Série(7) / Epizody(121)

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield – král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. (oficiální text distributora)

prome

Kdyz jsem byl maly tak jsem to absolutne zral a komiksy byli naprosto genialni...co dodat skoda tech dvou filmu ktere to zkazili ()

Fleur6

Zbožňujem Garfielda, ale toto je také neskutočne detské, nepodarené a nudné, že by pred každý diel mali dať výstrahu "DO 7 ROKOV". ()

corpsy

Možno by niektorých rodičov vystrašilo, že sa ich deťúrence pozerajú na seriál s tučným a lenivým kocúrom,ale ono je to mimoriadne zábavné a chytľavé. ()

Kryton

Jakmile se Garfield převedl na plátna anebo obrazovky je jeho kouzlo a vtip pryč. Bohužel je to povětšinou orientované na děti. Nechápu?! Přece komiks je tak krásně vtipný! ()

MissJ

"Pojďte se honem podívat, dávají čtyřiadvacetihodinový dokument o hliníkové fólii." Garfielda, Odieho a Jona jsem měla vždycky ráda, ale seriál mi přijde místy nudný. ()

movieband

Vypadá to, že je tu vícej Garfieldových fanoušků.Já patřím mezi ně a rozhodně si myslím, že komixy s Garfieldem jsou parádní.Nemají chybu a pobaví každého :D Tenhle seriál taky neni uplně přesný jak komix .. ale je rozhodně lepší než 2 filmové díly.Rohodně, ale stojí za shlédnutí.Vtipný a cinický Garfield tak jako ho známe. ()

Fanucci

Občas velice zábavné, občas velice nudné. Tedy průměr. Je ale třeba říct, že tvůrci to rozhodně neměli lehké, protože - jak spousta lidí už tady napsala - Garfieldův flegmatismus a humor nejvíce vynikne v tištěné formě. Ne na obrazovkách... ()

lekr

Tohle je opravdu nezapomenutelný kus!!! Nemůžu si pomoct a moc dobře vím že tohle je seriál pro malé děti ale prostě garfieldův specifický humor, originální náměty epizod a vynikající dubbing Vladimíra Čecha!!! Nejlepší animovaný seriál všech dob!! ()

marcek

Četl jsem snad všechny komiksy o tlustém, líném a večně nenažraném kocourovi, co vyšli v ČR. I když Garfielda miluju a jeho ftípky taky - mám ho radši na papíře :) ()

MarekT

Nejsem vášnivý čtenář Davisova životního díla, ovšem to neznamená, že si, pokud na to přijde, čas od času nějaký komiks přečtu. I přes nefanouškovství musím uznat, že komiks je úplně něco jiného - například cílová skupina... Nicméně sem tam pronikne do tohoto seriálu ona genialita (humor bývá občas stejný jako v komiksu), kterou se novinové "stripy" pyšní a tak se nedá zde říct, že tu máme před sebou ztrátu času. Vysoké hodnocení dávám také proto, že celovečerní film je otřesný. Dabing je v případě hlavní postavy (mluví Vladimír Čech) trefou do černého. ()