Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $28,842,237Tržby Celosvetovo $29,819,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,081,339 //počet predaných kusov 129,744Tržby za predaj DVD v USA $7,575,932 //počet predaných kusov 347,833║ tento šport neznášam ale draftoví deň a napätie okolo neho, tak na to sa dá pozerať, má to dobre rozohraný dej, ktorý dokáže upútať a je tam cítiť charizmu Kevina Costnera, ktorý je fakt v dobrej forme, Ivan Reitman sa vie stále dobre obracať /60%/(25.11.2015)

 • Dont
  ****

  Nemyslím, že je to film jen pro fanoušky amerického fotbalu. Já jím tedy rozhodně nejsem a bavilo mě to. Zákulisí vrcholných týmů a napětí při draftu je zajímavé samo o sobě a je celkem jedno, jakého sportu se to týká. Film o hokeji nebo baseballu by se asi moc nelišil. Dobrý střih a práce s kamerou, líbily se mi záběry na stadiony týmů uvádějící vstupy jejich představitelů do děje, příběh měl velmi dobrou dynamiku, za ten patetický konec a některé postavy bych nejraději dal jen tři hvězdy, ale s ohledem na předchozí poměrně kvalitní práci ponechám slabší čtyři. Postava utajované přítelkyně, která zasvětila život fotbalu, se vážně naprosto nepovedla, bez ohledu na fakt, že ji hrála Jennifer Garner. Stážista podle klasické šablony zmateného nováčka na právě vysoce exponované pozici to už byl vrchol zbytečnosti. Kevin Costner naopak předvedl slušný a docela věrohodný výkon.(16.9.2014)

 • Tony.cs
  *****

  Ivan Reitman zaválel. Tohle jsem od něj nečekal. Velice dobře obsazený, zahraný a natočený film. Fakt překvápko. Nice!(28.8.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Obrana neudělá gejzír. Lidi platí, aby se namočili." Tak aby bylo jasno - miluju sportovní filmy a americký fotbal nepovažuju za sport. Nicméně systém draftování pro mne byl vždy velmi zajímavý. Dal bych sice přednost hokeji, ale princip je stejný, tak o co jde? Jde o to, že mi deset minut na výběr hráče připadalo jako nekonečně dlouhá doba, protože karty byly rozdány jasně a nebylo co řešit. Jenže Sonny si při prvním kole nevybral předpokládanou jedničku draftu a tím zamíchal karty tak, že těch deset minut najednou bylo hrozně málo. Pořád se něco dělo, pilovala se strategie, vnucovali se hráči, probíhaly telefonáty soupeřům, řešily se rodinné problémy a já jsem si užil jeden opravdu zajímavý den. Jen mi pořád nedochází, proč se při nejzákeřnější hře na světě tolik hledí na morální kredit hráče, jehož hlavním úkolem stejně bude zranit hráče soupeře. To se totiž při americkém fotbalu slaví minimálně stejně radostně jako touchdown.(1.3.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Všehovšudy standardní sportovní snímek, který ničím nepřekvapí, ale zároveň neurazí.(21.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace