Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když Peter Slater mladý geolog, který pracuje pro Californskou státní geologickou výzkumnou organizaci zjistí přítomnost seizmických aktivit na území Angel Lake, předpovídá, že vulkanická hora na které je vybudované středisko, brzy exploduje. Jeho nadřízení však tuto informaci ignorují a doporučí mu pokračovat ve výzkumu. Peter se však rozhodne jít na místo. Tu se střetává se svou bývalou láskou Kelly, vedoucí lyžařské výpravy. Zanedlouho však místo pod vlivem výbuchu zachvátila ničivá láva, která zanechává za sebou ohnivou smršť. Dokáží Peter a Kelly zastavit tuto devastující pohromu? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Myslím, že dojde k erupci......... Herci hrozní, dramatizace skoro žádná, napětí nulové a skoro bez akce. Dobrý je jen hudební doprovod a někdy se i blýskne kamera. Obsahově jasné klišé - hrozba městu, které má blbého a hamižného starostu, akorát je nejlepší sezona za posledních deset let, nejchytřejší postava je zatloukána do sněhu a při tom i ignorována a mezi tím si sopka začne dělat co chce. Ale triky jsou slabé a možná by bylo dobré dát místo některých "akčních" scén jen nějaký záběr na krásnou horskou scenérii. CITÁT - Chcete brát vážně toho šílence??!!....... Prostě slabota. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Ako maly 15 rocny fagan som videl tento film a viem, ze ako nerozumnemu decku sa mi film pacil. Horsie bolo, ze som sa asi po 5 rokoch rozhodol film zopakovat, a to som nemal robit. Vulkan samotny je sice pekny, ale dejova linia hrozna, rezia katastrofalna a herecke vykony nahanali strach : 16 % ()

Krasus odpad!

všechny recenze uživatele

Je pravda,že jsem tenhle film viděl poprvé v době,kdy mě filmy ještě moc nezajímaly a moc jsem jim nerozuměl,takže jsem si řikal,jaký je to skvělý,napínavý kousek.Jenže jsem si dal před týdnem repete a vida,málem jsem se nedokoukal.Takovou směs nekvalitních triků,trapných dialogů a v neposlední řadě toporného scénáře jsem dlouho neviděl.Ještě štěstí,že jsem to ve skutečnosti prospal,protože jestli si chcete zničit kulturní večer pusťte si tuto kvalitku. ()

DansteR 

všechny recenze uživatele

Jednu hvězdičku jen za "úžasný" závěr na svahu pod lavinou :-D...Jinak to nestojí za nic, akorát se člověk zasměje jak je to ubohé :-D ()

Reklama

Reklama