Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt? (oficiální text distributora)

biergof odpad!

tolik neherců a pózerů v jednom filmu sem ještě neviděl, hlavní aktérka se již třetí film ksichtí jak před prvnim análem. ()

LakiyL

Niekomu to nevysvetlíš. Úroveň filmu klesá každým ďalším dielom, prvý bol celkom znesiteľný, no všetko to smeruje do neskutočne hlbokej zaprášenej diery, druhá vec je že to aj napriek tomu mrte zarába. Najväčší záj*b filmu bol že Edward nechce mať s Bellou sex pred svadbou. Dôvod? Pochádza z inej doby :D :D a popri tom sa tak neskutočne milujú (aby som nezabudol , miluje aj Jacoba, no Edwarda viac :D ) Nehnevajte sa ale toto je moc aj na mňa :D . Varovanie od kamaráta, aby som film nepozeral, bol maximálne opodstatnený :) Zistenie, že zo záverečnej časti budú nakoniec 2 diely muselo potešiť najmä tie pojašené osoby, ktoré hltajú Twilight so všetkou nelogikou a hlúpymi dialógmi, ale to by asi nebol Twilight. Takže ešte 2 diely na ktorých zarobíme bubáky! ()

Shredder

David Slade ma po 30 dni dlhej noci opat presvedcil ze rezirovat vie. Eclipse je zatial najlepsim dielom filmovej serie vdaka kvalitnej rezii, film vsak dalej troskota na hereckych vykonoch, dialogoch a celkovo slabom pribehu. Podarilo sa mu sice vyzmykat niaky herecky talent z Pattinsona, ale z hlavneho tria ostava jediny. Zaverecna bojova scena je natocena naozaj umne, lenze z 2 hodin zabera len nepatrne mnostvo casu. ()

Lukaso1

Těžko se mě to přiznává, ale já se poprvé nenudil. Ta hořkost na patře mě už asi do konce celé ságy nezmizí, ale nedá mě to nepochválit když se povede něco lépe než jsem očekával. Parádní akce, už jsem si i poměrně zvykl na to herectví, asi se ze mě stává adolescent brr, bylo to ale v rámci možností docela koukatelné. Pro mě neuvěřitelné 3 * a nejlepší díl celé upíří parodie. ()

Suzie1

Ok, když jsem před dvěma lety viděla Stmívání, byla jsem unešena. Když jsem viděla Nový měsíc, nebyla jsem unešena, ale ani jsem to nebrala jako promarněný čas. To se ovšem nedá říct o Zatmění. Nevim co na tom bylo nejhorší, jestli shirtless Taylor, svítící Robert, ta děvka Kristen to že jsem ztratila 2 hodiny života, který mi bohužel už nikdy nikdo nevrátí, nebo ty pištící fanyniky v kině, ale prostě to byl naprostej kinematografickej průjem. EDIT - hvězdička za tu bitku u konce.. Ale rychle, než si to rozmyslim. ()

DadysGirl

Zajímalo by mě, jestli všichni co sází odpad to opravdu viděli?! Upřímně, nechápu, proč to vzbuzuje takové emoce... Ale jinak vtipné, svižné a dobře obsazené i zrežírované... Asi nejlepší ze zatím natočených dílů... ()

Judy24

Musím přiznat, že třetí díl poměrně opravil můj pohled na filmová zpracování téhle "ságy" (tohle nechápu - říká Harrymu Potterovi někdo sága? Ne a to má o tři díly a nejmíň pětset stránek víc...nemluvě o obsahu...). Nebylo to prostě tak špatné. Žádná sláva, ale stupiditě jsem se smála jenom párkrát, nudila jenom víc než párkrát a chvílema se mi to prostě docela líbilo. Aspoň, že tak. P.S. Viděla jsem trailer na Breaking Dawn a kdybych mohla, dala bych už teď odpad. Tohle byl určitě poslední "Twilight" film, na který jsem šla do kina. ()

TommyDiamond

Twilight sága je obrovských fénomenem. Ovšem né pro mě. Je sice pravda,že mě tahle romantika zrovna dvakrát nebere,ale film zatmění se mi celkem líbil. Skvělé jsou pro mě hlavně akční scény s vlky, které se mi líbili i v milulém dílu. Celkově 50% ()

VvV14

Jsem zarytý uctívač prvních dílů jakýchkoli filmů a Twilight sága tomu není výjimkou. Ovšem co mi scházelo v prvním díle v druhém je a zase naopak. V tomhle díle je to celkem dobře pojato ze strany efektů a krásy outdooru. Bohužel děj mi přišel až příliš natahovaný a to, co se tam stalo se podle mě dalo přidat ke dvojce. Nicméně i přesto si sága jako celek získává mé sympatie a uvažuji o čtení knižních předloh. Ze všech stran slyším, že film je oproti knize děs, a tato tématika není až tak marná a k zahození kvůli nepovedenému ztvárnění. ()

M4rkl4r odpad!

Tento díl mi neodpověděl na zásadní otázku: ,,Jak mohou mít upíři erekci, když prý nemají krev?" Bella se dostává na top místo v seznamu největších mrch ever. ()

ANTYCHRYST

Třetí pokračování této upírské série opět nezklamalo :) Si připadám , jak z jiný planety dle místních komentů. Příběh je dobrej, vlkoušové suprově udělaný a bitka s těma mladejma upírskejma sráčema, nemá chybu. Soundtrack je tak jako v každým dílu - sakra vyvedenej. 80 % Každej díl si drží určitej standard a kvalitu a rozhodně je to v rámci žánru jedna z nejpovedenějších sérií. ()

Megynka

Na Stmívání jsem se začala dívat proto, že jsem měla chuť na nějakou pořádnou love story. V prvním dílu se mi jí dostalo požehnaně, tam to bylo jednoznačné. Druhý díl už nic moc, trošku nudil a hlavně tam Edward vlastně skoro nebyl ... a tenhle díl, to samé v bledě modrém. Taková líbačka s vlkodlakem? Holka vůbec neví, co chce, tak to mě hodně naštvalo, tak nějak mě to dost zklamalo, že to prostě není o zas tak veliké lásce, jakou jsem čekala. No, jinak slabší začátek, silnější konec. ()

SONY_

„Je mi jedno, jak zoufalý je lidský život.“ Co si to ta ženská dovoluje. No, každopádně, zjistil jsem další věc, Bella fakt neví koho chce, ale alespoň, že jsme se jakžtakž odsunuli od jejich blbých keců :D Třetí pokračování mi opět nic nepřineslo, jen vím, že to Bella chce honem honem, myslím tu proměnu. Ale filmu nedám méně, než dvě hvězdy, protože jsou filmy, které nejsou nic moc, ale nudím se u nich, ale já se u Zatmění nenudil, takže v poho. /35%/ ()

Linfe

Chápu, že to ode mě možná nebudete brát jako objektivní komentář, ale s ohlédnutím na to, pro jakou cílovou skupinu je tento film určen obstál na výbornou. Nepřeberná dávka humoru, romantiky a pěkně zpracované akce ve mě rozhodně vyvolává ten nejlepší dojem ze všech již natočených dílů. Ve filmu se nevyskytuje skoro žádná kiksová nebo naprosto mimo scéna a režisér se tu vyvaroval trapně nudných okamžiků jakých jsme byli svědkem v druhém díle. Takže rozhodně nejlepší díl celé dosavadní ságy. ()

JajinkaBec

Myslím, že základem toho, aby se vám tenhle film líbil, musí se vám líbit hlavně postavy. Musíte je mít rádi. Což asi není můj případ. Strašně mě totiž rozčilují. Věčně koktající Bella, která není schopná vypravit ze sebe jedinou kloudnou větu, Edward, který mlčky snáší to, co by jiný nesnesl a my nad tím máme nadšeně vzdychat a obdivovat ho... A Jacob. Řekla bych, že je z nich nejnormálnější, ale... Možná právě proto mi k hlavní hrdince nesedí. Knížka vám dává aspoň určitý prostor k tomu, abyste si věci představili po svém. Ve filmu není ani dostatek vzduchu, aby se člověk mohl nadechnout, natož pak aby tam byl nějaký prostor. Oproti jedničce a dvojce je to podle mého názoru horší ještě navíc o to, že jsem se děsně nudila. Jako kdyby se za ty dvě hodiny vůbec nic nestalo. ()

Creony

Předem chci říct, že film hodnotím jak někdo, kdo má rád knihy. Ale hodnotím film. No musim teda říct, že je to asi zatím nejlepší z těch tří. Stejně jako kniha. Ano, nekteré pasáže působily dost komicky a nechtěně jsem se jim musela smát, někdy je prostě lepší o něčem jen číst, ale na druhou stranu mě některé části mile překvapily. Jsem moc ráda, že Jasper konečně dostal víc prostoru, protože Jackson Rathbone převyšuje většinu hlavních aktérů. Jak už napsal Arachneuss, herecký výkon Kristen Stewart a Roberta Pattinsona se mírně zlepšil a Edward konečně projevuje nějaké emoce s jiným, než ufňukaným výrazem a občas působí jako soběstačný upír, ale rozhodně jsem je viděla hrát líp. Mnohem líp. O Taylorovi Lautnerovi to však neplatí. Žádný posun, stále má nahozen svůj univerzální výraz. Jinak akční a tmavé scény byly super. Konečně pár utržených končetin a hlav, bohužel pořád jen v rámci PG-13. Vlci určitě lepší než v NM, ale jen dokud stojí a jsou zabíráni ze předu. V pohybu pak působí dost nepřirozeným klátivým dojmem. S nimi si tedy mohli pohrát víc. Celkově mě film jako někoho, kdo se na něj těšil, nezklamal. Někdy mě překvapil, někdy to teda mohlo být lepší. Film je sestaven z těch nejočekávanějších a "nejprofláklejších" scén knihy, které jsou mnohdy uměle poslepovány a nijak na sebe nenavazují. Hlavně aby tam bylo tohle a tamto a všechno jen na zlomek chvíle, že to člověk ani nestihne pořádně zaregistrovat a hop, už jsme zas u něčeho jiného. Na 4* to bohužel nemá, ale mohlo to být horší. 60% ()

Akvarista odpad!

Až mi někdo vysvětlí ten smích 3/4 sálu kina při absolutně nevtipnejch až trpanejch scénach tak k tomu napíšu komentář ()

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

13.05.2013

Kdo natočí finále Twilight ságy?

Kdo natočí finále Twilight ságy?

17.03.2010

Už angažováním Davida Sladea pro Zatmění studio Summit Entertainment překvapilo. Pro zastánce masakrování upírů sekerami a sněžnými frézami bude zřejmě bolestivé dívat se na selanky v malebných… (více)

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2