Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí ze svého domova a policie není schopná nalézt žádné stopy, dívčina teta Beatrice najme dva soukromé detektivy Patricka Kenzieho a Angie Gennarovou (Casey Affleck a Michelle Monaghanová). Detektivové otevřeně přiznávají, že s tímto typem případu nemají téměř žádné zkušenosti, ale rodina o ně stojí ze dvou důvodů – nejsou to policisti a znají poměry drsné bostonské čtvrti, kde všichni žijí. Jakmile se Kenzie a Gennarová začnou o případ zmizelé dívky víc zajímat, odhalují temné dorchesterské podsvětí plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. A když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, jsou postaveni před morální dilema, které je rozdělí. (HBO GO)

Amy Rich Roll

Není mi moc jasné, co na tomto filmu všichni mají. Film je tak únavně předvídatelný, od začátku na váš valí jedno klišé za druhým. A co teprve ta trapná pointa?! Opravdu nehezký film! ()

montrose

U mě naprostá spokojenost. Někdo píše, že filmu chybělo větší tempo a akce, ale o tom tento snímek není. Je o morálce, emocích a zamyšlení. Tak to také někdy zkuste. Jinak doporučuji shlédnout i v původním znění, je to ještě hlubší zážitek. ()

wyoming

Místy jsem se nudila a místy ztrácela v postavách. Ale líbilo se mi přednesení dilematu o tom, co je a není správné. Svět prostě není černobílý. A Casey Affleck byl prostě úžasný. ()

Indio

Ben Affleck by měl zůstat za kamerou, tam asi patří no a hraní by moh nechat bráchovy.Fakt hustej film. ()

piskoot

Přesně typ filmu, co můžu. Chytne, nepustí, vyplivne zpátky a nutí přemýšlet i po závěrečných titulkách... Skvěle zahrané, skvěle natočené i s dobrou zápletkou. Ale hlavně nabízí vyvážený pohled na to, co je schopen člověk dělat, kolik trosek se pohybuje v místech, kam by moc lidí nechtělo na exkurzi, jak vypadá takové, nejen americké, dno... Špína, fetky, úchylové, dealeři a jedna "dobrá máma" navrch převedeni na velké plátno stylem, který musí hnout žlučí... ()

TeeToTaller

Měl jsem to štěstí, že jsem se k tomuhle filmu dostal dříve než k Eastwoodově Changeling. Jinak by asi tenhle film schytal přísnější měřítko, které by tak dobře neustál. To nechci nějak Afflecka hanit, to v žádném případě. Eastwooda v tomhle žánru může napodobit málokdo. Minimálně ve mě Affleck v Gone Baby Gone vyvolal naprostý odpor k matce feťačce, protože už jsem zažil pár podobných případů i v reálném životě a oceňuji perfektně zvládnutý závěr, který celý film zvedá o pár stupínků výš. ()

karmyo

Je to jako skvělé jídlo, kterému chybí špetka koření. Ve finále velké morální dilema. Určitě se těším na to jak se bude Benova práce rozvíjet ()

lukas862

obyčajny priemerný filmik ktory mi vyfučal z hlavy uz po dopozerani. Dej zdlhavy nudny . Cely film sa hľada decko a bla bla bla nechapem tomu vysokemu hodnoteniu ale ja som sa príšerne nudil. Takych filmov je milion. Som sklamaný a ľutujem ze som to videl. Chcel som dat jednu hviezdicku ale ku dvom som sa priklonil len preto ze ti ostatní to tu päťkuju, ale viac ako 2 hviezdicky to skraka nemalo fuha uz to viac nechem vidiet dakujem stačilo bodka. ()

mirec2211

Naozaj ma nenapadá nič čo by som mohol tomuto fantastickému dielu vytknúť. Jednoducho paráda. Ben Affleck potvrdil, že je lepší režisér ako herec. Bez mihnutia oka dávam plný počet. ()

lineker

Brilantně natočeno. Affleck to vyšperkoval do podrobných detailů. Obsah i formát si jdou vzájemně na ruku a tak člověk vnimá atmosferu chudinské čtvrti Bostonu i skvělý příběh, který na konci staví jednu nástavbu za druhou. Dostaneme se proto k finálnímu dilema, kde se utká spravedlnost kontra "wonderful Life". Tak moc jsem Patrickovi přál, aby se ukázalo, že jeho volba byla správná. Nicméně realita života byla jednoznačně proti. ()

cotti

Docela jsem váhal jestli 3* nebo 4*, ale z obsazení mi kápnul do noty jen Ed Harris. Casey Affleck se mi zdá naprosto nezajímavý, a to mi u hlavní role přijde dost zásadní nedostatek....Určitě to je nadprůměrný film, ale taky překombinovaný. ()

Anubiska

Nejvíc mě dostal ten konec. Ano,spravedlnost zvítězila,ale ruku na srdce-bylo to hořké vítězství,které možná nikomu neprospělo. ()

Danny71

Moc povedený film, kde je hlavním kladem právě zápletka a vyvrcholení celého filmu. Ben Affleck neumí hrát, ale točit...tomu se říká šokující zvrat!:-D ()

RenataD

Tento příběh Vás donutí se zamyslet nad tím, co je správné. Je nutné dodržovat zákon za každou cenu nebo je někdy zavřít nad zločinem oči a dívat se jinam? Kdyby autor natočil jiný konec, nebylo by to ještě zajímavější? ()

ciapok

film vo všeobecnosti je simulácia, napodobnenie reality, kde dôležitým faktorom úspechu je stupeň reálnosti, aký sa dosiahol. Ak hlavná postava má byť drsný chalan s kriminálnou minulosťou, ktorý sa nekompromisne konfrontuje s tými najhoršími drsoňmi z amerického neintelektuálneho podsvetia, a pritom tento chalan vyzerá skôr ako rebel z pionierskeho tábora, ktorý frajeruje v sekcii iskričiek, aby očaril ich vedúcu; keď vytasil zbraň v krčme plnej testosterónom nadupaných poloretardovaných buranov - zbraň, ktorej chýbalo už len pútko, aby vyzerala ako prívesok - a tým si za 14 sekúnd pripravil pozíciu na to, aby pritasal na čeľusť tomu najväčšiemu bez akejkoľvek spätnej väzby (a tú by teda jeden čakal sakra spätnú); Nie som závistlivý - mladý Affleck zahral skvelú rolu v Killer inside me - ale tu bol na smiech a to pochovalo pre mňa celý film. ()

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby