Epizody(14)

walkingdead

Zdejší hodnocení je důkaz, že lidé se rádi smějí mentálnímu postižení:-) Těžko říct, jak vlastně charakterizovat Beana. Idiot nebo vychcaný hazjlík? Asi obojí. Každopádně napoprvé to bylo dost zábavné, napoosmé už méně. Ale když jsem to asi 5 (nebo víc) let neviděl, tak bych se dnes možná smál znovu. ()

xpaja

S jistotou budu v menšině, ale pro mě je Rowan Atkinson především Edmund Blackadder. A to, že většina lidí nezná jeho jméno a spojí si ho jen se jménem Mr. Bean mě skoro mrzí. Neříkám, že některé scénky v tomto seriálu nejsou výborné, to jsou. Ale celá serie je vlastně postavena na tom, že se lidé rádi smějí mentálně postiženým jedincům. Protože Mr. Bean opravdu není nic jiného než mentálně zaostalý člověk s intelektem maximálně předškolního dítěte. A na tom Mr. Bean stojí. Jde o jednoduchý, infantilní, z části trapný, předvídatelný situační humor okořeněný šklebícími se grimasami hlavního představitele. Navíc s přibívajícím počtem repríz ztrácí Mr. Bean na své atraktivitě. I přesto jde v rámci podobných "one man show" o nadprůměrnou záležitost. Dávám --- == 75 % == --- . ()

NightScene

Rowan Atkinson je nejlepší komik na světě! A to i bez mluvení. Co je to TALENT? To je, když dokážete bavit generace lidí bez toho, aby jste promluvili! Jeho serial je boží a filmy s ním taktéž! Nejlépe se vydařili Prázdniny pana Beana! U toho jsem se chechtal od začátku do konce! :) ()

Honzulik

Venku prší a Pan Bean nemůže jít ven. Tak vyleze na půdu a prohlíží si veci ze své historie. Vzpomíná na své nejlepší momenty u kterých se obecenstvo bavilo nejvíce....Rowan Atkinson je prostě skvělý...5* ()

Hadek10

Asi těžko by se hledal člověk, který by se alespoň jednou s panem Beanem opravdu nezasmál. Jedinečná klasika, která bavila několik generací (a stále baví) bez vydání jediného slova! Klobouk dolů Mr. Bean!! ()

Memesis

Těší mě, že se díváme na skeče a ani o tom nevíme. A Atkinsonovy ksichty a samotný akting je mimořádný. Sobec a kapitalista Bean je u nás a po celém světě oblibou díky opravdu skvělým hereckým kouskům a briliantním nápadům. 90% ()

koza3

Cheche. Z nostalgie jsem to po letech znova sjel a je to pořád boží. Moc se mi líbil i závěrečný dokument Story of Bean, kde jspu vtipné záběry z natáčení, příběh Rowana Atkinsona a načrtnutý i celovečerní film, který vytěžil co se dalo a já ho viděl asi desetkrát. Za mě televizní klenot, ze kterého se určitě inspirovaly pecky jako Black Books nebo IT crowd. ()

the_doctor

jako spousta dalsich, i ja jsem vyrustal pri sledovani patalii Mistra Beana. Klasika, ktera neomrzi a budeme se ji smat jeste za mnoho a mnoho let. ()