Star Wars Povstalci (TV seriál)

Star Wars Rebels

Star Wars Rebeli

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 34x22 min

// There's only one kind of Star Wars - the kind I love. Tohle tudíž nejsou Star Wars. Nemůžou být! NOOOOO!(25.10.2014)

po prvom diely veľmi zmiešané pocity k každom ohľade, hlavne tá priemerná animácia dosť uberá z úrovne /60%/(16.10.2014)

U Star Wars Rebels ma najviac teší, že že tvorcovia neklamali a skutočne v nich cítiť ducha pôvodnej trilógie. Aj preto je asi nereálne čakať vyložene temnú záležitosť, na druhú stranu, ak niekto čakal zacielenie na malé deti, taktiež nemá celkom pravdu. Títo Rebelovia majú rozhodne potenciál, je však dôležité, aby sa naďalej uberali týmto smerom.(12.10.2014)

Každý normální člověk by hlavního hrdinu nejraději vylískal, a zatavil do karbonitu. Ale seriál má zlepšující se tendenci, takže mu zatím fandím. A také pokud si dá divák tu práci, a zjistí si třeba něco více o Kananovi, dostává tahle primárně dětská show nový rozměr.(21.6.2015)

Že bude mít psaní diplomky následky mi bylo jasný. Že se to ale bude projevovat tak, že budu koukat na dětskej kreslenej seriál od Disneyho, jsem fakt nečekal. A že zkouknu celou sérii a ještě mě bude zajímat, jak to dopadne, už vůbec ne. První díly byly teda dost hrozný, ale pak se to docela zlomilo. Znova to nejspíš už nikdy neuvidim, další řadu taky ne, ale na vypnutej mozek to bylo fajn.(21.4.2015)