Sedmnáctiletá Daphne Reynoldsová žije skromně s matkou, zpěvačkou Libby, v malém bytě uprostřed newyorské Čínské čtvrti. Odmalička má o narozeninách jediné přání - aby se objevil její otec, podle matčina vyprávění britský aristokrat Henry Dashwood. Vydává se proto do Londýna. Cestou se seznámí se sympatickým kytaristou Ianem Wallacem a zjistí, že se její otec chystá kandidovat do Dolní sněmovny a oženit se s Glynnis, dcerou svého poradce Alistaria Paynea. Přes plot se dostane do sídla Dashwoodových, vzápětí je však přistižena a považována za bulvární novinářku. Když prozradí, kým je, vyvolá rozlišné reakce. Zatímco Henry, který o dceři dosud neměl tušení, je nadšen, i když před snoubenkou předstírá, že s ní nechce mít nic společného, pro Glynnis a její dceru Clarissu je nečekanou překážkou na cestě za společenským postavením. Nevynechají jedinou příležitost, aby se ji pokusily znemožnit. Henry má však energickou dívku, která si rychle dokáže svou bezprostředností získat všechny upjaté britské aristokraty, stále raději. Když zjistí, že vinou Daphne a jejích drobných skandálů ztrácí volební preference, přesvědčí ji, aby se přizpůsobila novému postavení. Dívka se opravdu snaží a brzy se stane oblíbenou ozdobou společnosti. Pomalu však ztrácí sama sebe, což si uvědomí, když se s ní odmítne bavit Ian, který měl raději původní Daphne. Odhodlá se k radikálnímu kroku a je na Henrym, aby si uvědomil, co je pro něj v životě nejdůležitější. (TV Nova)

Pingu

Je neděle dopoledne, pro mně tedy spíš ještě ráno...V TV nic... Šoupnul jsem tedy do dývka tenhle film a ??? Krásná pohádka o dvou popelkách !!! Colin Firth byl fakt skvělý, ale ani mladá dáma z New Yorku nebyla špatná. U mně tohle dílko sahalo téměř po 4 :o))) ()

parabellum

Průměrná romantická komedie, dělaná podle už 50let osvědčené šablony. Od první chvíle víte jak to přesně dopadne, kdo si ským dá hudlana a kdo se ským veme. Jedině kdo nezklamal je K. Firth, roli kterou dostal je naněj přímo šitá. Dávám 50%, komedie která neurazý ale ani vůbec nenadchne. ()

asfalt

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Mal som čo robiť, aby som pri tomto snímku nezaspal. Amanda Bynes je síce pekná, no vsadiť úspešnosť filmu na túto kartu nebol najlepší nápad. ()

Stíba

Tak tohle je ztělesnění hrůzy. Někdy se ty americké trapárny snaží alespoň trochu vypadat dobře ale tady je to pěst do oka. Od začátku do konce přepálené a absolutně no-sense zábava. Ani nevím, za co je ta jedna hvězda... no, alespoň se furt něco děje. ()

Zoidlord odpad!

Byl jsem okolnostmi přinucen shlédnout tento snímek a musim říct, že frekvence, se kterou jsem se střídavě plácal do čelam obracel oči v sloup a koukal se na hodinky byla závratná. Film je jedním slovem S*AČKA! Prostě to podle mě musí urazit i inteligenci každý čtvrnáctiletý holky... ()

chrispe

Mám pocit, že se k tomu nedá napsat nic víc, než že to pro mě byla nuda. Amandu Bynes moc nemusím a Colin Firth to nedokázal zachránit. ()

dakarin

Jedna další popelka do sbírky. Zlo bylo potrestáno (trochu vytlačeno z hlavní koleje) a dobro se mělo nakonec dobře ;-) ()

Torgal

Naivná teen limonáda pre mladé baby, osadená výhradne klišé postavami v klišoidných situáciach. Cieľovka ale podľa mňa musela byť spokojná, osvedčený popoluškovký príbeh funguje dobre, je tu sympaťáčka Amanda Bynes a dokonca nejakým zázrakom aj civilný Colin Firth, ktorého prítomnosť sama o sebe dvíha film o kus vyššie. S ohľadom na tieto fakty blahosklonne zaokrúhľujem nahor, hoci náročnejší divák by sa tomuto počinu mal vyhnúť širokým oblúkom. 5+/10 ()

arinečka

dávám trojku samozřejmě jenom za Collina a taky ten film nebyl příšerný až na dvojku, obstojná zábava. no možná jsem moc mírná. ()

Tyna31

Miliónkrát ohrané téma se všemi prvky, které tyto typy filmů mívají. Jenže tady je tak trochu bonbonek Colin Firth, kterého mám hrozně ráda a docela se na to dá koukat:) ()

FoxMulder odpad!

Dokud to byla jen klasická, klišovitá, unilá a nenápaditá pičovina, dala se z toho dělat i cynická sranda. Ve chvíli, kdy to kleslo hluboko pod úroveň odpadu (chvíle, kdy se nám tvůrci snaží sdělit, že nosit krásné šaty a šperky a pohybovat se ve vybrané společnosti je utrpení srovnatelné s genocidou), mě přešla jakákoliv chuť se tím filmem zabývat. ()

DUB5606

Na Štědrý večer roku 2009 si televize Nova přichystala dva americké filmy, Co ta holka chce a také Ve jméně Angela. Jen si říkám, jestli toto mám za potřebí. Ano, můžete si říct, proč s něco nepustím na DVD, ale to by jste nesměli sdilet vánoční veselí se všemi členy rodiny. Ani nevím jak se mi to povedlo celé přežít. Já jen prostě nechápu proč nám tyhle americké shity ne Štědrý den a tedy hlavně večer pouští. Shrekoleda shlédnutá někdy odpoledne mi pak přišla jako pastva pro oči. Vánoce na Nově? Fakt bych blil. ()

loveless odpad!

Nuda, nuda, nuda. Ohrané téma, nesympatičtí herci (mimo Colina Firtha, který to tak trochu zachraňuje), nic zajímavého. ()

waska

Není to úplně špatný, ale musíte se na to dívat s nějakou slečnou, která takovéhle filmy miluje :) ()

Withree

Colin Firth je rozhodně zajímavý herec (V době, kdy píšu pravděpodobný oscar za King´s Speech) a v romantických komediích mu to vždycky jde. Amandě se stačí divně ksichtit na to, aby prodala svůj film i za hranicemi. No, ono je to i docela sranda vlastně. ()