Freddy Krueger je v pekle - a to doslova. Jako odsouzenec k doživotnímu trestu chystá fantastickou pomstu... a jediné, co k ní potřebuje, je malá výpomoc. Na scénu přichází Jason Voohees, rovnocenná ikona zběsilosti, který Freddymu ideálně vyhovuje pro to, aby znovu šířil strach a hrůzu v Elm Street. Jak přibývá obětí, je jasné, že Jason není ochotný zůstat stranou. A tak se vyděšené město ocitá uprostřed strašlivého a šokujícího souboje dvou titánů zla. Vítěz zabije všechny! (Magic Box)

bouncer

Čtyři hvězdy jsou možná přehnané, ale mě se ten film opravdu líbil. Čekal jsem s prominutím "shit", ale oba kultovní teenage-horory jsou skloubeny dobře dohromady. Opravdu důstojná pocta...Není to tak hororové, ale pro mě to byla skvělá zábava. Mimochodem dobrá metalová pocta, Machine Head rulezzz ()

st.ranger

Trvalo to 9 let od okamžiku, kdy bylo naznačeno shledání dvou ikon horroru. Výsledek je překvapivě poutavý slasher, který celou dobu směřuje k finální bitvě mezi zlem a zlem. ()

adamo_znk

Samozřejmě , že to je klasická teenage hororová stupidní podívaná, ale dost zábavná. Bez Fredyho by to bylo ale tak na odpad. ()

MrCreosote

Freddy je sympaťák a Jason taky (i když menší) a když si to mezi sebou tyto 2 hororové legendy rozdají, je o zábavu postaráno. ()

amirgal

Navzdory tomu, že exploatuje už exploatované a že se nám to občas trochu vykloubí z logiky zamýšleného fikčního světa, to nebylo úplně nejhorší. Gratuluji! Za tři! ()

corpsy

Skvelý, až takmer dokonalý crossover spájajúci dvoch z najväčších hororových mäsiarov do jednej veľkej vyvražďovačky. Výborná práca majstri. ()

liquido26

Když spojí síly hokejový brankář s mrtvým kotelníkem vznikne hromada mrtvol, jezero krve a k tomu ještě neskutečná porce skvělé zábavy. Tento crossover patří k tomu nejlepšímu, co v obou sériích vzniklo :-) ()

ConanVJ

Dvě ikony vyvražďovacích hororů v jednom filmu? Pěkně provedený, spousta krvavých vražd, krásné herečky. Za mě 80% :) ()

ledzepfan

Jasně-je to dementní jako nedonošené mládě čtyřprdelního krtka :D ale za ty Freddyho hlášky a závěrečný horror-kung-fu fight nemůžu dát jinak než protekční čtyři hvězdičky..aneb.65% si to zaslouží ()

zdepapepa

Kvalitní skloubení 2 známých filmových postav. To, co se nepovedlo u AvP, to tu funguje na výbornou.(a bonusy na DVD jsou super, zvlášť ta konference před premiérou - doporučuju) ()

Zayl

Dvě hororové ikony osmdesátých let proti sobě? Proč ne… Jason s Freddym jsou sami o sobě dost velcí tahouni a tak není divu, že selekce toho nejlepšího nabízí nadupanou zábavu. Je zvolen klasický koncept: zabití několika desítek teenagerů. A ač se snímek drží žánrových hranic, není nudnou podívanou. Jason si klestí cestičku mačetou a kosí co mu přijde do cesty, zatímco Freddy mu sekunduje svými hláškami. Pomyslnou třešničkou je neskutečně dynamické cool finále, jenž nabízí bitku mezi Jasonem a Freddym a že je na co se dívat. Takto má vypadat pocta dvěma legendám. ()

Krt.Ek

Jelikož mám pro Freddyho slabost, stejně tak pro Jasona je tento lehce komediální akční slasher mojí srdeční záležitosti. Ani nevíte, jak rád bych viděl pokračování. A nezlobil bych se kdyby tvůrci začali přidávat i další hororové ikony, např. Michaela Myerse z Halloweenu nebo Koženou tvář z Texaského masakru. 95% ()

mysiak

Legendy sa stretli a ľudia si to zas odniesli...vynikajúci guilty pleasure film pre fanúšikov týchto dvoch fešákov...trošku škoda tých blbých filtrov...ale ináč vynikajúci horor ()

Tayen

Tento film nemůžu brát jako poctu Jasonovi ani Freddymu, napětí se nekoná téměř žádné, krev - no dobře - byla, ale nic šokujícího, humor bez vtipu, o hereckých výkonech raději pomlčím. Pokud budu chtít horor s dusnější atmosférou, sáhnu po jednom ze starších bratříčku Freddyho nebo Jasona. ()

UncleG

No dobrý. Asi jsem přehnaně kritickej, ale z tohoto crossoveru se dalo vymáčknout mnohem víc. Obsah filmu by se dal shrnout do následucích vět: Freddy se mlátí s Jasonem. Freddy používá rukavici, Jason mačetu. Teenageři jsou tam spíš do počtu, aby bylo koho vyvražďovat. A tak se to vzájemně mlátí a mlátí, ... až se to vymlátí. Hmmm. Tečka. Nejvíc mě zklamal nevyužitý potenciál, kdy Freddy zatáhne Jasona k sobě do noční můry a magor v masce svěřepě odmítá chcípnout. Situace se ale zredukovala jenom na další "píchni ho, řízni ho, pust mu krev." A tak do sebe dvě monstra řežou jak hluchý do vrat, přičmž američtí puberťáci vesele zmírají. No...Nápad byl dobrej, provedení mínusové. ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

27.01.2013

Freddy vs. Jason vs. ?

Freddy vs. Jason vs. ?

05.08.2008

Bývalý táborník z Crystal Lake Jason Voorhees a kotelník z Elm Street Freddy Krueger se nesmazatelně zapsali mezi hororové ikony, ale v kinech se naposledy objevili před pěti lety. A rovnou spolu.… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)