Epizody(14)

ex.it

Víte, tu pravou sílu Mr. Beana jsem si uvědomila až v okamžiku, kdy jsem seděla v plné třídě spolužáků a společně jsme ve volné hodině angličtiny sledovali pár dílů. Když jsem viděla svého učitele, padesátiletého rodilého Angličana, a sledovala, jak u vtipů Atkinsona málem pláče smíchy. Sama za sebe bych dala čtyři hvězdičky a půl (kdyby to šlo), protože nemám ráda přehnané situace, kdy hlavní hrdina kazí všechno, na co sáhne. Ale když vím, jaký význam to má pro Velkou Británii, musím dát rovných pět. ()

Jeand´Boa

Mistrovské umění bavit lidi...když má někdo takový dar, je dobře, že se o to podělí s veřejností...Klasika, že ano?... ()

Redix

Ultimátní Atkinson, u tohohle seriálu se směju vždy protože ty xichty co Atkinson umí by mu mohl závidět i Jim Carrey. ()

Al44...

Skvělá zábava v podání známého britského komika, který v jednotlivých dílech zažívá opravdu různorodá dobrodružství. Některé scénky jsou opravdu vynikající, jiné již méně. Přesto - kombinací Beanových grimas, jeho vyčůraným chováním nebo nezřízenou zvědavostí dokáže R. Atkinson vždy rozesmát. Navíc jsou zde ještě nezapomenutelné scénky s plyšovým medvědem. Moje nejoblíbenější je scénka z kina (návštěva hororového snímku). ()

Stíba

Seriál, který jsem si zamiloval už jako kluk a do dnes je to můj asi nejoblíbenější seriál vůbec. Geniální Rowan Atkinson se pro tuhle roli narodil. Opravdu nemám co vytknout. ()

Mukunda

Kromě kromobyčejně talentovaného herce a (pro někoho až příliš vlezlý) humor, pantomimu a obličeje musím vyzdvihnout fakt, že pan Bean je člověk, který se za žádných okolností nevzdá a vždy má svůj elán, člověk, který z nejhoršího dovede vytěžit to nejlepší a když ne v jiném, v tomto bychom si z něj měli vzít příklad ;) Ecce homo, qui est faba... :) ()

dandy11

U mě za 100%. To se musí vidět. Určitě jeden z nejlepších britských sitcomů, který skvěle reprezentuje britský styl humoru. Skvěle sepsané, geniální a dnes už i legendární gagy (Betlém, koledníci, slepec na pláži, krůta, prstýnek, orchestr, bazén...), kdo by dnes už nepoznal slavné zelelené Mini MK IIRNT 996H, Teddyho, jenž je společně s Mini Cooperem jeho nejlepší kamrád a hlavně Atkinsonovo tělesné nonverbální hraní. Ten chlap od roku 1990 do roku 1995 řekne asi tolik vět kolik máte prstů na ruce a přesto vytvořil jednu z nejikoničtějších postav kinematografie ;) ()

1Legend1

Jak se řekne Rowan Atkinson, téměř každému se určitě vybaví průšvihář Mr. Bean. Jeho komické situace snad z každého místa jsou někdy více než humorné, až si řikám jak tohle mohl někdo vymyslet??:D Skvělá zábava za málo času. 90% ()

feryk

Rowan Atkinson stvořil postavu, která je nenapodobitelná. Vtipné skeče které znáte nazpaměť a přesto se na ně můžete dívat znovu a znovu a stále vás budou bavit. Není snad nikdo, kdo by neznal pohyby a grimasy tohoto komika. Když se to umí, jde dělat vtipná one-man show i bez záplavy sprostých slov, jak je dnes běžné. ()

albionlady

Mr. Bean je úžasný a strašne vtipný. Vďaka nemu som už od detstva vedela, že ten "suchý" britský humor je pre mňa ako vyšitý :). ()

VyViteKdo

Kdo je jediný člověk na světě, který dokáže bavit tři generace lidí aniž by musel pronést jediné slovo? Rowan Atkinson! Znám lidi, kteří nemají jeho humor a Beana obecně rádi, ale je to jejich názor a já jim ho neberu. Bean je synonymum pro blbce, katastrofu, legraci, neuvěřitelné situace, bizarnost, genialitu. Chci říct jen tolik: Jestli Atkinson nedostane nějaké celoživotní ocenění, tak je svět hrubě nespravedlivý. Jeho humor, gestikulace, mimika a pohyby jsou zkrátka legendární. Mám jej rád stejně jako miliony jiných. Proto jednoznačně pět hvězd, tady není o čem diskutovat. ()

Razzor_82

"Bean." Kultovní sitcom bez kterého si nedovedu představit Silvestr. Hltal jsem ho už jako dítě a stále mě pobaví tenhle nadčasový humor. Mistr komik Rowan Atkinson předvádí úchvatné grimasy. 10/10 ()