Série(4) / Epizody(45)

Nádherná a svobodná kavalkáda nonsensů, satirických skečů a britsky vykutálených slovních a situačních hříček od pánů, jejichž jména znějí skoro jako jména svatých - John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Graham Chapman, Michal Palin - doplněné animacemi velkého a divokého Terry Gilliama, zahajuje přehlídku odvážných, kteří souhlasili ocitnout se v jejich zářícím stínu. (oficiální text distributora)

TMNT

Účtovníci celého sveta, využite svojho intelektuálne-umeleckého obdobia a spojte sa v boji proti ľudskej debilite! ()

josieaddms

Perfektní originální seriál plný Anglického humoru, ironie a drzosti. Před ničím se nezaleknou a dělají si jak srandu ze sebe, tak ze všeho ostatního. Od Anglické královny až po golf. Naprosto nepřekonatelné. ()

Primavera

Anglický humor, taký svojský, brilantný, navonok síce nezmyselné situácie, ale stačí sa trochu zamyslieť a .... A je tu smiech nad životom, nad celým tým cirkusom, ktorý žijeme. ()

007.

Po několika dílech ze třetí řady mě tento seriál nezaujal. Občas se vyskytne úsměvná i originálně zpracovaná scénka, ale většina mě nebaví či se mi nelíbí. 55% ()

darjeeling

Musím citovat uživatele vorheese: „Dát tomuhle skvostu měně než 5 hvězdiček? To už spíš čekejte španělskou inkvizici!“ Nejoblíbenější python rozhodně démonický, ďábelský polobůh John Cleese. Nejoblíbenější skeč nejde určit! ()

CGP

Neříkám, že jsem všem dílům přišel na chuť, ale už jen ty povedené (opravdu slabé slovo) stojí za *****. Kdyby se webmasterovi hodně chtělo, mohl by udělat anketu o nejoblíbenější skeč! ()

winstonik

Bezpochyby množstvo kúskov prvotriedneho humoru. Žiaľ, ako celok veľmi nevyrovnané, zopár skečov sotva na úrovni maturitného plesu. ()

morfas

Nestárnoucí legenda. Pokud máte chuť na dvojnásobnou porci srandy, pusťte si tento seriál s polským rychločteným dabingem - nezapomenutelný zážitek. ()

Zeldur

Nesmrtelný kult. Ne každý si k němu najde cestu a pro mnohé je tento typ humoru těžce stravitelný. Já jsem naštěstí na druhé straně barikády. Geniální skeče, nezapomenutelné gagy a trefné animace, to jsou jedny z mála důvodů, proč mám tuto bandu komiků v oblibě. Albatros! ()

popos

Nikdy jsem nevěřil, že bych něco tak bláznivého a šíleného mohl někdy vidět! A hle, povedlo se! :D A v šílenosti je genialita,která si mě naprosto získala! Přiznejme si to : Ministerstvo švihlé chůze, vtip který zabijí, picni si buznu, to zkrátka nemá žádnou chybu! A má definice názvu tohoto seriálu : Létající protože vylétl na naprostou špičku všech seriálů a cirkus protože je to šílené a zároveň dobré! ()

kyLuke

Fantastické skeče . Nejlepší pro mě jsou : "Mrtvý papoušek ( "Tomu já říkám Mrtvý papoušek" ) , "Nejsrandovnější vtip" , Švihlý pohovor" , "Opravář kol" , "Vydírání" , "Gumby - Mozkový specialista" , Sýrařství " , "Matrace" ( Teď se musím postavit do bedny od čaje a zpívat ! ) "Tady kultura" "Ministerstvo švihlé chůze" , Dřevorubcova píseň" , Sebeobrana proti čerstvému ovoci" a další . ()

J.e.r.e.c

Létající cirkus je televizní encyklopedie humoru, najdete tu naprosto všechno, od sofistikovaných narážek na filosofii či umění, přes všelijaké slovní hříčky a parodie, až po nejprimitivnější vtipy na první signální. Jak jsem se někde dočetl (a zalíbilo se mi to): „Jejich skečům chybí nejen konec, ale často i začátek nebo prostředek“. Je to totální dekonstrukce srandy se vším všudy. Včetně toho, že to někdy není vlastně ani moc legrační. Ale geniální bezesporu! 100 % ()

MickeyWolf

Někdo to nemusí, někdo to dokonce do morku kosti nenávidí... Já si tento jedinečný humor zamiloval hned na poprvé a moje city se jen tak nezmění.:) ()

topi80

Skeče, které připomínají přestávkovou recesi průměrných puberťáků na základce. Pointa většiny skečů spočívá v tom, že ze sebe členové této party dělají debily. Lituji, párkrát jsem se zasmál, ale celkově je to fakt slabé. ()

Fungi

Jediný, co mi na Pythonech vadí je, že sem eště furt neviděl uplně všecky skeče. Britskej humor nemá prostě konkurenci. ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

53. ročník festivalu MFF Karlovy Vary je za námi

53. ročník festivalu MFF Karlovy Vary je za námi

08.07.2018

Stříhat, stříhá, stříká, krev!

Stříhat, stříhá, stříká, krev!

13.10.2006

To, že absolutní vetšinu kadeřníků tvoří masoví vrahové s vážnými psychickými problémy, všichni dobře víme už od dob Monty Pythonů. Bohužel, mnozí z nás tento alarmující fakt ještě i dnes berou jen… (více)