Epizody(14)

AdrianaLarman

Nedokázala bych si v roli "pošahaného" Mr. Beana představit někoho jiného, než Rowana Atkinsona. Ten má totiž nezapomenutelné grimasy. :-D ()

BAADRAAM

Jeden z nejznámějších, možná i nejlepších komiků na světě. Je ovšem škoda, že přistoupil na hraní ve filmech, které tomuto fenoménu nesahají ani po kolena. ()

Salgafo

Pan Fazole.:))) Minicoper a Teddy :))))Tři protagonisté legenedárního sitcomu..:))Sice se tam moc nemluví ale o to v tom seriálu nejde..jde o ty scénky a ty jsou fantastické..:))) ()

waltosin

Tohohle chlapíka jsem zbožňoval, zbožňuju a zbožňovat budu. Ten patří do zlatého fondu kinematografie. Můžu na všechny díly koukat pořád a stejně se skvěle bavím. Klaním se vám pane Atkinsone! Nejlepší díly: Všechny!!!! :) ()

raider.minoo

Proč? Proč jen ze sebe Rowan Atkinson začal dělat takovýho vola, když předtím tak geniálně ztvárnil Black Addera? Od břitkého černého humoru se přešlo k vtipným ksichtíkům a vznikla tak mánie, kterou jsem nikdy nepochopila. ()

Dave_ff

Bean už pro mne sice není tak působivý, jako býval dřív, ale pořád stojí za občasné shlédnutí. Bean i Tedy jsou kultovní záležitostí. ()

elanista1

Narodi sa niekedy v buducnosti takyto komik? Tomu neverim, a ak hej, chcem sa toho dozit. Hovori sa, ze kazdy clovek je nahraditelny. Atkinson nie. Jeho pohyby a ksichty, mimiky, to je jednoducho nenapodobnitelne. ()

cguio

:D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, ..................... ()

ArtStyle

Klasický, kultovní - jak jej všichni známe ... Mr. Bean. Tenhle vyjímečný herec, který si zaslouží post v žebříčku 100 nejlepších herců se vám tradičně, každoročně, objeví na obrazovkách vaších televiz. Jen je mi líto jak jej znehodnotili ve filmu, to byla vážně škoda. Nikdo nenahradí tak skvělého držko-artistu :D. 100%. ()

Slam7

To snad ani nemůže bejt pravda, to co on dokáže vytvořit!!! Ten jeho ksicht, ty úšklebky, jeho hlas a způsob vyjadřování...já ani nevim jak to okomentovat! Myslim, že nenajdeme herce, kterej se zaškatulkoval víc než on. Kdokoliv ho spatří, okamžitě ho napadne Mr. Bean, to platí i o jeho méďovi. Klobouk dolů před ním, takhle diváky pobavit umí vážně málokdo.... ()

laple

Proboha... nechápu, že nikdo z vás nepoznal, že tenhle člověk má obličej vzhůru nohama a naruby. Je vlastně handicapovaný! Jen se mu smějte, chudákovi! ()

KateVonTee

Fenomén,genialita,klasika!Miluju to od openingu až k titulkům.Ono místo na chodníku na které padá světlo ve mě evokuje vzpomínky a témeř dohání k slzám.Atkinsonovy ksichty byly vždy nejlepší a ve své době naprosto originální.Baví mě dodned a doufám že bude i moje děti. ()

Matamoroz

Když jsem tyhle skeče videl poprve, podruhé, myslel jsem, že umřu smíchy! Bohužel dnes už je mám tak okoukané, že mě ničím nepřekvapí. ()

Oudis

Nezapomenutelné komické scénky. Atkinson již nikdy s ničím nebude tak spojení jako právě s panem Beanem :) Z každodenních situací dokáže udělat komickou scénku, která se nedá popsat, to se prostě musí vidět. ()