Tomko87

Slabý odvar jednotky. Keby mi trailer nevyspoiloval hlavnú zápletku tak by som si ten film aj hádam viac užil....Kecám...neužil. Neeson je len tieň seba samého. Nuž, čas nezastaví. ()

Dr_Berry

Olivier Megaton by zasloužil svázat filmovou páskou a hodit do řeky za to co provedl. Liam Neeson se vrací podruhé jako Bryan Mills, bývalý agent CIA, co miluje svou rodinu nade vše. Jenže tentokrát jako by zapoměl co všechno dokáže. Tentokrát se zůstává v rodné domovině, kde si všichni žijou spokojeným životem s pár trablema jako z Růžovky. Najednou, ale náš hrdina nejde svou ex mrtvou ve své posteli a teď se to rozjede...houby. Tohle je tak nudnej film, že nudný filmy o proti tomu vypadají nenudný. Vzpomínám na časy, kdy Neeson si nedělal servítky s ničím a nikým a šel zachránit svou dceru do neznámého prostředí. Určitě vám v hlavě utkvěla scéna jak Neeson telefonuje nebo zkouší elektřinu v jednom z pařížských sklepů. To byly časy, kdy za málo pěněz bylo hodně muziky. Pak přišel Megaton a udělal průměrnou dvojku a strašnou trojku. Za to bych ho posadil v prvním díle do toho křesla ve sklepě místo Marca. Všichni herci se vrátili kromě Xandera Berkleyho, kterýho nahradil Dougray Scott, béčkový herec, který má jako jediný dobrý film starší Enigmu. To jakmile vidíte jeho xicht tak víte, že ten film za moc nestojí. A ten rusák v těch slipech? Jeden z nejnechutnějších soubojů co jsem viděl. To si radši znova pustím Mládeži nepřístupno, kde se páchali ohavnosti na hollywoodských hvězdách. Fuj. O digitálních efektech a akčních scénách řeknu jen to, že by se za to stydělo i filmové studio Asylum ve své nejlepší sérii o Žraločím tornádu. Opravdu strašný film, kde děj spáchá vraždu papíru. Kvůli tomuto musel opravdu někde v Amazonii umřít strom? Otřesné. ()

zigy

Dávám 4 hvězdy z úcty k sérii a vzhledem k povedenému konci s ruským mafiánem a překvapivou pointou. Liam už by však po skončení své třetí záchranné mise měl zamířit do důchodu, protože potenciální další díl už zavání trapasem. Neprůstřelný snad ještě víc než Rambo...Ocenit však musím inovaci příběhu oproti jedničce a dvojce, což byly vskutku jednovaječná dvojčata. Akční scény se mi nelíbily, což je dané osobou trapáka režiséra vyznávajícího heslo "rychle a trhaně..." ()

CaptNemo

Předchozí díly jsem neviděl, ale tahle slabota by možná fungovala někdy na začátku 90. let., kde by šlo o průměr. Dneska už je to jen úsměvně trapný. ()

bonovox

Mohlo to dopadnúť aj horšie, škoda len zbytočne chaotického strihu, inak slušné pokračovanie, ktoré by sa ale už malo definitívne uzavrieť. Neeson je však stále perfektný. ()

TesterX

Nikdy jsem nechtel poukazovat na to, co uz ucinilo prede mnou nekolik dalsich, ale tentokrate to nejde jinak. Pan reziser se strihacem asi behem chvilek ve strizne natahli hodne tvrdy skero, protoze to, co vytvorili je smeska pulsekundovych scen, ktere ve vas vyvolaji prinejmensim bolest hlavy, v horsim pripade zvraceni a prujem. Celkem solidni natahnuti pribehu se rozpada pod naprosto nezvladnutou technickou strankou, ktera hlavne v prvnich akcnich momentech pripomina studentskou predehru na prijimacky filmove skoly v Kotehulkach. Nebyt Neesona a Whitakera - je to jednoznacne direct-to-dvd pro nenarocne, co vykrada znamou znacku. Timto rikam, ze s Bryanem Millsem se chci setkat jedine pod vedenim pana Morela, jinak dalsi pripadna pokracovani hodlam prehlizet. ()

Majoslav11

"Moje priorita je moje dcera !" Tak dúfam, že toto je už naozaj posledný diel s Brianom. Po zlej dvojke je tu ešte horšia a nudnejšia trojka. Neviem, ale myslím, že som doposiaľ nevidel ani jeden dobrý film od Megatona. Ten chlap je babrák. Strih akčných scén je otrasný. Niektoré nápady sú šialené až blbé (auto vo výťahovej šachte, Brian likviduje ochranku defibrilátorom wtf). Hlavná myšlienka evokuje Utečenca ("Mojou úlohou je vás zadržať a umožniť spravodlivý súd !"). Už to nie je o únose a celý film teda opúšťa hlavnú pointu jedničky, ktorú má aj v názve. Brian nie je nedobrovoľne vtiahnutý do situácie, on ju tentoraz sám vytvára. Jedna hviezda je akurát tak dosť. So slzou v oku spomínam na skvelý prvý diel. ()

kishi_SO

šuchtajúci sa deduľo s vyrazom tvare a la Fantagirin kamen masakruje tich potetovanich Bad Boys. Plati pravidlo, ze cim vyssia cislovka za nazvom, tym slabsi odvar. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

PanPyzamo

Za mě horší než předešlý díl, ale opět nálož pořádné akce, kterou jsem si naprosto užil a tak jsem i spokojen. Ono první díl bylo něco nového a napínavého a to byla paráda a nejspíš tohle neměla být uplně série, ale nevadí. Druhý díl byl sice horší, ale podle mě stále dobrý a tohle bylo sice bohužel ještě slabší dle mého názoru, ale tak akčňák fajn a když jsem se chtěl podívat na nějaké to střílení, tak paráda. Akční film. Nic moc více. Příběhem nějak extra nezaujmul. Za mě takový nadprůměr. Pokud se vám líbil předešlý díl, tak nejspíše bude i tohle dobré. Pro fandy pouze prvního filmu bych spíše nedoporučil. Já jsem spokojen. Dostal jsem supr akci, která mi příjemně rychle utekla. Nic víc. Nic míň. 6/10 ()

Jarb

Chtěl jsem na to jít do kina, jednička byla skvělá, ale když čtu ty komentáře tady, tak si nechám zajít chuť. Dvojka byla příšerná, akční scény by natočil líp i můj slepej pes a podle toho co zde čtu, tak trojka je to samé. Děkuji za ušetření 150 kč. Hezký den ()

looo

Dvě hvězdy. Jedna za úvodní titulky, moc pěkná písnička... druhá za scénu kdy Porsche 911 sejme tryskáč. Nic dalšího si z filmu nepamatuju. Jo Foresta Whitakera.. ale ten tam vůbec neměl co dělat. ()

De Large

Som naozaj sklamaný.. mne sa na rozdiel od mnohých páčila aj dvojka... ale toto? Mierne nadpriemerný akčný film, ktorý nemá (okrem hercov) nič spoločné s predchádzajúcimi časťami... sklamanie... a veľké... ()

Snakefinger

Na jedničku, která je mezitím klasikou a etalonem téhle série to nemá, ale dvojku to naprosto překonává na plné čáře. Asi nešlo vymyslet nic ohromujícího ale já se fakt bavil nad Neesonem, který už je dávno v první akční lize. ()

kyblik2

Vysoko podhodnotený film tu na csfd. Slabšie oproti jednotke avšak výrazne lepšie a živšie oproti dvojke. Pekné ukončenie tejto série. Majstri stihu, ktorí tu nadávajú na pár sekundové zábery by mohli zverejniť čo nastrihali oni :) Liam super Maggie taktiež :) A celkovo spokojnosť aj s menším zvratom v závere. 4* ()

FantomasMan

Nuž otvorene podľa tržieb som čakal viac. 3 nebola horšia ako 2. Ale skoro to bola remíza. Chvíľami som mal pocit, že sledujem Terminatora. Nič ho nezatavilo... ()

Lillyilly

Tak toto se fakt nepovedlo, zápletka vo hovně a jak psal Enšpígl - kamera byla příšerná. Nebo teda mně tento styl fakt nevyhovuje. V průběhu se to dalo, ale u akčních scén hrůza, no možná by bez toho byly málo akční. Dle mého opět zase jeden snímek co šel zbytečně do kin. Naštěstí se můžu uklidňovat tím, že jsem alespoň vytáhla paty z baráku za trochou kultury... ()

Da_reba

Pozabíjal kopec ľudí, zničil polku mesta, zmlátil bandu fízlu, Ale to len tak na rozohriatie! Spôsobil milionové škody na majetku, priamo ohrozil stovky civilistov a nakoniec zlikvidoval ešte aj ruskú mafiu, a oni mu zato podali ruku a pekne poďakovali lebo on len veľmi oddane chránil svoju dcéru. To je výkon!!! Ak ale nepočítam taký malý detail že vlastne Mills toho za jeden film nadrobil viac ako teroristi za celú historiu USA tak akcia to bola slušná ale aby stary dedula prežil všetky prekážky prakticky bez škrabanca... od reality to malo asi tak ďaleko ako ja od Marsu. 55% ()

TOPmoovie

tie americke zavery filmov..to je proste sracka. a rastie mi pycha..som lepsi ako tento scenarista. kebyze to napisem ja..tak by to boli aspon 3 hviezdy. jedine plus, dobrra hudba, a par minut scen ()

reccal

Film nenudí, tempo valí dopředu se všemi klasickými klišé i pár překvapeními. I přesto se však nevymaní ze škatulky "před týdnem jsem to viděl, bylo to dobrý, ale o čem to sakra bylo?" ()