Svědectví

• Česko Poslední boj (více)

Epizody(4)

Jeden vedecký experiment skončí katastrofou - z laboratória unikne smrteľne nebezpečný vírus, ktorý zabije niekoľko ľudí. Tisícky obyvateľov v zúfalstve volá políciu, aby im pomohli. Medzi nich patrí aj Stu Redman (Gary Sinise), Frannie (Molly Ringwald) a rocková hviezda Larry, ktorí všade okolo seba vidia mŕtvych ľudí. Postupne zistia, že patria k tým šťastlivcom, ktorí sú voči vírusu imúnni. No nie sú sami. Existujú totiž nepriatelia, ktorí chcú túto tragédiu využiť vo svoj prospech. (oficiální text distributora)

KharDemon

Série se snaží držet knižní předlohy a mile mě překvapilo několik detailů z knihy. Na druhou stranu je tam spousta časových a příběhových skoků, které podle mě dokáže pochopit a docenit spíš někdo, kdo četl knihu, filmovému zpracování to naopak spíš ubírá. Nejvíc mi chyběl Prcek a jeho "Věříš mi kurva?". "Coors je nejlepší pivo na světě a kdybych mohl, tak bych Coors i chcal, věříš mi kurva?" Nebudu vypisovat všechno co je ve filmu jinak... Oceňuji snahu držet se předlohy a i když má série ke knize daleko, určitě si zaslouží víc než průměrné hodnocení :-) ()