Obchoďák

Česko, 2012, 30 h (Minutáž: 55–59 min)

Tereza Kostková, Marika Procházková, Pavel Kříž, Danica Jurčová, David Matásek, Alena Vránová, Martin Trnavský, Ondřej Sokol, Pavel Řezníček, Anna Kotlíková (více)

Epizody(32)

V kulisách obchodního centra, lesku výloh a bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu. Mezi regály supermarketu začíná nový život Simona. Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša si právě otevřela butik s prádlem. Na rozdíl od Simony má šťastné manželství s Petrem, profesorem češtiny, a svoji budoucnost vidí v jasných barvách. A celý kolos centra řídí sympatická Vanda, Dášina sestra. Bude i nadále podřizovat svůj život jen práci a matce, nebo začne konečně žít svůj vlastní příběh? Právě se zamilovala… (TV Prima)

tetraedr odpad!

"V kulisách obchodního centra, lesku výloh a bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu." To už vážně nikdo z televize nemá žádné nápady na alespoň od pohledu normální seriál?? Co bude dál? Seriál Květinářství, kde šťastně rozvedená Jitka hledá nový začátek nebo snad seriál Masna, kde hlavní hrdina, řezník Jarda, řeší těžké dilema co udělat se starým skopovým, které ale stále vypadá poživatelně?? A co když to zjistí místní drbna důchodkyně Alžběta?? -> Babovřesky 4 ()

iwee23 odpad!

Po dvou shlédnutích dílech mi nezbývá než konstatovat, že Obchoďák je jen další stupidní seriál z produkce komerční televize, který nestojí za to, aby u něj člověk ztrácel čas. Neuvěřitelné situace, trapné vtipy a slabé herecké výkony tvoří pouhou kulisu reklamě na nákupní centrum...Jak geniální nápad! Jen se přitom (opět) trochu zapomnělo na diváka. ()

NSN odpad!

Oni se tam tak všichni úpěnlivě snažej, a to odrazuje. Nejen tohle, ale i stupidita scén, dialogů, kvokání a nářků nad tím, jaký jsou chlapi mizerové mě vytáčí. Stačila mi čtvrthodina. Amen. ()

Fracek

Tak to je prdel, prý je to propadák ...:-)) a co jsem kde slyšel, tak se to líbí. Prima se asi zbláznila, že to chce ukončit. Ordinace v růžové je na logičnost ještě větší shit a klidně si to válí na čele sledovanosti. Proč v tom doprdele někdo hledá logiku a umělecké kvality? Je to přesně to, co lidi chtějí po práci, koukat na nelogičnosti a nic neřešit ...no co se dá dělat, ale tím si to Prima hodně podělala, zdá se, že marketinkový ředitel potřebuje vyměnit. ()

Cecilia Ann odpad!

Ztratila se BUBLINA, kdo najde BUBLINU. Jsme v ocbchodním domě na Pangráci. POMOC!. Nic blbějšího jsem v poslední době neviděla. ()

Zahir

nádhera! moc pěkný seriál s velice kvalitními herci, promyšleným a neobyčejně nápaditým scénářem, kde o napínavé, humorné i morálně poučné situace není nouze, hérci už standartně předvádí špičkové výkony a náročný divák se cítí býti maximálně obohacen.. a teď vážně.. na tu blbost se dívám jen kvůli Marice Procházkové, která je moc milá, krásná a půvabná a když skáče přes švihadlo je neodolatelná.. hérce líčila paní Gabriela Čechová se smaragdovýma očima, která není ani v titulkách a která musela v sekáču nakoupit věci za svoje peníze, když potřebovali z hérečky udělat běhnu, leč kompetentní paní jí to pak neproplatila a řekla, že to je její věc, že to kupovala, neměla to kupovat nikdo to po ní nechtěl, tak takové v televízi panují poměry.. a že se nějakej pokérovanej nýmand může nazývat noid, o tom se ani nebudu zmiňovat.. no a ještě dodatek po čase, kdy jsem v pracovní době z dlouhé chvíle shlédl seriál celý, dvojčata jsou pěkný, pobavilo mě, jak se každá kravina řeší chlastáním pálenky a takovou osobu, jakou hraje zasloužila, osmi totalitníma a čtyřma demogratickejma režimama protřelá Vránová, bych po pěti minutách skopal, pošlapal, poflusal, pochcal a pověsil na ráhno (ne nutně v tomto pořadí) ()

vykyn

Rozhodně to nebyl seriál,který měl skončit předčasně.Obchodák nespasil bídnou úroven současné produkce,ale patřil rozhodně k tomu koukatelnějšímu.Celkově to nelze hodnotit kladně,jelikož dost,opravdu dost tam toho bylo nereálného a hodně postav trapných.Přesto tam bylo dost postav a herců(Kříž,Vránová..)kvůli kterým stálo za to dost dílů sledovat.Jako nenáročná seriálová zábava na večerní všední dny,to u mě jakž takž fungovalo.Důležité je si vybrat jenom jeden takový "produkt"a dát mu šanci.Pak to trochu funguje.. ()

mia.com odpad!

No jo, mate tu pravdu. Ani me to nebavilo a to me takove typy serialu bavi. Ani jako guilty pleasure se to neda. ()

Awesomer odpad!

Bohatě stačí infantilní upoutávky, s které neustál běží na TV Prima. Další z řady odpadních sráčovin, kde hraje ta stará, dobrá banda amatérů a nehereček, které velí prominentní pička Kostková, co se nasere všude kde to jde. Chudák táta. Měl jsem tu čest ho vidět na divadle v duetu s paní Hlaváčovou a nic z jeho hereckého umu bohužel nezdědila.. Tohle vidět pánové Werich, Hrušínský, Kopecký, Sovák a další skuteční umělci a herci, tak vstanou z hrobu a zemřou ještě jednou... ()

kellys2 odpad!

Nedá se na to dívat! Taky nesnáším, když někdo dává odpad, aniž by viděl alespoň jeden díl seriálu. Tentokrát musím souhlasit! Po půl hodině sledování žádná hvězdička. Děs a hrůza. ()

kohout08

Zatím mě to celkem bavilo. Rozhodně jeden z těch lepších vztahovejch seriálu. Na další díly se podívám rád, ale nesmí to mít milion dílu jako Ordinace, Cesty nebo Ulice. ()

pupidup

pro mě na relax - fakt dobrý...a hlavně, dobrý výběr herců. Tereza jako šéf - no, super, ale ne moc reálná...asi každý by si takovou super šéfku přál...:o))) Ale líbí.A nejvíce se mi líbí Alena Vránová! ()

me_Christy

Tak tohle je vážně trochu ujetej seriál ...asi jako většina podobných českých seriálů. Herci sice většinou působí přirozeně, ale celé mi to připadá trochu o ničem. Některé situace jsou vážně trošku směšné a jak už tu bylo napsáno, zbytečně se protahují. Souhlasím, že kdyby byl seriál kratší, měl by větší spád a koukalo by se na něj daleko líp. A vážně nevím, co některé baví na postavě češtináře v podání Pavla Kříže. Seriál se občas snaží být "vtipálkem roku", ale moc se mu to nedaří, nepustila bych si ho ani na zabití času. A taky doufám, že nesklouzne do skupiny těch nekonečných typu Ordinace v růžové zahradě. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj