Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

cenitel

Obrovský coypright filmů: Na hraně zítřka, Všechno Nejhorší či Doctor Srange scéna s Dormammu. Námět je úplně na stejný bázi jen se odehrává v jiným prostředí. Kdo není moc znalec filmů, tak si myslí, že je to originál, spíš jen v tom, že je to jako komedie a je to někde u moře v hezkém letovisku. Ale jinak režisér okopčil myšlenku časové smyčky. Je vidět, jak si s časem režiséři hezky hrajou. 2 hvězdy víc ne. Pro zasmátí dobrý jako odreagovačka, ale žádná světová bomba to není. ()

vinson003

No, vypadalo to na první pohled jako kliše, ale nakonec z toho vznikl takový nový Na hromnice o den více. Hlavní aktérka si myslela, že to má být nesobeckost apod. ovšem strejda řekl něco jiného, najdi si to svý. S ohledem na konec je pro každého Američana "to svý" rodina a ta pravá/ten pravý. Opět zklamání. Sice pěkné myšlenky, viz bláznivý fobik, který hlásí např. odveďte ho pryč, je nebezpečný, nebo, jsem z něho nervozní, to není normální, dále pak sexuální kliše jako výstavní loď celé Ameriky, pak potýkání se s nudou, protože většina moc nemyslí, jenom mluví, či další klišé v podobě alkoholu, či "abys v té srágoře" nebyl sám a tak dále...prostě 70 %, ale je to spíš alternativa, která neupoutá moc dějem, ale překvapivě scénářem, musíte být neustále ve střehu, ať vám nic neuteče....tak pěkný den... ()

Mykie

Originální film s neoriginálním námětem časové smyčky. Na romantickou komedii je film v některých okamžicích i dost temný (to je za mě plus). Do červených čísel film tlačí hlavně herci a vidět Tedovu manželku fuckovat jak o život je vážně paráda. ()

sun.eagle

Časová smyčka je téma které nemůže nikdy zklamat. Sázka na jistotu. I když ho uděláte průměrně a dokonce ho lehce odfláknete, tak to bude pořád děsně cool. Jako Palm Springs. Nenapadá mě moc lepších kulis pro časovou smyčku než svatba, která nabízí tolik možností. Proč to tvůrci nevyužili, a místo toho se to odehrává v nějaké opuštěné vile s bazénem, zaprděném buranském baru nebo u táboráku 8000 km od civilizace mi nejde na rozum. I díky tomu je vyloženě vtipných momentů jako šafránu, čekáte až se konečně zařadí vyšší rychlost a film se trochu rozjede, ale nedočkáte se. Zachraňuje to dvojice hlavních hrdinů, jak Andy Samberg tak Cristin Milioti jsou skvělí, další velká jména po hříchu nedostala příliš prostoru, čímž se zase vracím ke svatbě a její (ne)roli. ()

McGuffin

Palm Springs vypráví scénárista Andy Siara jako naději, že ze stereotypu lze uniknout. Pokud jste mladí, pokud je vám z velmi osobních důvodů opravdu z duše protivný, jako ženské hrdince, a pokud - i když mu dáváte přednost, jako mužský hrdina - vám na ženské hrdince záleží vic než na obstojně fungujícím stereotypu. V tomto slova smyslu je to příběh o lásce. Výstižnější ale bude, že je to vyprávění o nihilismu a jak z něj ven. Nějak tak. Nebo jinak. https://www.macguffin.cz/ ()

MatyRock

U filmu jsem se po většinu dobu bavil. Téma časové smyčky je poměrně zajímavá věc, která však byla adaptována nespočetně krát. Proto jsem doufal, že uvidím něco víc, co jsem v jiných filmech se stejnou tématikou neviděl. Bohužel k tomu nedošlo a film vlastně v nějakých aspektech klouže po povrchu. Jsou v něm věci, které by si zasloužily prozkoumat více do hloubky. Naštěstí to nejdůležitější, a to vztah hlavních postav, byl poměrně dobře vykreslen. Andy Samberg a Cristin Milioti jsou super a chemie, kterou mezi sebou mají, je neskutečná. Nějaké to klišé a low budget jsem očekával, a proto mě to z děje nějak moc nevytrhávalo. Fajn podívaná, která by asi v normální době (kdyby v kině byly konkurence schopné filmy a ne jen převážně ty české -- protože koronavir) ani nešla do českých kin. 6/10 ()

J.Crusader

Kvalit Hromnic či Na hraně zítřka to zdaleka nedosahuje, ale úplně blbé to taky není. Oddychová jednohubka, v níž ale bohužel nejsou nějaké zapamatovánísi hodné momenty, takže za pár dní vyvane. Přitom by stačilo trochu poladit zvláště druhou polovinu a mohlo to být lepší, takto jen lehounký nadprůměr. ()

Andrew88cz

Fajnová odpočinková komedie... Jak by jste trávili čas, kdyby jste měli jeden celý den prožívat neustále dokola? Vtipně natočená komedie s příjemným hereckým obsazením. (7/10) ()

disappearin1

Zajímavá pocta žánru timeloop proslaveného hlavně kultovním filmem Na Hromnice o den více. Přístup mladého a zjevně talentovaného režiséra Barbakowa mi trochu připomíná práci Quentina Tarantina, který ve svých filmech také posouvá dál svoje oblíbená filmová témata. Představuji si, že přesně takto by natočil film někdo, kdo má Hromnice rád a bylo mu líto, že film zdaleka nevyčerpal vše, co tento typ zápletky nabízí. Velmi příjemná záležitost, která se lehce sleduje a přitom aspoň pro mě klade i zajímavé otázky a pouští se i do těžších témat. Barbakow se ostatně v jednom rozhovoru přiznal, že má ambici točit filmy, které budou oblíbené u diváků a komerčně úspěšné ale současně budou pracovat s tématy, která nejsou prvoplánová a jsou pro něj důležitá. Jeho druhým celovečerním počinem bude film s názvem Good Bad & Undead a já se těším, jak se vypořádá se zombie tematikou. ()

lineker

Velká očekávání vystřídalo velké zklamání. Nulová originalita, podpořena komplikovanými hrátkami s časem. A navíc se vám točí pořád a pořád a pořád dokola. ()

opatstviolov

Palm Springs je pohodová komedie, která se mi možná až moc líbila. Já osobně jsem si to moc užil a nedokážu najít žádnou větší chybu. 10/10 ()

Bagrowitz

Bavil jsem se, moc. Je pravda že moc filmů v tomhle stylu neznám, takže to nemam moc s čím porovnávat. Andy Samberg perlil. Podle mě hrál sám sebe, role mu (stejně jako košile) neskutečně sedla. Cristin Milioti je okouzlující, sexy a správně "mimo". Film má spát a když zrovna chybí, nahradí ho s přehledem emocemi naplněné scény. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů