Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• MarekT

Kdysi fantastické seriály (Kačeři) a krátké filmečky (hlavně s Donaldem), dnes jen prázdná houšť vydávající se za něco podobné jako mnou jmenované. Nástup časů dávajících přednost kvantitě před kvalitou bohužel poznamenal i Disneyho společnost.(14.5.2009)

Mně se Myšmaš kabaret zdál jako velice dobrý nápad a ve svých 10 letech, kdy jsem to sledoval, jsem byl velice spokojen a dobře jsem se bavil. Objektivně ale musím říct, že vytvoření tohoto animáku asi moc času a práce nezabralo. Pro mě však stále lepší než ty dnešní nehorázné počítačové animace viz Mickeyho klubík, který jsem musel párkrát vidět, tentokrát už s bráchou.(4.6.2013)

Myšmasš je krásným příkladem toho, jak to jde s Disneym z kopce. Originální námět na crossover všech postav využit pouze na laciné gagy a většinu času zaplácávají nudné grotesky + jedna písnička - a lá parodie na Disneyův hit. Kdyby se pustili do souvislejších příběhů, jistě by to dopadlo lépe.(9.1.2008)

Bavil jsem se. Kresba a ty segmenty byli víc po duchu původním dílům, vybarvené na počítači, ale hladké barvy. Zajímavé bylo, jak se v baru objevily postavičky z různých Disneyho filmů a seriálů. Mnohem lepší bylo právě ty krátké epizody - hlavně s Donaldem.(25.5.2015)

Páči sa mi nápad dat dokopy všetky Dysneyho postavičky, zatvoriť ich do jednéhoi klubu- kabaretu..a aby všetci videli show Myckeyho Mousa a jeho priatelov...seriál ktorý ma uplne v dobe letných prázdnin 2005 úplne nadchol...krásne spomienky vždy sa k nemu rád vrátim(28.6.2014)

Seriál som mal rád ako malý chlapec a mám ho rád stále aj dnes...zbožnujem Dysneyho postavičky a tento seriál ponúka všetky...(26.8.2014)