Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:10-06:35
    Nova Cinema
    Poslíček (1993)
    Komedie / Romantický

    Hlavní postavou zábavného příběhu je Doug Ireland, mazaný, přesto mile kouzelný správce noblesního manhattanského hotelu Bradbury. Hosté hotelu se na něj mohou obrátit s…

  • poster
    06:35-08:40
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Tentokrát se Michael J. Fox vydává na záchranou misi do roku 1885. Třetí Martyho cesta do minulosti, kde je třeba zachránit přítele a vyřešit problém, jak se dostat…

  • poster
    11:00-13:15
    Nova Cinema
    Drama / Hudební

    Bývalý profesionální tanečník Pierre Dulaine (Antonio Banderas) se rozhodne vyučovat tanec na škole v New Yorku. Zatímco jeho průprava není studentům vůbec po chuti…

  • poster
    17:50-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Devět let po Pelíšcích se filmový štáb v čele s Janem Hřebejkem vrací do Košíř na místo činu. Jen o pár bloků dál, kde vznikly památné scény jako „maršál Malinovskij“…

  • poster
    20:00-22:15
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Když Ted Crawford zjistí, že jej jeho překrásná a výrazně mladší manželka Jennifer podvádí s jiným, naplánuje její vraždu. Na místo činu přijede i detektiv Rob Nunally,…

  • poster
    20:50-22:30
    ČT2
    Dokumentární

    Píše se rok 1999. Dosavadní ruský prezident Boris Jelcin půl roku před vypršením svého funkčního období zcela nečekaně abdikuje a řízením státu pověřuje premiéra…

  • poster
    22:15-00:25
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Pohodlný život středoškolského učitele Sama Lombarda (Matt Dillon) se zhroutí ve chvíli, kdy ho přitažlivá studentka Kelly (Denise Richardsová) obviní ze znásilnění. …

  • poster
    22:30-00:15
    ČT2
    Dům (2011)
    Drama

    Dům je intimním dramatem otce a dcery, příběhem o lásce, střetu snů různých generací a neutuchající touze po svobodě. Imrich buduje svůj vlastní životní sen – staví dům…

  • poster
    23:10-00:20
    ČT1
    Taggart: Vyrovnání (TV film) (2004)
    Krimi / Drama

    Venkov je svět sám pro sebe. Zvlášť je-li to takový zapadákov, jako Fenmore. Vesnice ve farmářském kraji, jejíž obyvatelé jen neradi přijímají novoty moderní doby a…

  • poster
    00:15-01:45
    ČT2
    Zmizelá a obviněná (TV film) (2015)
    Thriller

    Matka dcery podezřelé z teroristického útoku se snaží očistit její jméno.Když v centru Berlína vybuchne bomba a všechny indicie ukazují na teroristický útok, obává se…

  • poster
    00:25-02:45
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    V blízké budoucnosti, několik let poté, co se uprostřed Tichého oceánu otevře pět mil hluboká trhlina, která náš svět spojí s „Protisvětem“ (The Anteverse), říší…

TV program - úterý 4.6.

  • 04:10

    Alex & spol. (TV seriál) (2015) (E39)
    Komedie

    04:30

    Doba Ronková (TV seriál) (2014) (E4)
    Animovaný / Komedie

    04:50

    Maskovaný kocour (TV seriál) (2016) (E5)
    Animovaný

    05:15

    Maskovaný kocour (TV seriál) (2016) (E6)
    Animovaný

    05:35

    Pyžamasky (TV seriál) (2015) (E4)
    Animovaný / Rodinný

    06:00

    Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017) (E2)
    Animovaný / Komedie

    06:15

    Dalmatinská 101 (TV seriál) (2018) (E11)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Bug Juice: Má dobrodružství na táboře (TV seriál) (2018) (E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    07:00

    U Raven doma (TV seriál) (2017) (E3)
    Komedie / Rodinný

    07:30

    Coop & Cami se ptají světa (TV seriál) (2018) (E11)
    Dobrodružný / Komedie

    08:00

    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015) (E43)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:30

    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015) (E46)
    Animovaný / Dobrodružný

    09:00

    Život uprostřed (TV seriál) (2016) (E20)
    Komedie / Rodinný

    09:30

    Život uprostřed (TV seriál) (2016) (E21)
    Komedie / Rodinný

    10:00

    Tajný život K.C. (TV seriál) (2015) (E60)
    Akční / Komedie

    10:30

    Bizaardvark (TV seriál) (2016) (E45)
    Komedie / Rodinný

    11:00

    Bizaardvark (TV seriál) (2016) (E46)
    Komedie / Rodinný

    11:30

    Penny z M.A.R.Su (TV seriál) (2018) (E9)
    Rodinný

    12:00

    Jessie (TV seriál) (2011) (E62)
    Komedie

    12:30

    Na vlásku: Seriál (TV seriál) (2017) (E16)
    Animovaný / Komedie

    13:00

    U Raven doma (TV seriál) (2017) (E16)
    Komedie / Rodinný

    13:30

    U Raven doma (TV seriál) (2017) (E17)
    Komedie / Rodinný

    14:00

    Městečko Záhad (TV seriál) (2012) (E10)
    Animovaný / Komedie

    14:30

    Městečko Záhad (TV seriál) (2012) (E11)
    Animovaný / Komedie

    15:00

    Laboratorní krysy (TV seriál) (2012) (E51)
    Komedie

    15:30

    Laboratorní krysy (TV seriál) (2012) (E52)
    Komedie

    16:00

    Bug Juice: Má dobrodružství na táboře (TV seriál) (2018) (E8)
    Dokumentární / Reality-TV

    16:30

    Kačeří příběhy (TV seriál) (2017) (E2)
    Animovaný / Dobrodružný

    17:00

    Bizaardvark (TV seriál) (2016) (E60)
    Komedie / Rodinný

    17:30

    Na vlásku: Seriál (TV seriál) (2017) (E37)
    Animovaný / Komedie

    18:00

    Coop & Cami se ptají světa (TV seriál) (2018) (E9)
    Dobrodružný / Komedie

    18:30

    Dalmatinská 101 (TV seriál) (2018) (E12)
    Animovaný / Rodinný

    18:45

    Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017) (E2)
    Animovaný / Komedie

    19:00

    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015) (E23)
    Animovaný / Dobrodružný

    19:30

    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015) (E26)
    Animovaný / Dobrodružný

    20:00

    Rychlá Layne (TV seriál) (2019) (E2)
    Komedie

    20:30

    Jessie (TV seriál) (2011) (E2)
    Komedie

    20:55

    Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017) (E1)
    Animovaný / Komedie

    21:25

    Táborníci z Kikiwaka (TV seriál) (2015) (E53)
    Komedie / Rodinný

    21:55

    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007) (E25)
    Animovaný / Komedie

    22:05

    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015) (E23)
    Animovaný / Dobrodružný

    22:30

    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015) (E26)
    Animovaný / Dobrodružný

    22:55

    Alex & spol. (TV seriál) (2015) (E3)
    Komedie

    23:25

    Alex & spol. (TV seriál) (2015) (E4)
    Komedie

    23:55

    Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017) (E43)
    Animovaný / Komedie

    00:05

    Violetta (TV seriál) (2012) (E155)
    Rodinný

    00:55

    Tajemství Evermooru (TV seriál) (2014) (E17)
    Dobrodružný

    01:15

    Binny a duchové (TV seriál) (2013) (E19)
    Fantasy / Komedie

    01:40

    Binny a duchové (TV seriál) (2013) (E20)
    Fantasy / Komedie

    02:05

    Alex & spol. (TV seriál) (2015) (E11)
    Komedie

    02:25

    Alex & spol. (TV seriál) (2015) (E12)
    Komedie

    02:50

    Tajemství Evermooru (TV seriál) (2014) (E21)
    Dobrodružný

    03:10

    Tajemství Evermooru (TV seriál) (2014) (E22)
    Dobrodružný

    03:45

    Alex & spol. (TV seriál) (2015) (E40)
    Komedie

    04:10

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3691)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Tvůrčí krize (epizoda) (2019) (S03E37)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Další vyhazov (epizoda) (1997) (S07E04)

    12:50

    14:05

    15:55

    Kriminálka Miami - Kdo se směje naposled (epizoda) (2011) (S10E04)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3692)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:35

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    23:15

    Beze stopy - Odkaz (epizoda) (2004) (S02E18)

    00:10

    01:40

    Kriminálka Miami - Lovci tornád (epizoda) (2011) (S10E03)

    02:25

    Krok za krokem - Série 7 (série) (1997)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 06:25

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E9)
    Animovaný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S5E1)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Železňák Kelly (epizoda) (1974) (S03E04)

    08:15

    M*A*S*H - Operační den (epizoda) (1974) (S03E05)

    08:55

    M*A*S*H - Jaro (epizoda) (1974) (S03E06)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Zamilovaná asistentka (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E3)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E14)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Jedovatý plyn (epizoda) (1999) (S05E09)

    15:30

    Komisař Rex - Závěť (epizoda) (1999) (S05E10)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Sladkých osmnáct (epizoda) (2019) (E73)

    21:35

    Mordparta - Oběť (epizoda) (2016) (S01E07)

    22:55

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:35

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:35

    Komisař Rex - Jedovatý plyn (epizoda) (1999) (S05E09)

    01:35

    Komisař Rex - Závěť (epizoda) (1999) (S05E10)

    02:45

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E14)
    Drama

    03:45

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:25

  • 04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Příběhy slavných - Walda (epizoda) (2010)
    Dokumentární / Životopisný

    10:40

    Král, kejklíř a hvězdář (TV film) (1971)
    Pohádka

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:25

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Všiváci (2014)
    Drama / Komedie

    21:35

    Columbo - Není čas na umírání (epizoda) (1992)
    Krimi / Drama

    23:09

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    23:10

    Taggart: Vyrovnání (TV film) (2004)
    Krimi / Drama

    00:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:10

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Modrá planeta II - Velká modrá pustina (epizoda) (2017) (E04)
    Dokumentární

    09:50

    Atlantský oceán (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    10:45

    Naše kulatá planeta (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Komedie

    11:10

    Nádherná Amerika: Nová Anglie (TV film) (2016)
    Dokumentární

    12:05

    Ulánbátar: Rudý bohatýr (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:30

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:40

    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    13:05

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    14:00

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    14:05

    Hrdinové nebes (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární / Historický

    14:35

    Dějiny světa (TV seriál) (2012) (E2)
    Dokumentární

    15:25

    Napoleon: Egyptské tažení (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    16:20

    Den D – Paříž: Obětování (TV film) (2014) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    17:05

    18:00

    Cesty za hodinářským uměním (TV seriál) (2019) (E6)
    Dokumentární

    18:45

    O skřítku Racochejlovi (TV seriál) (1997)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Utajená řeč peněz (TV seriál) (2006) (E10)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Válečné lodě (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    20:50

    Svědkové Putinovi (2018)
    Dokumentární

    22:30

    Dům (2011)
    Drama

    00:15

    Zmizelá a obviněná (TV film) (2015)
    Thriller

    01:45

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    01:50

    Severní Korea, Velká iluze (TV film) (2014)
    Dokumentární

    02:40

    Atomová víra (TV film) (2012)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:05

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:20

    Ztracené adresy (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:40

    Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Sportovní

    04:00

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:15

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:20

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:10

    Poslíček (1993)
    Komedie / Romantický

    06:35

    Návrat do budoucnosti III (1990)
    Dobrodružný / Komedie

    08:40

    Můj přítel Monk - Pan Monk a obr Dale (epizoda) (2002) (S01E03)

    09:35

    Můj přítel Monk - Pan Monk v lunaparku (epizoda) (2002) (S01E04)

    10:30

    Teleshopping

    11:00

    Tančím, abych žil (2006)
    Drama / Hudební

    13:15

    Teleshopping

    13:45

    Špionáž (2013)
    Drama / Thriller

    15:40

    Legenda o Tarzanovi (2016)
    Dobrodružný / Akční

    17:50

    U mě dobrý (2008)
    Komedie

    20:00

    Okamžik zlomu (2007)
    Krimi / Drama

    22:15

    Nebezpečné hry (1998)
    Krimi / Drama

    00:25

    Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)
    Sci-Fi / Akční

    02:45

    Exploze (1992)
    Akční / Krimi

    04:15

  • 06:35

    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013) (E3)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E17)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E26)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Simpsonovi - Bart vs. Itchy & Scratchy (epizoda) (2019) (S30E18)

    11:40

    Teorie velkého třesku - Akumulace laureátů (epizoda) (2019) (S12E18)
    Komedie / Romantický

    12:05

    Futurama - Tři sta babek (epizoda) (2003) (S04E16)

    12:35

    Simpsonovi - Bartova kometa (epizoda) (1995) (S06E14)

    13:05

    Simpsonovi - Homer klaunem (epizoda) (1995) (S06E15)

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Bart versus Austrálie (epizoda) (1995) (S06E16)

    14:10

    Simpsonovi - Homer versus Patty a Selma (epizoda) (1995) (S06E17)

    15:05

    Teorie velkého třesku - Frustrace z odloučení (epizoda) (2017) (S10E21)
    Komedie

    15:30

    Futurama - Afryodisiakum (epizoda) (2003) (S04E17)

    15:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E27)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Zrodila se hvězda (epizoda) (1995) (S06E18)

    18:45

    Simpsonovi - Lízina svatba (epizoda) (1995) (S06E19)

    19:15

    Simpsonovi - Dva tucty a jeden chrt (epizoda) (1995) (S06E20)

    19:45

    Simpsonovi - Konec SRPŠ (epizoda) (1995) (S06E21)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (E1)
    Dokumentární / Sportovní

    21:20

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E27)
    Komedie / Reality-TV

    00:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    Druhá šance - Z temnoty ke slunci (epizoda) (2016) (E03)

    01:40

    12 opic - Konec (epizoda) (2018) (S04E01)
    Dobrodružný / Drama

    02:30

    Druhá šance - Z temnoty ke slunci (epizoda) (2016) (E03)

    03:25

    12 opic - Konec (epizoda) (2018) (S04E01)
    Dobrodružný / Drama

    06:15

  • 06:15

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:05

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:10

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:15

    Krejzovi - Ty jsi šéf (epizoda) (2018) (E06)
    Komedie

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    McLeodovy dcery - Tři dcery (epizoda) (2008) (S08E08)

    14:25

    McLeodovy dcery - Prokletí (epizoda) (2008) (S08E09)

    15:20

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E77)
    Drama

    16:10

    McLeodovy dcery - Mateřská láska (epizoda) (2008) (S08E10)

    17:10

    McLeodovy dcery - Nahoře a dole (epizoda) (2008) (S08E11)

    18:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E129)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E130)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Návrat do Sandy Bay (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E78)
    Drama

    22:55

    Modrý kód - Bolestná ztráta (epizoda) (2019) (S03E70)

    00:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E129)
    Telenovela / Drama

    01:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E130)
    Telenovela / Drama

    02:00

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S2E8)
    Reality-TV

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace