Epizody(14)

FireTight

Abych byl upřímný, dříve jsem Mr. Beana miloval a herce Rowana Atkinsona jsem měl spojeného pouze s ním. Jenže když jsem se nedávno úplnou náhodou dozvěděl o "nějakém" sitcomu Black Adder a všiml si, že v něm hraje hlavní roli, rozhodl jsem se podívat. A nemohl jsem uvěřit vlastním očím, protože jsem v drtivé většině momentů nedokázal pochopit, že jde o stejného člověka. O člověka, který dokáže hrát tak charakterní postavu, nedělat ksichty, mluvit normálně (to byl jeden z největších šoků) a v podstatě se chovat úplně jinak než pan Fazole. Proto musím jít s hodnocením dolů, protože mi Atkinson sedí opravdu více jako "normální" než jako pitvořící se nešika... ()

psychoza

Rowan Atkinson a jeho nezameniteľný šarm robia túto sériu až škodoradostne vtipných častí výnimočnou. Niekedy neviem či sa mám zasmiať, či zaplakať... no vždy sa nakoniec zasmejem, takže nie je o čom ;) ()

krizi

Určitě lepší, než jakýkoliv film, kde hraje Atkinson, ale to nestačí. Bean mě bavil možná půl hodinky, tzn. jednu epizodu a pak už to bylo pořád dokola a začalo mi to lézt na nervy. Ale uznávám, že pitvořit se umi skvěle... ()

Nyan

Tenhle humor pro mě moc není, přitom většinu komediální tvorby z Velké Británie mám rád. Když se lidé okolo mě smáli, tak jsem si říkal, že teď to mělo být asi vtipné. Nevím, pane Fazolko, jakou magii používáte, ale na mě neplatí! ()

LordMysti

Jsou různě pojaté komedie, u některých se zasmějete či pousmějete, ale u Mr. Beana budete řvát smíchy! A o tom to je. Ať jsou jeho díly sebehloupější, pokud jde o zábavu tak ta bude vždy maximální. ()

sarfian

Tento chlapík ma vždy dokonale pobaví. Od detstva ho stále sledujem a stále sa môžem na to pozerať. VIDENÉ x krát. ()

Rudyamon

Čtrnáct příběhů pan Beana vstoupilo do dějin komedie a zcela suverénně obsadilo ty nejvyšší příčky. Je to nepochybně tím, že Rowan Atkinson je herec, který dokáže rozesmát pouhým pohledem a gestem a jeho nápady byli v době uvedení seriálu něčím zcela novým a v průběhu doby se na tom moc nezměnilo. Zrod Mr.Beana byl klíčovým bodem jeho kariéry a i když i hrál v různých rolích předtím a i potom, Mr.Bean se stal jeho životní rolí a možná, jak je to u některých tvůrců nezapomenutelných postav, i jeho prokletím. Rowan Atkinson je prostě Mr.Bean a už nikdy nebude ničím jiným. Na jednotlivé díly se můžu dívat kdykoli a vždycky se pobavím, je to fascinující smršť skvělých scén a gagů, které mě rozhodně nikdy neomrzí. Je těžké vybrat z té záplavy scénku, která by byla nejlepší. To prostě nejde. Když se mě někdo zeptá, co se mi z Mr.Beana líbí nejvíc, můžu odpovědět jednoduše - Mr.Bean se vším všudy ... 5 hvězdiček - 100% - Mr.Bean je nejlepší!!! ()

danny_21

Nádherná ukázka komiky, improvizace a originality v balení typického britského humoru se stala kultem a mně se nikdy neomrzí, protože si i po tolika letech rád připomenu a vychutnám některé ztřeštěné epizody - není moc co dodat, pro mě jasná volba - 100%. ()

Armin82

Jaký paradox! Neskutečně inteligentní člověk,který vystudoval jednu z nejtěžších univerzit světa a jakýho ze sebe dokáže dělat pitomce...excelentní herecký výkon a excelentní seriál --->100% ()

Chip89

Atkinson, by jsi měl svoje ksichty nechat patentovat. Jak někdo tak inteligentní dokáže tohe vytvořit nikdy nepochopím.:-D Aniž by promluvil,dokáže bavit x generací po sobě a nikdy nás bavit nepřetane, alespoň doufám. :-) ()

Brinkley

Mr. Beanovi by především prospěl menší počet repríz. Dokonce i krocan na hlavě je s každými dalšími Vánocemi čím dál trapnější (ovšem dirigování orchestru na náměstí se mi neomrzí nikdy). Na první shlédnutí je však téměř každá epizoda 100%. ()

Azog

Naprosto perfektní a nezapomenutelné. Rowan Atkinson má jedinečný smysl pro sebeztrapňující humor prezentovaný především mimikou. O to víc mě překvapilo zjištění, že R. Atkinson je ve skutečnosti velmi inteligentní osoba. Na jeho scénkách jsem vyrostl a i v dnešní době se na ně rád podívám. ()