Mise na Mars

Misia na Mars

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2000, 109 min

• Renton

Scénář: Jim Thomas, John Thomas, Graham Yost .. Ubohé! Kromě hudby je tahle sci-fi snad až z třetí kategorie.. 30%.(16.8.2005)

Tento film patri mezi ma oblibenejsi sci-fi, ikdyz o zadny majstrstyk se nejedna. Misty je diva kale opravdu napjaty a hltave ocekava veci pristi. A vizualni efekty na konci filmu byly v te dobe prekvapive a krasne. Pozitivni vzpominka pretrvava a i dnes se da u Mise na Mars stravit prijemne odpoledne.(8.9.2008)

Od Briana De Palmy by člověk teda čekal něco kompaktnějšího a uhlazenějšího, ale já bych zase úplně tento filmek nehejtoval, protože zejména scénáristicky tady jde nalézt nejeden nápad, který ač se mohl v Misi na Mars mohl zdát jakkoli slabý, později si jej s pompou vypůjčili jinde. Tohle určitě hodnotné je, takže i když existuje mnoho lepších sci-fi, k zatracení Misi neodsuzuju. 69%(18.11.2015)

Ten závěr s tím podivným mimozemšťanem mě tedy dostal, ale jo dobrý.(25.11.2007)

• Djkoma

Zklamání !!!! Strašné zklamání... dvě připravovaná díla Mise na Mars a Rudá planeta .... obě o Marsu a obě naprosto hrozné.... je mi líto, že tenhle film v režii Briana De Palmy dopadl takto. Jediné, co lze přičíst k dobru je konec snímku, který upoutá svojí monumentálností a vypadá jak z jiného (lepšího) filmu. Herecké obsazení není vůbec špatné, ale je nevyužité. Brian De Palma je možná kvalitní režisér akčních filmů, kde se sází na psychologický rozbor hlavní postavy, ale na space operu opravdu nemá kvality a podle mě zdaleka ani fantazii.(5.6.2004)