Kruk

(seriál)
Trailer 3
Krimi / Thriller
Polsko, (2018–2021), 10 h 45 min (Minutáž: 51–55 min)

Jakub Korolczuk

Michal Zurawski, Cezary Lukaszewicz, Katarzyna Wajda, Andrzej Zaborski, Anna Nehrebecka, Jerzy Schejbal, Marcin Bosak, Mariusz Jakus (více)

Série(2) / Epizody(12)

Děj příběhu je zasazen do polsko-běloruského příhraničí, odlehlého a korupcí prolezlého koutu Evropy. Ve zdejším dětském domově, jehož chovanci museli být k dispozici místní pánské honoraci, vyrostl i Adam Kruk. Po třiceti letech, už jako špičkový kriminalista, se sem vrací rozkrýt rozsáhlou síť pašeráků. Dostává ale ještě jeden úkol – najít uneseného vnuka místního podnikatele. Netrvá dlouho a Kruk si uvědomí, že únos chlapce má spojitost s dávnými událostmi, které se odehrály v dětském domově. (Skylink 7)

Trailer 3

sochoking

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Surové, drsné, temné a depresívne! Výborná kamera, pod ktorou je opäť podpísaný skvelý Jan Holoubek. Chlapík sa vracia do miesta bydliska, kde vyrastal a kde teraz, ako komisár, ide vyriešiť únos malého nevidomého chlapca, vnuka miestneho oligarchu. Prenasledovaný démonami minulosti začne odkrývať zlo, ktorého následkom sa snaží neustále čeliť. Výborný Michał Żurawski by si zaslúťil za tento výkon Oscara. Ja len čumím, že toto ešte nikto nepreložil do sk, alebo do cs . Toto hravo strčí do kapsy aj zvučné hollywoodské kúsky. ()

kolemjdouc

scénář možná výborný ale zpracování na nule.Už jen filtr na kameře, aby podkreslil ponurou atmosféru ,u mě okamžitě sráží známku z uměleckého dojmu. ()