Hranice nemožného

Ukázka z filmu 15
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, (2008–2013), 74 h 31 min (Minutáž: 43–81 min)

Anna Torv, Joshua Jackson, Lance Reddick, Blair Brown, Jasika Nicole, John Noble, Kirk Acevedo, Seth Gabel, Michael Cerveris, Mark Valley, Leonard Nimoy (více)

Série(5) / Epizody(100)

Příběh se točí kolem tří nepravděpodobných spojenců – půvabné a odhodlané agentky FBI, geniálního, ale duševně chorého vědce a jeho jízlivého syna s poněkud bouřlivou minulostí – kteří vyšetřují sérii bizarních úmrtí a katastrof, známých jako "Vzorec". (Warner Bros. CZ)

Luke_00

Fringe musim ve svem zebricku zaradit na samotny vrchol scifi serialove produkce. Po vlaznem rozjezdu uzasna jizda plna otazek a svete div se i odpovedi. A i kdyz serial neni uplne bez chyb, uz jen diky walterovi musim dat plny pocet! MOZNY SPOILER: 5.serie by vystacila na svuj vlastni serial a dost mozna to tak bylo zamysleno, ale jsem rad ze mela pouze 13dilu a hezky utekla. ()

barneybishop

Zapsal se jednou a navždy do mého srdce jako nejoblíbenější seriál! Walter, Peter, Olivie... vše do sebe zapadá správně tak, jak má. Nemám jedinou výčitku, že jsem u tohoto seriálu strávil tolik času. :) Takový seriál s takovými parametry se už v televizi hodně dlouho neobjeví a je to škoda, že byl zrušen díky špatné sledovanosti, ale možná díky bohu za to, kdo ví co by z toho časem vzniklo. I když nepodceňuji J.J. Abramse, který by na něco určit přišel. :) ()

Ryorka

Ten seriál jsem doslova zhltla asi za tři dny. Walter Bishop je úchvatný šílený génius. Jeho postava de facto zformovala můj postoj k tomuto seriálu. Peter a Olivie mi jako ústřední dvojice moc nesedí.....nevím , nějak tam prostě tu chemii mezi nima nevidím. Olivie je celkově taková nemastná, neslaná. Ani její alternativní já není nic moc ale aspoň žije, ne jen dýchá. Zajímavé zápletky, skvělý Walter a dokonalý padouch Robert D. Jones ()

Magnomous

Neviem, sice som videl asi iba 15 casti, ale nejako mna to nechytlo... Celkom nesympatickí herci, dejovo nic moc. Na to, ze v tom ma prsty J.J.Abrams, tak mne to celkom sklamalo. ()

Krastom

Po delší době jsem narazil na pořádný mysteriózní, sci-fi seriál, který má náboj a šťávu. Zatím mám za sebou první sérii, ale pokud budou i ty další pokračovat v podobném duchu budu náramně spokojený. Filmové postavy Olivie Dunham spolu s bláznivým vědcem Walterem Bishopem a jeho synem Peterem si udržely mou pozornost ve všech dílech od začátku do konce. Jen tak dál! Za mě 80%. ()

Milsa

Celý seriál bol super až na diel 1x12 Bezmozek, ktorý bol ukradnutý z hororu s rovnakým scenárom. V podstate, to bola jediná nudná časť, keďže som ten horor videl a vedel som, čo bude nasledovať. Horšie je, že názov toho hororu sa mi dodnes nepodarilo nájsť. ()

Valak

Seriál,ktorý je vysoko návykový aj keď prvé diely príliš neohromili.Hudba a celkové spracovanie je vynikajúce a časom si vás podmaní úžasný John Noble,ktorý vie zahrať šialenstvo, beznádej, ľútosť, aroganciu, genialitu či totálnu senilitu ako nikto iný. ()

Aceboris

Výborný seriál, ktorý mi pripomína Krajné Medze , alebo Akty X. Napätie, bláznovstvo, možné aj nemožné, je to iba na Vás či uveríte, veľa vecí sa v dnešnej dobe javí ako pravda. Seriál Vás núti rozmýšľať nad tým čo by bolo, alebo mohlo byť, predstavuje paralelné svety a rôzne možnosti. Tajné technológie, spoločenstvá, sila veľkých korporácií, ktoré rozhodujú o bití a nebití. Za mňa super 9/10 vrelo odporúčam ()

lineker

Nedokoukáno. Naivní, mimo realitu. Vědecké, laciné bajky pro diváky věřte/nevěřte. Já nevěřil. Ve srovnání s Akty-X je to takový spíše humorný bráška. ()

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

29.01.2013

J.J. Abrams se oficiálně stal nejvytíženějším filmovým a televizním tvůrcem na planetě. Především: studio Disney oficiálně potvrdilo, že DžejDžej opravdu podepsal smlouvu na režii Star Wars: Epizody… (více)