Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Spiker01

Nechvalně kontroverzní snímek, který jsme málem vůbec neviděli (ale spíš jen PR stunt), přitom jiných vyvražďovaček je každý rok spousta. Co hůř, ohlasy nejen recenzní byly prachbídné a stačilo málo a film jsem úplně vynechal. Což by mě teď docela mrzelo, jelikož jsem se od začátku dobře bavil a skoro až satirický styl Lovu mi hezky sednul. Ano, nad politickými kecy jsem jen zvedal obočí a mnoho z nich ve filmu vůbec nemuselo být. Ale jinak takový Zombieland bez zombíků, což je ta největší pochvala...7/10 ()

Radko

Konšpirátori na odstrel. Len preto, že si vraj stále len vymýšľajú. Tak pozor a bububu! Neprajte si niečo vo svojich konšpirátorsko hoaxovských weboch, lebo sa Vám to môže splniť! Nečakane, brutálne a tvrdo. Ale aj medzi prakokotmi sa vyskytne výnimka. Pretože nič nie je čiernobiele. Ani ideálne. Ako ukazuje film, svet liberálno korporátnych zrúdičiek naformátovaný na korektný jazyk a nekorektné myslenie a konanie, je rovnako odpudivý ako vysnený svet kadejakých militarizujúcich sa národoveckých zmrdov. Skvelá a jednoduchá nadsázka. Nefunguje úplne stopercentne, ale nenudí a odsýpa akčne. Tak, že sa ani nenazdáte a je tu koniec. ()

castor

Satirizující Farma zvířat, pár skvostných scén, ale jinak trochu zmatek. Thriller od Blumhouse The Hunt se proslavil tím, že ho před premiérou stáhli. Za oceánem došlo k několika masakrům, tudíž by to kousek o střelbě na nevinné lidi neměl v kinech asi zrovna lehké. A ještě to přiživil prezident Trump, kterak Hollywood točí ošklivé filmy. Tenhle kousavý příspěvek láká na tucet lidí, kteří se stali lovnou zvěři ve zvrácené hře. Tedy aspoň na začátku, protože drtivá většina lovených záhy (řemeslně slušně) zařve a zůstává jen drsná Betty Gilpin, která má za sebou šichtu v Afghánistánu a která by hned mohla skočit do další Očisty. Pak polevíme a upřímně mi další dění a hlavně forma nesedli. Drsné scény (rozstřelení hlavy, podříznutí krku, létající střeva) s nádechem černého humoru stále méně překvapují a solidní závěrečný ženský souboj už toho moc nespasí. Rozhodně nelze říct, že bych si to (jakkoliv) užil. 55% ()

D.Moore

Krvavá satira, která se s tím opravdu nepáře. Ano, je to jednoduché, ale ne hloupé a na nic si to nehraje. Navíc jsem zase rád viděl Betty Gilipin z GLOW. ()

MM_Ramone

Nie je to tak dávno, čo som si pozrel tesne po sebe dva filmy, ktorých nosnou linkou je poľovačka zvrhlých lovcov na nevinnú, bezbrannú ľudskú korisť. Nórsky snímok "Lovci ľudí" (Rovdyr) sa mi celkom páčil. Za to americký brak "Death Hunt" ma výrazne sklamal. Samotná téma však vo mne zostala rezonovať. Lov na ľudí. Preto som sa rozhodol, že si ešte pozriem snímok "Lov" (The Hunt), ktorý v roku 2020 natočil režisér Craig Zobel. Nebolo to špatné. Jedenásť ľudí, ktorí sa navzájom vôbec nepoznajú, sa majú stať lovnou zverou. Uprostred lesov sa na nich chystá štvanica. Kto ich dostal do tohto nezávideniahodného postavenia? Prečo? Podarí sa niekomu z nich prežiť? Lov sa začína. Tento americký, deväťdesiat minútový horrorový thriller mi ubehol ako voda. Nenudil som sa, užil som si to. Miestami to bolo aj dosť surové. Tri hviezdičky tomuto akčnému survival thrilleru dám. *** ()

Faustka

Nejdřív mě to vyšokovalo (a to pořádně!) a pak .. jsem tomu podlehla!! Díky, miláčku! ♥ ... Je druhý den a ještě Lov vstřebávám. .. No, hezký! :-) ()

Davies182

Nejdřív sem byl zhnusen, jak trapně laciný to je. Pak si Betty Gilpin sundala mikinu, a žral sem to až do úplnýho konce. Zatím zdaleka nejzábavnější film letoška, akční bizár na n-tou. "How is it?" "It’s fuckin’ great!" ()

pepo

Most dangerous game pre generaciu socialnych sieti. Za hovada su tu vsetci. Konspiratori, slnieckari a vlastne aj divaci. Chrumkave becko s presahom a niekolkymi fakt vypecenymi scenami. Ten uvod s prehadzovanim dolezitosti a "hladanim" hlavneho hrdinu je bomba (trailery som nevidel resp. Som si ich nepamatal). Krvave, zabavne, podvratne ale aj trochu prehnane ambiciozne. Bavil som sa velmi dobre. 8/10 ()

Xmilden

Film měl tak obrovskou reklamu ještě před svým uvedením, že jsem se bál že budu sledovat další přehnanou americkou reakci na něco. NAŠTĚSTÍ. Film jsem přesně v těch stopách, které mě v podobných filmech baví. Tedy ve filmech, kde je jasná nadsázka, chytrý scénář, zajímavá a sympatická hlavní postava. Tady to vyšlo. Betty Gilpin je pro mě jasnou adeptkou na nejsympatičtější výkon roku. Tam kde Krvavé nevěstě došly po čase síly, protože ve své podstatě šlo stále o totéž. Tam Lov vlastně po 30 minutách začíná. Naše hlavní hrdinka si jasně zakóduje, že aby přežila a pomstila se nesmí za žádných okolností nikomu věřit. Hlásím spokojenost :) 70% ()

darkrobyk

„Málem mě trefili!"„Pic."„Prsk." Úvod má pěkný rozjezd a scéna s bednou je napínavá. Ještě benzinová pumpa drží se začátkem krok, vlak, no a potom se to začne rozplizávat. Sběrný tábor pro imigranty - proč? Čekal jsem akční jízdu, nadupaný survival, dechberoucí úprk o život. Místo toho se hlavní postava Crystal promění v Ramba, co má za sebou misi v Afghánistánu, a jde se všemi zatočit. A protože od třetiny je děj dosti předvídatelný, tak se velká překvapení nekonají. Absolutně nejhorší scénou je ženský souboj. Nemohu si pomoci, ale byl tak komický, že jsem měl co dělat, abych nevybouchl smíchy hned zkraje. Jo, jinak hezké podříznutí krčku, rozstřel hlavy, roztržení granátem a dojde i na střeva ven, jenže mi to nějak nestačilo. Mé očekávání vyšumělo jako levné šampaňské. Nemůžu říci, že bych se nudil, ale odvaz se nekonal. Alespoň to prase mohli víc zmasakrovat... ()

cheyene

Zpočátku to vypadá na úplnou blbost, ale časem se ze snímku stává poměrně zajímavá podívaná, po jejímž zhlédnutí lze ve finále mít poměrně uspokojivý pocit z dobře odvedené práce, v níž se to hemží několika žánry, slušnou akcí, brutalitou, ale i slušným hereckým provedením ze strany Betty Gilpin. ()

Hrabka

Bavilo, a to celkem dost. Svižná, ostrá jednohubka. Betty Gilpin parádní. Jen nechápu, jak něco takového mohlo vzniknout zrovna v Mekce zdegenerovanců, pro které je to pěkná facka - není to už zaoceánská trezorovka? 75% ()

Fiftis

Skvostné. Jeden plottwist za druhým. Človek sa snaží ani raz neskočiť na lep. Ale to nejde. Úžasná "Uma Thurman" v podaní Betty Gilpin. Asi prvý dobrý snímok, v ktorom hrala Hilary Swank. Možno jej životný film a životná rola. Treba poznamenať že je stále aj na svoj vek "použiteľná". Trochu škoda, že "strelci" nedostali tak veľa priestoru, pretože tiež vyzerali zaujímavo. Škoda niektorých kladných postáv ktoré mali potenciál (Staton Island, Tucker).. Ale asi najlepší bol Gary. "Každý rok títo liberálni pracháči čo v pozadí ťahajú za nitky...". Ámen chlape. Smrť liberalizmu. Smrť Serešovi. ..Tento rok sa len rozbehol, ale zatiaľ asi to najlepšie čo bolo tento rok vyprodukované. ()

lamps

V první polovině sympaticky nepředvídatelná skoro-parodie, která sází na divácké obeznámení s pravidly subžánru a nebojí se je zábavně obracet (a nepůsobí to nijak nepatřičně). V druhé polovině a po odkrytí zásadních karet už se ale film přeci jen propadá do vlastního zrcadla a navzdory přetrvávajícímu kvalitnímu řemeslu a nadhledu už nepřekvapí. Hlavní hrdinka je dost přesvědčivý badass, ale z atraktivní postavy (metaforicky i doslova) Hilary Swank se asi dalo vytěžit trochu více a vzhledem k protlačovanému konceptu přepisování očekávání bych zvolil i odvážnější zakončení. Ale v součtu překvapivě pohoda a spokojenost. 65% ()

Big Bear

,,Budeme tu dál poslouchat Beethovena nebo popojedem? '' ---- Tak tohle byl sakra dobrej závěr tohohle filmového víkendu. Nečekal jsem nic moc krom sté variace na Battle Royale či Hunger Games. Prostě partu zoufalců někde vyklopí omámené z pytle na louku ohraničenou výbušninami - dál jako že nee, každému do ruky dají kudlu nebo něco co se nabíjí a kdo vyhraje ten vyhrál. Tedy pokud není plán jinak. Ale ouha. Že tady bude něco jinak jsem zavětřil už na palubě letounu cestou tam. Na louce s bednou už mi to žánrově jako horor či drama vyloženě neštymovalo, což se projevovalo mým nadzvednutým obočím. Dál už jsem poznal, že koukám na super úlet, kterej si dělá prču úplně ze všeho. Z gore filmů ultrkorektnosti, dnešnímu zblbnutí do sociálních sítí, Amíků, migrantů, ústavy USA, Afroameričanů... Prostě všeho. Ano, komedie je to pravda krapet krvavá. Ale taková je už dnešní doba. Těch různých narážek ve filmu je tolik, že si ho dám určitě ještě jednou. Včera jsem viděl s Hilary kovbojku (pravda krapet netradiční), ale tahle role jí tu tedy kurva sedla. Závěr jak z Kill Billa, akorát Carradina vystřídal jiný záporák. Perfektně jsem si pošmákl, protože jsem čekal něco jiného a tvůrci s tím potvory počítali a pod pokličku šoupli úplně jinou chuťovku. A to já hodnotím velmi kladně. Takže za mně je to za 4 šáňa Heidsieck 1907. * * * * ()

JohnnyD

Keby to skončilo ako priamočiare béčko, bolo by to oveľa lepšie, bohužiaľ Zobel a spol. sa snažia prekvapovať a prekračovať očakávania až tak, že je to vlastne len jedna veľká exhibícia negovania klišé. Film tak v prvej štvrtine nemá žiadnu hlavnú postavu, jednu z najväčších hviezd odkrágľuje po asi dvoch minútach, na začiatku tretieho dejstva miesto stupňovania tempa príde dlhočizný flashback apod. A hlavne celá tá akože "satira" je strašne povrchná a jednorozmerná. Ale Betty Gilpin je fantastická. ()

playboxguest

Velká radost, vidět hvězdu seriálu GLOW v hlavní roli většího filmu. A že jí ta role sedla. Zábavný mix Krvavé nevěsty, Series 7, Hunger Games a dokonce i Kill Billa. Hlavně teda závěrečnej masterchef jak kdyby z tarantinovky vypadl a byl sladkou třešničkou na dortu. ()

Deimos

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Akce 9/10/// PLUS: teď něco prozradím: to jak si snímek pohrává s postavami a potenciálně hlavní postavy (rozuměj známé a pro mě oblíbené herce) odpraví hned na začátku a do hlavní role tak staví pro mě neokoukanou tvář je nečekané a dokonalé, stejně jaké další porušování a vysmívání se pravidlům žánru MÍNUS: možná škoda, že se to občas nebralo víc vážně a bylo z toho cítit, že je to jenom jako film, protože námět je vážný, případně škoda, že si film nedrží tempo a v určitých intervalech mění směr vyprávění/// Shrnutí: Poté co film vysází všechny trumfy, by se mohl zdát, že filmu dochází dech (přibližně prostřední část), ale pak se strhne "revenge" akce a poté ještě finální souboj alá Kill Bill, vlastně ještě víc precizní a na tělo a přitom ani tady žánrové hlášky ("sklo už ne") a porušování pravidel nechybí. A ostatně ani jistá překvapení na závěr, tudíž film hodnotím jako obrovské překvapení, které jsem našel dříve (asi před měsícem), než se zítra premiérově objeví v kinech. Rozhodně si na něj zajděte a nevylučuji, že se tam potkáme./// Celkem 86%/// ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)