Dobrý sportovní snímek,který nahlíží do zákulisí dnes už spíš byznysu než sportu- s tím už to nemá moc co společné.Pro ty co mají rádi na sportu nejen výkony,ale i spekulace,přestupy atd. tak bude spokojen,navíc zde sympaticky hraje jako vždy Kevin Costner. Příjemná podívaná.75% a čtyři hvězdy.(25.8.2014)

Americký fotbal je pro mě španělskou vesnicí (jako v podstatě každý sport, haha :-D) a snímek mi jako nezasvěcenému divákovi absolutně nebyl schopný vysvětlit, jaké jsou vlastně přesná pravidla hry (myšleno toho "draftu"), a co se hraje, co bude úspěchem a podobně. A také působí přinejmenším trochu divně, když film v závěru Costnerův výkon prodává jako vítězství dobrého taktizování a zachování chladné hlavy, když to ve skutečnosti v podstatě totálně náhodně vyhaluzil a celou dobu se mu všechno akorát rozpadalo pod rukama. Herecky a řemeslně v pohodě, ale z výše uvedených důvodů jsem se do toho filmu nezvládl ponořit, ani trochu.(25.9.2014)

// Přes sporty se vyznám zhruba stejně jako přes dámské kabelky nicméně o sportovních dramatech něco málo vím a to je fakt, že když do hl. role obsadíte K. Costnera, máte vyhráno a ano, to platí i v případě Draft Day. 75%(2.9.2014)

Udělat to správné rozhodnutí. Potěšit majitele, kolegy, trenéra, fanoušky, hráče, sebe. Zmar loňské sezony nechtějí opakovat. Důležitá je budoucnost i úkol přivézt nějaké velké jméno. Jedno je přichystané na zlatém podnose, jenže agent s tváří Kevina Costnera má leccos za lubem i na zeleném papírku, který od rána nosí v kapse. A je fajn ho slabé dvě hodiny sledovat. Na Evropana zdaleka nedolehne ono opojení americkými národními sporty, jakými jsou za oceánem baseball nebo právě americký fotbal, kdy lidé na potkání sypou z rukávu statistiky a soutěží, kdo vlastně dal v pětasedmdesátém v rozhodujícím zápase sezony homerun nebo touchdown. Tahle vysoká sportovní zákulisní politika ale i tak nenudí, Draft Day příjemně plyne, nevnímáme potřebu nějaké syrovosti nebo zásadních veletočů, stačí výborní herci (Garner, Costner, Langella, Burstyn) a vybroušené dialogy. Reitman chytá druhý dech.(9.10.2014)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $28,842,237Tržby Celosvetovo $29,819,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,081,339 //počet predaných kusov 129,744Tržby za predaj DVD v USA $7,575,932 //počet predaných kusov 347,833║ tento šport neznášam ale draftoví deň a napätie okolo neho, tak na to sa dá pozerať, má to dobre rozohraný dej, ktorý dokáže upútať a je tam cítiť charizmu Kevina Costnera, ktorý je fakt v dobrej forme, Ivan Reitman sa vie stále dobre obracať /60%/(25.11.2015)