Tajemství loňského léta

• Česko Vím, co jsi udělala minulé léto (více)

Je čtvrtého července a v malém přímořském městečku v Severní Karolíně se studenti loučí s bezstarostným mládím. Krásná Helen dnes večer získala titul královny krásy maturitního ročníku a to je důvod k pořádné oslavě s nejbližšími přáteli na opuštěné mořské pláži. Když se pak Helen, Julie, Barry a Ray vracejí vypůjčeným BMW do městečka, srazí na opuštěné přímořské silnici záhadného chodce v gumovém rybářském plášti. Díky krvavým zraněním nevidí do jeho tváře a zdá se, že neopatrný nešťastník je mrtev. Co sním? Po krátké hádce se přátelé rozhodnou hodit jeho tělo do oceánu. Až na molu ale zjistí, že tajemný muž stále ještě žije. Přesto se ho definitivně zbaví a přísahají, že si své strašlivé tajemství odnesou do hrobu. Po roce. Bývalí přátelé by se nejspíš už nikdy nesešli, kdyby Julie nedostala dopis s hrůzyplným vzkazem "Vím co jsi udělala minulé léto". Přes vzájemné obviňování se vyděšení mladí lidé pouštějí do pátrání po totožnosti své oběti. Domnívají se, že jen tak mohou zjistit, kdo je záhadný mstitel. Je opět řtvrtého července a tajemná postava v gumovém rybářském plášti svírá v ruce velký ocelový hák. Hříchy minulého léta se neodpouštějí. Kdo bude první na řadě? (oficiální text distributora)

vitekpe

Typicka teenagerovska vyvrazdovacka, plna polonahejch holek a ulizanejch borcu, vsichni tam neustale bud hysterci nebo se blaznive smeji. Vrah je v rybarskem gumaku a pouziva hak. oproti jinym kouskem v tomto zanru je tenhle film slabota. Ale neni mi trinact, mozna ze bych to videl jinak... Udiven jsem z toho, ze vznikly minimalne dve dalsi pokracovani. ()

bari68

Priemerná vyvražďovačka ktorej chýba väčšie ponorenie do atmosféry a trpí až prílišnou jednoduchosťou deja. ()

Lencha

Jo, je to jednoduchý, předvídatelný, ale mám ráda všechny ty mlaďochy, co tam hrají, takže je radost se na ně koukat. Teď jsem nemluvila o hereckých výkonech. Nejlepší je asi Jennifer, Sarah je občas na facku, ale čert to vem:-) Společně jsou v poho a to je hlavní:-) Při prvním koukání jsem se i trochu bála, dneska už se nebojím, ale koukám se se zálibou:-))) ()

Lukoboss

Tradiční stupidní vyvražďovák, kde hrajou hlavní roli teenage-herecké "hvězdy". Nemám tenhle styl filmů v oblibě a Tajemství loňského léta to rozhodně nezmění, naopak mě to utvrdilo v už zažitém názoru. Není důvod se na tenhle snímek dívat zas a znova, protože je to všechno pořád dokola jako dalších X desítek hororů tohohle stylu. ()

Zagros

Podprůměrný americký horor, který ničím nevybočuje z řady podobných filmů. V daném žánru je lepší třeba i Vřískot, který má více napětí a zajímavější děj. Mladí herci byli vybíráni především podle vzhledu, což je v dobrém i ve špatném hodně vidět. Příběh je jednoduchý a předvídatelný. Vcelku rychle se mi film vykouřil z hlavy. ()

Loki_Six

"I know all about "accidents", and let me give you some advice: When you leave a man for dead, make sure that he's REALLY dead!" ()

cab

Dobre se vyvijejici vyvrazdovacka rychle ztraci nastavene tempo a lekacky se absolutne nepovedly. Holky v upnutych trickach jsou jen malou naplasti na celkovem skore filmu. 25% ()

divak84

Další z řady teen hororů sázejících hlavně na kozy, odhalená těla a tunu make upu. Atmosféra není zrovna učebnicová, ale existuje spousta horších hororů, proto nedávám odpad. ()

Paity

Vcelku slušný thriller, který má místy i to správné napětí. Není to sice nějaká vysoká filmová, ale pro toho, kdo to ještě neviděl, tak jsitě zajímavá záležitost. ()

ChrisBa

Klasická teen vyvražďovačka 90. rokov so všetkým, čo k tomu patrí a so všetkým, čo by ste čakali.. to bohužiaľ znamená aj pár stupídnych scén, kde sa postavy správajú tak iracionálne, že musíte mať nervy na krajíčku.. ale na druhej strane to bol svojho času film zaujímavý a nie je vôbec tak hrozný ako mnoho iných béčkových hororov.. má svoju charizmu.. už len ten námet a začiatok(keď zrazia chodca a hádajú sa čo s ním) je super..no a maniak v plášti s hákom v ruke je samozrejme cool.. ()

Hanys_

Slabší slasher vezoucí se na úspěchu parádního Vřískotu, který tenhle žánr v půlce devadesátek slušně nakopl. TLL zaujme hlavně fakt "dobrým" obsazením, ale fakt už moc nechápu, proč jsme z něj kdysi všichni tak uchcávali. Teď už mě jen bavilo počítat scénky, které trefně zparodovalo Scary Movie. ()

willis

Film se svezl na vlně úspěchu který měl Vřiskot. Trpí tím co většina vyvražďovaček...nelogickým dějem a závěrem. Je to jen další survival horor, tentokrát o něco málo lepší než průměrný. ()

Damielka

Hm, tak tohle mě opravdu nevyděsí. Trapná slátanina s pošahaným "kapitánem Hookem" a ustrašenýma pipinkama, které při prchání před zabijákem dělají přesně to, co by soudný člověk nikdy neudělal, pokud by chtěl dožít příštího dne. Navíc přesně víte, co se stane v příští minutě, čtvrt hodině, i jak to celé skončí. A to mě neba. ()

Jeržik

Ti záporáci, co jen toporně a pomalu chodí, a přesto dohoní sprintujícího teenagera, který má zřejmě obě nohy levé(tolik pádu na 100m se jentak nevidí) mě už unavují. Pryč s nimy! Se všemy. ()

LBsmoke

začátek dobrý konec příšerný.. ta hnědovlasá hnuska měla zařvat první.. protože poslouchat ji ječet mě nutilo ječet.. nakonec totálně šíleně nelogické chování postav, kde už to schovávání utíkání bylo prvoplánově samoúčelné.. bohužel pletka ze začátku zajímavá vyústila totálně blbě.. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche