Velkej biják

• Česko Děsnej trhák (více)

Příběh nové komedie Velkej biják pojednává o čtyřech ne až tak úplně malých sirotcích – první z nich vychovává kurátor v Louvru (kde slídí také vraždící albín), druhému se podařilo utéct z mexických wrestlingových zápasů, třetí právě jen tak tak přežila útok hadů v letadle a čtvrtý je docela “normální” příslušník “X-mutantí” komunity. Smůlou pronásledované kvarteto navštíví továrnu na čokoládu, kde narazí na kouzelnou skříň, která je přenese do světa jménem Gnarnie. Zde se setkají s trochu pošahaným kapitánem pirátské lodi a několika studenty čarodějnictví a nakonec spojí síly s moudrým, ale nadrženým lvem, aby společně porazili zlou Bílou čarodějnici... Velkej biják je nejnovějším počinem nových králů filmové parodie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera – kteří si tentokrát vzali na mušku ten největší žánr ze všech: hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané blockbustery. Poté, co si úspěšně vystřelili z hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják, se nyní zaměřili na žánr, který dosud zůstal nepovšimnut – letní a podzimní pilíře hollywoodské produkce – a znovu dokázali, že jsou hrdí na to být “jako první druhými”. (oficiální text distributora)

Grepfruit odpad!

Naivně jsem se těšil na film alespon trochu podobnýscary movie, ale ted bychs iradši vyškrábal oči než abych se na to musel podívat znova :-/ ()

Melly.pro

Pokud nechcete videt naprostou filmovou obludnost, tak se na tohle nedivejte, vtipnyho na tom neni asi vubec nic... hvezdicku davam za typka v automatu... ()

Yancl

Šílená podívaná parodující řadu známých filmů, ve většině případů dost trapně, falešně a divně. Člověk si určitě zapamatuje pár vtipných a povedených fórů, ale bohužel jich je dost málo, tudíž vzniká velká nudná bublina vyplněná praštěnými dialogy, u kterých se člověk možná zasměje spíše ze zvyku. Příběh naznačující dobrodružství z Narnie je zamotaný a .. co k tomu dodat? Hrůza. Místy je tohle divadýlko směšmé, ale převážně nezáživné. [25%] ()

Ronyk7 odpad!

Jednu hvězdičku za tu babu, co vyletí z té halmary-ta byla dost dobrá. Ovšem 3 vteřiny film nezachrání. Jinak je to ptákovina. 17.01.2008 ()

ex.it odpad!

Bože, Bože.. Proč mě tak trestáš? Proč mi radši nevyhodíš proud, když víš, že TOHLE budou dávat v televizi? ()

dainio odpad!

Myslel jsem si, že dám alespoň jednu hvězdičku ale po důkladném rozmyšlení ji nakonec nedám. Tato parodie je se s 100% jistotou ta nejhorší!!!Ani jednou jsem se nezasmál a to je u parodie fakt nevýdané!!! ()

Stefan_M odpad!

No tak to je neskutocna hovadina. Mat tak rozpocet ktory sa pouzil na tento "film", natocim film roka. Namet je na mieste, ale realizacia nahovno. ()

desolator6 odpad!

Toto som si tak nejak nechal napáliť od kamoša na DVD (keď som nemal NET, chytráci!!!) A už sa teraz točí na strome, aby škorcov odháňal z čerešne ;-) ()

towstit odpad!

Nedopozerane. A to sa povazujem za srandistu, co pochopi skoro kazdu srandu. Ale toto? Vtipny hnusne, trapne, nepodarene , a ten dej je na grcanie. Tvorcovia asi v spanku napisali scenar dialogy a tazko mali pri tom tep. 0 % ()

Torgal odpad!

Takto toto bol hnus. Viac slov si tento film nezaslúži a nemienim sám seba týrať spomienkami naň, aby som toho napísal viac. Dodám len, že si neviem predstaviť ako môže byť Disaster Movie ešte horší, ale nechám si k tomu priestor a tomuto hovnu nedám minimálne hodnotenie. 0+/10 :-) ()

Darckol

Poviem na rovinu - hovadina. Ale ten chlapík čo prišiel na nápad s podsvietenými driftujúcimi saňami by si zaslúžil minimálne potľapkanie po chrbte. Okrem toho ešte pár scén stálo za to takže 2,5/10. Na druhé pozretie už neodporúčam :) ()

zipoo odpad!

Ani nevím jestli jsem viděl prvních pár minut u tohodle filmu nebo u jinýho. Každopádně vím jistě, že jsou to stejní režiséři. ()

bubblebobble odpad!

Boh vie, že napriek všeobecnému názoru na paródie ich ja mám rád. Ale toto bolo naozaj nevtipné a trápne. Vlastne to ani trápne nebolo, toto nebolo nič. ()

dalziel odpad!

Ja som sa tuším ani raz nezasmial počas celého filmu.Tak zúfalú parodiu som snáď ešte nevidel.Totálna kopa sračiek.Kde sú tie zlaté časy paródii Leslieho Nielsena a Lloyda Bridgesa. ()