorských práv. ()

SuzieS odpad!

strasna nuda. Ikdyz "porotci" meli asi nakazano delat zabavu" To se neda dokoukat ani kdyz to clovek preklikava. Vzdyt krom Kirschner zadny z porotcu neni ani zadny poradny zpevak? (Kabat ma dobre texty, to ano :) ) ()

jackstifler odpad!

Dávám odpad, Dušan Diamant zpíval božsky a ti volové se ani 1 neotočili, hnus. A to jejich dívání se na sebe a jejich ''hra'' ve stylu : otoč se ty a otočím se taky? Větší sračku jsem v životě neviděl, se vzpamatujte dementi. ()

Brenda.Ch

Dávám jednu hvězdu za hlasy, které se tam předvedly, myšleno tak, že v tomto případě jedna hvězda znamená plných pět hvězd pro účinkující zpěváky. Tato hvězda nemá však vůbec nic společného s pořadem a hlavně porotou, nebo co to mělo být, ti čtyři týpci. Těm dávám "odpad", jelikož tolik trapných hovadin, co tam předvedli, se jen tak nevidí. Jediné možné vysvětlení jejich chování vidím v aplikaci nějakého matroše před vysíláním. Hodnotit to jako kalbu, to bych dala i tři hvězdy. ()

oskiii odpad!

Pořád stejná sračka. Falešné emoce, psychologické bláboly poroty, srdceryvné příběhy soutěžících. Tuctové mektání...u toho modlení, pláč. Poté přesvědčování o hvězdné kariéře... Přitom je všem jasné, že soutěžící upadnou v zapomnění...tak jako ve všech podobných soutěžích...👎 Ale velký respekt porotě, že dokáže udělat rozbor osobnosti na základě minutového hekání do mikrofonu 👍 ()

Tomas182 odpad!

Soutěž je lepší než Superstar v tom, že tady nejsou porotci ovlivněni vzhledem... Ovšem tahle porota (kouči), krom snad nejnormálnějšího Pepy Vojtka stojí totálně za starou bačkoru. Kali a ta slovenská nána, to co předvádí je na přesdržku... totální odpad. ()

nudlis odpad!

PROČ!?!?!?!? Proč s tím furt votravujou? Ať už se to jmenuje jakkoliv, tyhle soutěže už jsou tak vyčpělý, vokoukaný a trapný jako jejich "poroty" a "koučové" a nakonec i účinkující. Jasně, pár z nich něco umí (1-5%?). Ale to se sakra neumějí prosadit aniž by účinkovali v takovýhle šaškárně? A pokud ne, asi zas tak dobrý nejsou. A zbytek jsou jen zoufalci, kterým už nestačí YTB, dost často nemají soudnost a akorát votravujou svým neumětelstvím v televizi. No jasně, pro spoustu z nich je účinkování vrchol života. Ale diváci si stejně akorát řeknou "i takovejhle vůl / kráva se dostane do televize? tak to už pak každej ...". Ubohost. ()