Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:00-06:10
    Nova Cinema
    Jack (1996)
    Komedie / Drama

    Už při Jackově porodu bylo jasné, že se jedná o mimořádné dítě. Dva měsíce těhotenství mu stačily a zprvu zaskočeným lékařům trvalo jen chvíli, než odhalili zdrcující…

  • poster
    10:05-12:50
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Fantasy

    Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost…

  • poster
    14:20-15:55
    ČT1
    Krimi / Drama

    V lese nedaleko Drahovic je objevena mrtvola mladé ženy. Na místo přijíždí zkušení kriminalisté, rozbíhá se obvyklý kolotoč namáhavého vyšetřování. Podezřelých je mnoho…

  • poster
    15:30-18:10
    Nova Cinema
    Hulk (2003)
    Akční / Sci-Fi

    Vědec Bruce Banner se při nehodě promění v obrovskou a silnou stvůru, která bude bojovat nejen se zlem, ale i sama se sebou. Skvělé efekty a akční scény podtrhují tento…

  • poster
    20:00-21:40
    ČT2
    Drama

    Milan má tři děti a jezdí pracovat do Německa, aby rodinu uživil. Když se na Vánoce vrátí domů, zjistí, že jeho nejstarší syn Adam je členem polovojenské mládežnické…

  • poster
    21:40-23:35
    ČT2
    Kořist (1971)
    Krimi / Thriller

    U nás téměř neznámé akční drama slavného francouzského režiséra Henriho Verneuila, držitele čestného Cézara za celoživotní dílo, přivádí na scénu Jean-Paula Belmonda a…

  • poster
    21:50-23:29
    ČT1
    Komedie / Muzikál

    Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých filmových komedií, kde správní muži pijí pouze kolalokovu lihuprostou limonádu a zákon má podobu pistolníka, vybaveného…

  • poster
    23:35-01:15
    ČT2
    Hudební / Drama

    Hilly Kristal si po dvojitém bankrotu půjčil v roce 1973 peníze a koupil v New Yorku podnik Palace Bar. Vždycky si přál dát příležitost živé hudbě, hlavně country,…

TV program - pondělí 5.10.

  • 05:30

    Hudební klipy

    13:15

    Teleshopping Soukup shop

    14:25

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:10

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    15:15

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:25

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Teleshopping Soukup shop

    17:05

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:00

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    18:40

    Teleshopping Soukup shop

    19:50

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    20:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:30

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:05

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:10

    Teleshopping Soukup shop

    23:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    23:45

    Hudební klipy

    05:30

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3905)
    Drama / Komedie

    09:45

    Policie Modrava - Milenec z Churáňova (epizoda) (2019) (S03E03)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Tajný ctitel (epizoda) (1996) (S05E16)
    Komedie / Rodinný

    12:45

    Ordinace v růžové zahradě - Jeden průšvih za druhým (epizoda) (2018) (S13E52)
    Rodinný / Drama

    14:00

    Odložené případy - Jiná kampaň (epizoda) (2008) (S06E10)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Křídla (epizoda) (2008) (S06E11)
    Krimi / Drama

    15:55

    Castle na zabití - Poklad mrtvého muže (epizoda) (2009) (S02E10)
    Krimi / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3906)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Temný přítel (epizoda) (2020) (S05E05)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Lucy (epizoda) (2019) (S04E16)
    Krimi / Thriller

    22:25

    23:15

    Castle na zabití - Poklad mrtvého muže (epizoda) (2009) (S02E10)
    Krimi / Komedie

    00:15

    Odložené případy - Jiná kampaň (epizoda) (2008) (S06E10)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy - Křídla (epizoda) (2008) (S06E11)
    Krimi / Drama

    04:45

  • 05:40

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E23)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:10

    M*A*S*H - Láska a svatba (epizoda) (1975) (S03E20)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Big Mac (epizoda) (1975) (S03E21)
    Komedie / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcher: Očima lásky (TV film) (2002)
    Romantický

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Únos (epizoda) (1994) (S02E19)
    Akční / Dobrodružný

    13:25

    Jake a Tlusťoch - Bez východiska (epizoda) (1989) (S03E07)
    Krimi / Drama

    14:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E21)
    Krimi / Drama

    15:25

    Námořní vyšetřovací služba - Dvojí identita (epizoda) (2010) (S07E17)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Sestřičky Modrý kód - Syn je syn (epizoda) (2020) (E12)
    Drama / Romantický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:40

    Hudson a Rex - Vražda na ledu (epizoda) (2019) (S02E02)
    Drama / Krimi

    23:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:45

    Námořní vyšetřovací služba - Dvojí identita (epizoda) (2010) (S07E17)
    Akční / Komedie

    01:40

    Walker, Texas Ranger - Únos (epizoda) (1994) (S02E19)
    Akční / Dobrodružný

    02:40

    Jake a Tlusťoch - Bez východiska (epizoda) (1989) (S03E07)
    Krimi / Drama

    06:15

  • 04:10

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    04:35

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:00

    Bydlet jako... (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 5 (epizoda) (2019) (S04E05)
    Drama / Životopisný

    09:50

    Přehlídka ztracených peněz (TV film) (1973)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:10

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Bakaláři - Schovávaná (epizoda) (1973)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:20

    Vrah skrývá tvář (1966)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Zlato mrtvých (epizoda) (1986)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování SAZKAmobil šance

    20:10

    Labyrint - Epizoda 4 (epizoda) (2015) (S01E04)
    Krimi / Drama

    21:10

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:50

    Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
    Komedie / Muzikál

    23:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:30

    Já, Mattoni - Bahno (epizoda) (2016)
    Životopisný / Drama

    00:40

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:05

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:05

    Biblická pátrání (TV seriál) (2009)
    Rodinný

    04:25

    Domov můj - Epizoda 2 (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    04:50

    Úžasné hotely (TV seriál) (2017) (S2E5)
    Dokumentární

    05:45

    Co Čech, to chovatel - Chovatelská superstar (epizoda) (2020) (E05)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Jáva, duše Indonésie (TV film) (2019)
    Dokumentární

    09:50

    Kanárské ostrovy (TV film) (2016)
    Dokumentární

    10:45

    Jižní Pacifik - Nekonečná modř (epizoda) (2009)
    Dokumentární

    11:35

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:05

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    12:30

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1324)
    Dokumentární / Publicistický

    12:45

    Boeing 787 Dreamliner (TV film) (2017)
    Dokumentární

    13:45

    Kde pramení Amazonka (TV film) (2001)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    Velké útěky z Berlína (TV film) (2019)
    Dokumentární

    15:15

    Úžasné hotely (TV seriál) (2017) (S2E6)
    Dokumentární

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy - Kolize na Tenerife (epizoda) (2016)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Tresty v Čechách - Jan Janeček (epizoda) (2020) (E05)
    Dokumentární / Historický

    17:50

    18:45

    Bob a Bobek - králíci z klobouku - Na moři (epizoda) (1979)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Průšvihy první republiky - Poslední boj husitů (epizoda) (2018) (E05)
    Dokumentární / Historický

    19:25

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Budiž světlo (2019)
    Drama

    21:40

    Kořist (1971)
    Krimi / Thriller

    23:35

    CBGB: Kolébka punku (2013)
    Hudební / Drama

    01:15

    Queer - Když si (ne)vybereš (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    01:40

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:05

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    02:20

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    02:40

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:05

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    03:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:55

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:10

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy - Seznamka (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:05

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:40

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:55

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:00

    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)
    Drama

    00:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:50

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:30

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:35

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:00

    Jack (1996)
    Komedie / Drama

    06:10

    Teleshopping

    06:40

    Král zlodějů (TV film) (2010)
    Pohádka / Fantasy

    07:55

    Najděte stopu (TV film) (2002)
    Komedie / Mysteriózní

    09:35

    Teleshopping

    10:05

    Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)
    Sci-Fi / Fantasy

    12:50

    Teleshopping

    13:20

    Láska na druhý pohled (2009)
    Drama / Romantický

    15:30

    Hulk (2003)
    Akční / Sci-Fi

    18:10

    Sedmý syn (2014)
    Fantasy / Dobrodružný

    20:00

    Špionáž (2013)
    Drama / Thriller

    22:10

    Ségry (2015)
    Komedie

    00:30

    Loď duchů (2002)
    Horor / Mysteriózní

    04:35

  • 04:20

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    04:50

    Prcek - Cesta ke svobodě (epizoda) (2018) (S03E10)
    Drama / Krimi

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E3)
    Komedie / Reality-TV

    08:45

    Flash - Rozdělení (epizoda) (2015) (S01E14)
    Akční / Dobrodružný

    09:40

    Flash - Není čas (epizoda) (2015) (S01E15)
    Akční / Dobrodružný

    10:25

    Hvězdná brána - Satelit (epizoda) (2006) (S09E15)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Narušená síť (epizoda) (2006) (S09E16)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - Kvílení autodlaků (epizoda) (2000) (S02E18)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Zachraňte vojína Bendera (epizoda) (2000) (S02E17)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2001) (S13E01)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Rodičovské pouto (epizoda) (2001) (S13E02)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Homer barmanem (epizoda) (2001) (S13E03)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Zamilovaný Burns (epizoda) (2001) (S13E04)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Metla (epizoda) (2006) (S09E17)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Plášť krále Artuše (epizoda) (2006) (S09E18)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Jak ztratit holku za 1000 let (epizoda) (2000) (S02E19)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Vyhnání z Frye (epizoda) (2001) (S03E02)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Úča roku (epizoda) (2003) (S14E07)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Výchova dívek v Americe (epizoda) (2003) (S14E08)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Namakaná máma (epizoda) (2003) (S14E09)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (epizoda) (2003) (S14E10)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Černé zlato (epizoda) (1978) (E11)
    Animovaný / Komedie

    21:15

    Teorie velkého třesku - Mystifikace se svatebním darem (epizoda) (2018) (S12E02)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:30

    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)
    Talk-show / Komedie

    23:40

    Flash - Čas lotrů (epizoda) (2015) (S01E16)
    Akční / Dobrodružný

    00:40

    Simpsonovi - Úča roku (epizoda) (2003) (S14E07)
    Animovaný / Komedie

    01:10

    Simpsonovi - Výchova dívek v Americe (epizoda) (2003) (S14E08)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Namakaná máma (epizoda) (2003) (S14E09)
    Animovaný / Komedie

    02:10

    Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (epizoda) (2003) (S14E10)
    Animovaný / Komedie

    02:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E3)
    Komedie / Reality-TV

    03:35

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

  • 04:50

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E64)
    Telenovela / Drama

    08:00

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:20

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E121)
    Romantický / Drama

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:30

    Otčímovo tajemství (TV film) (2019)
    Krimi / Drama

    14:20

    Gilmorova děvčata - Drž se svého instinktu (epizoda) (2004) (S05E06)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Gilmorova děvčata - Skok do neznáma (epizoda) (2004) (S05E07)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E112)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E113)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E15)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E16)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda (TV film) (2002)
    Drama / Romantický

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E7)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Obchoďák - Nikdo nic neví (epizoda) (2012) (E25)
    Drama / Komedie

    00:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E15)
    Drama

    01:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E16)
    Drama

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E100)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E7)
    Drama / Mysteriózní

    06:00