Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hopper
  ***

  Mňo, trochu pridlhá záležitosť, motajúca sa okolo baseballu, ktorý našinca asi tak nestrhne ako amíka, najmä pokiaľ nemá úplne jasno v pravidlách. Na druhej strane však šport nie je nosnou témou filmu, skôr okrajovou. Musím uznať, že výkon Costnera film ťahá smerom nahor, inak by to bola dosť ťažko prekúsateľná záležitosť. Kelly Preston tiež strieda okamihy, kedy som sa sám seba pýtal, prečo by mala taká superstar akou vo filme je Costner za ňou páliť s momentami, kedy to bolo celkom pochopiteľné. Škoda tiež predvídateľnosti, trochu prekvapivých momentov by tiež nezaškodilo.(3.4.2007)

 • hnkflknk
  ***

  Ze začátku jsem si řekla:"To vypadá jako zajímavej romanťák,"(hrdinové se chovali poněkud netypicky) ale po začátku jsem se přestala na film skoro úplně soustředit a přemýšlela jsem pořád nad něčím jiným. Bylo to celkem monotónní a pořád to byl samý "strike" a "Billyho Chapmana zřejmě bolí ruka."A tupí fanoušci pořád pronášeli nějaký kecy. Nakonec nic moc.(19.7.2008)

 • Šakal
  ****

  Díky Raimiho citlivé režii a výbornému hereckému výkonu Kevina Costnera jako legendárního nadhazovače Detroitských Tigrů Billyho Chapela se jedná o lehce nadprůměrný snímek. Věčná škoda, že se Sam v poslední době věnoval pouze " Pavoučí sáze ". Tomu říkám mrhání talentem. Doufejme, že si to Sam oživením kultu Evil dead notně napraví. p.s. slečny a dámy prominou, ale nedá mi to :o) .....* navíc přidávám za výrok..... Měl jsi někdy zlomené srdce? ..... Jo......, když jsme přišli o TITUL :o)(24.8.2009)

 • Ichabod
  ****

  Skvělé sportovní drama, které prostupují vzpomínky na Billyho lásku. Romantická linka funguje dobře a skvěle pak graduje na posledním Billyho zápase. Ačkoliv nejsem fandou baseballu ani sportovních filmů, tak tenhle funguje senzačně. Sympatický Costner a Prestonová se k sobě hodí a zvraty působí vcelku přirozeně. Raimiho režie se nesnaží o zbytečnou okázalost a film je točený s citem, občas ale na hřišti se objeví skutečný "wow" záběr, ale emoce vyvolává film i bez nich a ke konci už by jste ráději seděli na tom stadionu a sledovali, jestli Billy Chapel Yankees natrhne zadek nebo ne... Americký film se vším co k tomu patří...(29.11.2008)

 • sinp
  ***

  Už toho začínám mít plný zuby. Po x-té Kevin Costner coby nepříliš duchaplný sportovec, co se musí rozhodnout mezi svou milovanou hrou a láskou. Ta druhá rovina ke všemu značně pokulhává hysterickým výkonem Kelly Prestonové, která hrozně přehrává. Našel bych maličkosti, co si zaslouží přísnější kritérium a snad ani ta lokalizace není tak špatná, ale nestačí to.(7.9.2005)

 • - Důvod, proč si Billy (Kevin Costner) dáva jenom jednu ruku do bundy v některých záběrech, je ten, že během výměny v útoku a obraně nadhazovač nechodí na pálku a chladne. Proto si nasazují bundy, aby ruka zůstala v teple a nevychladla. (kubsov)

 • - Sam Raimi nesouhlasil s obsazením Kevina Costnera a spory mezi nimi o celkové podobě filmu propukaly během celého natáčení. (Hwaelos)

 • - "Hra snů" v baseballu znamená, že nadhazovač, případně kombinace nadhazovačů, v tomto případě Billy Chapel (Kevin Costne), za zápas odháže minimálně 81 nadhozů, přičemž maximálně to může být až 200 nadhozů, a při tom nepustí na metu ani jednoho pálkaře. (kubsov)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace