Reklama

Reklama

Dana Syslová

nar. 11.11.1945 (75 let)
Praha, Československo

Biografie (3)

Dana Syslová se narodila 11. listopadu 1945 v Praze. Hned po absolvování DAMU nastoupila do souboru Městských divadel pražských, kde působila celých třicet sezon do roku 1994. Dnes účinkuje v Divadle na Jezerce, v Ungeltu, Divadle v Celetné a v Divadelním spolku Háta.První televizní roli v inscenaci METELICE jí nabídl jako studentce 2. ročníku DAMU režisér Antonín Moskalyk. Objevila se v desítkách filmových i televizních rolí a vytvořila i pár nezapomenutelných… (více)

Zajímavosti (5)

Špunti na vodě (2017)

  • Místo, kde bydlí Václav (Arnošt Goldflam) a Lada (Dana Syslová), je Brdíčkův mlýn a nachází se ve Šlakhamrech. Bufet, kam jde Eliška (Kateřina Coufalová) koupit dršťkovou polévku, se nachází v tábořišti Mexicana a je v Budčicích. Holky na kole se ubytují v Masarykově táboře YMCA ve Soběšíně. Pouť se nachází v Sudějově. Závěrečná svatba proběhla v kostele sv. Anny v Sudějově, ale ve venkovním záběru předtím vidíme kostel sv. Havla v Podvecích. Jinak dalšími zajímavými místy mohou být Trpišovice, Votice, přírodní rezervace Stvořidla, Křešice, lom Štětkovice v Bořená Hora a Podolí, kde byla farma Laca Matuščáka. [Zdroj: filmovamista.cz] (SONY_)

Galerie (91)

Reklama

Herec

Filmy
2022

Pánský klub

2020

Zakleté pírko

2019

Poslední aristokratka

2017

Špunti na vodě

2015

Descending Roads

2014

Piknik (TV film)

 

Raluca

2012

Definice lásky (TV film)

2011

Poupata

Reklama

Reklama

2010

Doktor pro zvláštní případy (TV film)

2009

Archiv (TV film)

 

Hodinu nevíš...

2007

Operace Silver A (TV film)

2006

Slečna Guru (TV film)

2005

Stříbrná vůně mrazu (TV film)

2002

Na psí knížku (TV film)

2001

Andělská tvář

1999

Nenávist (TV film)

 

Ortel (TV film)

1998

Život, který ti dávám (TV film)

1997

Celý muž (TV film)

 

Čas jeřabin (TV film)

 

Červený kamínek (TV film)

 

Žena v kleci (TV film)

1995

Netrpělivost srdce (TV film)

 

Princ z pohádky (TV film)

1994

Hrad stínů (TV film)

1991

Přes padací mosty (TV film)

 

Tma (TV film)

 

Uzavřený pavilón (TV film)

 

Vdova po básníkovi (TV film)

 

Ztracená dcera z Frýdlantu hradu (TV film)

 

Útěk do vězení (TV film)

1990

Anonym (TV film)

 

Volavka (TV film)

 

Čarodějky z předměstí

1989

Divoká srdce

 

Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka (TV film)

 

Kolotoč a devět vnuků (TV film)

 

Rakovina vůle (TV film)

 

Skřivánčí ticho

 

Vítězná prohra (TV film)

 

Víš jak zpívá zvonek...? (TV film)

1988

Cesta do krajiny Ty (TV film)

 

Horká kaše

 

Všichni za jednoho (TV film)

1987

Dům na Sahaře (TV film)

 

Já, ty, on (TV film)

 

Kam, pánové, kam jdete?

 

Kde bydlí štěstí (TV film)

 

Kouzelný cedníček (TV film)

 

Lepší prima den (TV film)

 

Tajemství čínského velblouda (TV film)

 

Třináctý předseda (TV film)

1986

Jsi krásná (TV film)

 

Neklidná zimní sezóna (TV film)

 

Případ Kolman (TV film)

 

Záhada zamčeného pokoje (TV film)

 

Území strachu (TV film)

1985

Drahý Bedřichu (TV film)

 

Malý vodní had (TV film)

 

Mít někoho do deště (TV film)

 

Podivná znamení, podivní hosté (TV film)

 

Tenký led (TV film)

1984

Dlouhý čas naděje (TV film)

 

Imilla (TV film)

 

Malý Démosthenés

 

Poločas štěstí

 

V bludisku pamäti

 

Všichni musí být v pyžamu

1983

Bota jménem Melichar

 

Cizí lidé (TV film)

 

Domeček plný koleček (TV film)

 

Duch soudce Pauknera (TV film)

 

Princezny na trvalou (TV film)

 

Tažní ptáci (TV film)

1982

Milostný poločas (TV film)

 

Výslech (TV film)

 

Zahrada dětí (TV film)

 

Čas strachu a statečnosti (TV film)

 

Červánková královna (TV film)

1981

Chodím a hvízdám si (TV film)

 

Dostih

 

Jak Kačenka hledala tátu (TV film)

 

Maratonský běh (TV film)

 

Prstýnek ze zlata kočičího (TV film)

 

Sobota odpoledne, počátek léta (TV film)

1980

Had z ráje (TV film)

 

Nevěsta k zulíbání

1979

Ako listy jedného stromu (TV film)

 

Bratři Kipové (TV film)

 

Signál (TV film)

1978

Králova žena (TV film)

 

Muž pro domácnost (TV film)

 

Plácek (TV film)

1976

Splynutí duší (TV film)

 

Ukradené dětství (TV film)

1975

Hledám paní na hlídání (TV film)

 

Spodní proud (TV film)

 

Tribun lidu (TV film)

1974

Svědkové obžaloby (TV film)

1972

Z nových pověstí českých: Dívčí válka (TV film)

1971

Kráska a zvíře (TV film)

1970

Velká neznámá

1969

Já, truchlivý Bůh

1968

Prostředky lásky (TV film)

1967

Dita Saxová

 

Krutost (TV film)

 

Měsíc s dýmkou (TV film)

 

Těžká srdeční komplikace (TV film)

1965

Délka polibku devadesát

 

Dům v Kaprové ulici

1963

Metelice (TV film)

 

Pražské blues

TV seriály
2021

Sestřičky Modrý kód

 

Nevěsta na útěku (E43)

 

Spravedlnost jako větrník (E42)

 

Kdo je tady hvězda? (E41)

  více epizod (4)
2020

Sestřičky Modrý kód

 

Naďa klade past (E33)

 

Kdo se bojí na ples (E32)

 

Potřebuješ ochranku (E31)

  více epizod (21)
2019

Specialisté

 

Dům u řeky (S04E02)

2018

Lynč

 

Pravda (E08)

 

Syn mého otce (E05)

 

Rodina na prvním místě (E04)

  více epizod (3)
2017

Kapitán Exner

 

Na dosah ruky - 2. část (E10)

 

Na dosah ruky - 1. část (E09)

 

Život a doba soudce A. K.

 

Konec hry (S02E13)

 

Pirát (S02E12)

 

Postavení mimo hru (S02E11)

2013

Chaloupka na vršku

 

Jak to bylo na Dušičky (S02E07)

 

Jak to bylo na svatého Václava (S02E06)

 

Jak to bylo o žních (S02E05)

  více epizod (4)
2012

Kriminálka Anděl

 

Oko za oko (S03E08)

 

Nejlepší Bakaláři

 

Vyprávěj

 

Annonce (S04E11)

 

Tondův tatínek (S06E08)

2011

Vyprávěj

 

Delegace (S03E04)

2010

Ach, ty vraždy!

 

Vražda poštovní doručovatelky (E05)

 

Dokonalý svět

 

Vánoce v Karibiku (E01)

 

Vyprávěj

 

Svatba (S02E09)

2009

Poste restante

 

Poste restante (E07)

 

Přepadení (E05)

 

Láska na dobírku (E04)

  více epizod (3)
2008

Chaloupka na vršku

 

Jak byla po Vánocích svatba (S01E13)

 

Jak to bylo na Mikuláše (S01E12)

 

Jak Andulku nevzali do školy (S01E11)

  více epizod (10)
 

Soukromé pasti

 

Ukradená spermie (S01E08)

2007

Ordinace v růžové zahradě

 

Vyplouváme! (S02E72)

 

Namaluj mi pusu (S02E71)

 

Léto v síti (S02E70)

  více epizod (11)
 

Trapasy

 

Škola Na Výsluní

 

www.naseskola.cz (E07)

2006

Ordinace v růžové zahradě

 

Šťastné konce (S01E86)

 

Kočky uklidňují (S01E84)

 

Až po svatbě! (S01E83)

  více epizod (42)
2005

Eden

 

Zlatá karta (E01)

 

Ordinace v růžové zahradě

 

Nech mě žít (S01E34)

 

Vstupenka do ráje (S01E33)

 

Láska je závislost (S01E32)

  více epizod (18)
 

Ulice

2004

Pojišťovna štěstí

2001

Četnické humoresky

 

Krkatá bába (S01E05)

1996

Lékárníkových holka

1995

Hříchy pro diváky detektivek

 

Vrah přichází včas (E05)

1994

Detektiv Martin Tomsa

1990

Dobrodružství kriminalistiky

 

První detektivní sbor (S02E02)

1985

My holky z městečka

 

Svatba (E09)

 

Co s Broňou (E08)

 

Rendin velký den (E07)

  více epizod (5)
1983

Létající Čestmír

 

Rodina na větvi (E05)

 

Velký vezír (E04)

 

Modrý kámen (E01)

1981

Poručík Petr

 

Revolver pro zlatokopa (E04)

1977

Žena za pultem

 

Svatba lahůdkové Olinky (E11)

Dokumentární
2009

Začalo to U černého koně (TV film)

Divadelní záznam
1987

Krvavá svatba

1971

Prolhaná Ketty

Krátkometrážní
2010

Vyprávěj - ohlédnutí (TV film)

1997

Báječný lázeňský život (TV film)

 

Svatba (TV film)

1992

Klíček ke štěstí (TV film)

1988

Překvapení pana Milberryho (TV film)

1984

Komedie s růžemi (TV film)

1981

Bakaláři (TV seriál)

 

Fotbalová odysea (S10E33)

1979

Bakaláři (TV seriál)

 

Zavazadlo (S08E06)

1978

Bakaláři (TV seriál)

 

Platina (S07E18)

1976

Bakaláři (TV seriál)

 

Dlažba (S05E14)

1975

Rodič (TV film)

1974

Bakaláři (TV seriál)

 

Med (S03E29)

1973

Inženýr (studentský film)

Host

Ovládací panel

Fanklub

(4)

Reklama

Reklama