Mise na Mars

Mission to Mars

Misia na Mars

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2000, 109 min

Mám veľmi rád sci-fi a Mission to Mars sa mi celkom páčilo, aj s tým filozofovaním technickou stránkou, nemám moc výtok. Ale čo ma úplne iritovalo (a tu extra) bola neskotočne patetická a úplné zbytočná podvojná dejová linka, ktorá neustále prerušovala (hlavne teda z počiaku), tu hlavnú, zaujímavú a dôležitú. Netuším pre koho to bolo určené (pre frajerky?, pre manželky?). Po šikovnom zostrihaní by to boli kludne 4*.(31.8.2005)

Zatím se shodujeme - zajímavá SCI-FI, dobře herecky obsazená a řemeslně zpracovaná. Úchvatná hudba, kterou pro film vytvořil sám bůh - Ennio Morricone - vám v některých chvílích připomene Vesmírnou Odysseu, a možná tady můžeme spatřit počátek rozporuplnosti celého filmu - při některých scénách budete okouzleni, ale při jiných se nebudete moci zbavit pocitu, že jste to všechno už někde viděli...prostě tahle hvězdná sestava měla na víc.(29.3.2003)

Dobrá sci-fi. v Mnoha ohledech vítěz duelu ,,Mise na Mars - Rudá planeta,,. Zajimavá myšlenka trosečníka.(23.2.2008)

Ten závěr s tím podivným mimozemšťanem mě tedy dostal, ale jo dobrý.(25.11.2007)

• petero

To už RED PLANET bolo záživnejšie. Takýto film je pre sci-fi akurát tak cestou do zabudnutia...(18.5.2005)