Powerpuff Girls

• Česko Raketové holky (více)
USA / Hongkong, (1998–2005), 29 h (Minutáž: 19–26 min)

Tvůrci:

Craig McCracken

Série(6) / Epizody(78)

V městečku Townswille bydlí tři dívky naprosto rozdílných povah. Každá z nich je obdařena nějakou zvláštní vlastností. Vzájemně se tak velmi dobře doplňují a v boji s nepřítelem vytvářejí silný tým... (TV Prima)

uiu

A já ten seriál na Cartoon Network měla ráda. Dnes frčí na Jetixu Špionky (Totally Spies) a my měli v dobách dětství Powerpuff Girls. Kdo by nechtěl být super holka se superschopnostmi a bojovat proti zločinu? Někdy to bylo ale fakt kruté a krev a zuby lítaly všude kolem, ale je to můj seriál dětství, na který nedám nedopustit. Mojo Jojo rulezzz! ()

masw

Roztomilost, drsnost, neutuchající akce, vtip, ničení všeho kolem, mini starosta, vivinutá starostova asistentka, které nikdy neuvidíte do obličeje, monstra a zlí nepřátelé, kteří musí být zničeni. Příjemná vzpomínka promrhaného mládí u Cartoon Network. ()

Torako.chan

Powerpuff girls a Dexterova laboratoř dvě best offky z Cartoon network. Sledovala jsem to když mi bylo tak 12 možná míň. Snad začátky mého animovaného šílenství.. haha xD Seriál pro předpubertální jedince. xD Závěrem jen MOJO JOJO! xD ()

listr

Nic není lepšího než tři malé rostomilé holčičky níčící obří monstrum, minimálně dvě výškové budovy vysoké, tak že mu proletí žaludkem nebo jiným orgánem a přitom zničí celé město. Jako ostatně všechny ostatní animáče z dílny CARTOONNETWORK výborné. ()

Rehooo

K tomuhle jsem nikdy nemohl přijít na chuť. Tenhle seriál mě prostě neoslovil, ačkoliv jsem mu dával několikrát šanci. ()

Zalost

Dnes už klasický seriál, který ale pro svou infantilní kresbu čelí mnohé kritice. Tři malé holčičky, obdařené superschopnostmi, musí bránit své město před snůškou superpadouchů. Ať už je to skvěle nadabovaný zelený superinteligentní opičák Mojo Jojo, nebo třeba Him, ztělesnění zla, které má zdá se potíže si rozmyslet, zda je mužem či ženou. Úroveň humoru vysoká, ale jak už jsem psal, animace se pohybuje kolem průměru. Na druhou stranu má svůj styl a to je taky plus. ()

BOURQUE

Animák od autorov Dexter‘s Laboratory, ktorý nedokázal nadviazať na úspech už spomínaného animovaného seriálu. Animák spíš pre mladších, vekovo pokročilejší diváci na to potrebujú náladu a trpezlivosť. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Stejšn

Neuvěřitelně úchylný animák "nové generace". Není zrovna moc pro děti (nebo možná se změnily měřítka), lítá tu krev, zuby, přibývají monokly a otevřené zlomeniny. Triviální styl kresby a animace to všechno jenom podtrhuje. Opičák Mojo Jojo je moje oblíbená postava a taky Fuzzy Lumpkins, háklivý na svůj majetek (GET YOUR HANDS OFF MY PROPERTY!!!!), z tria mám jednoznačně nejradši naivní Bubbles (to je ta v modrém). Narozdíl od Dexter's laboratory od stejného autora mám Powerpuff girls rád. A ještě něco: tohle se musí vidět v ORIGINÁLNÍM anglickém znění. Je to naprosto nezbytná podmínka, ten seriál na tom stojí. ()

teltri

Sugar - Spice - and everyday nice :) To boli krásne časy na výške. Nová vlna na Cartoon Network. Vždy ráno som sa na nich parádne nasmial. Niektoré repliky som vedel na spamäť. ()

MartyMcFly89

Potvory, které jsem nesnášel. Každá z nich ztělesňovala nějakou vlastnost, kterou jsem nemohl vystát. Animace, no je celkem dobrá, ale nelíbí se mi. Ač je dobrá. Ale kvůli Mojo Jojo musím dát víc. ()

elliniass

"...so once again, the day will be save for real, thanks to the Powerpuff Girls... " Nikdy jsem tenhle seriál vlastně neviděla v češtině, což je možná i dobře, protože si umím představit český dabing. Dle mého trochu "surově" nakreslené, občasně moc násilné a uřvané. Přesto jsem ty holky měla hrozně ráda a možná ještě víc záporňáka Mojo-Jojo (...opička s přehnaně velkým mozkem a s ještě přehnanějšími výbuchy vzteku? Geniální...). ()

Etherium odpad!

Tak toto som, no neviem, čo napíšem, proste odpad pre mňa, ja som to neznášal, tá grafika, šak hentaké oči... ()

Pandoslav

díky takovýmto seriálům umím dnes dobře anglicky :) blbost, ale skvělá :) dnes jsem si po dlouhé době pustil díl, kterému jsem celému rozuměl, ale i přes to pořádům z CN vděčím za hodně :) ()