poster

Star Wars Povstalci (TV seriál)

 • USA

  Star Wars Rebels

 • Slovensko

  Star Wars Rebeli

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nivenx
  **

  Příběh v pohodě, ale bohužel nejsem moc fanda animáků Star Wars, jelikož to má být zkrátka hrané a nejsem z toho nadšený. Celkem nuda pro mě a animace taky nic moc.(30.11.2014)

 • Gallagher
  ****

  Finále druhé řady nemělo chybu. Zvyšuji hodnocení na čtyři hvězdy.(4.4.2016)

 • WolfR
  ***

  Nemohu říct, že by to bylo lepší než horší než Clone Wars. Trpí to stejnými neduhy, přílišná infantilnost a vatové epizody. Naproti tomu se ale může pyšnit skvělými menšími nebo většími rolemi postav ze staré trilogie - Tarkin Vader, Lando a skvělým rebelsko-imperiálním feelingem. Nicméně pořád se nemohu zbavit dojmu, že je to celkem zbytečný seriál, místo kterého by měl konečně přijít dlouho slibovaný hraný Star Wars Underworld, 3 hvězdy.(14.3.2015)

 • Tom_Lachtan
  *

  Tak zaprvé, nasrat všem, co tu nadávají na to, kterak Disney ždíme prachy ze značky, neboť za a) jí koupil za nehorázně šílený prachy a pietně obcházet kolem jednoho filmu za 5 let by byla tak nějak hovadina. Za b) víc rejžovat než jak to předváděl Lucas to stejně nejde a hlavně za c) Lucasovo Clonový války jsou neménlich to samý. Teda skoro, bohužel mají rebelové na palubě hlavní postavu vyvolávající napřesdržkoidní tendence tak často, že i Dalajláma by měl nutkání prchnout k učení temných pánů ze Sithu jen aby mohl Ezru (nebo jak se jmenuje) nějakým bolestivým způsobem sprovodit z galaxie. Ovšem abych jenom nenadával, pro děti je to nejspíš docela povedené a narozdíl od seriálu s klony se tu (zatím) neopakuje syžet, kdy proběhne setkání s padouchem, boj, padouch prchá a takhle dokola tři čtvrtě série, ale od čehokoliv se značkou Star Wars se vždycky čeká víc, než nudný průměr s nehezkou animací. A teď mě prosím omluvte, jdu si hrát se svym plyšovym Žvejkalem.(17.11.2014)

 • Carljack
  ****

  Jakožto fanouškovi Star Wars mi samozřejmě nový seriál (už z produkce Disney) nemohl uniknout. Od nového seriálu Star Wars Rebels jsem očekával ze začátku jen to nejhorší, divná animace, nezajímavé postavy, nevtipné vtipy a dětinčnost… ano, spletl jsem se! První série nezačíná zrovna velkolepě, ba naopak jsem si potvrdil to – co jsem od seriálu očekával. Jenže během těch 13 dílů se mnohé změnilo. Postavy získali charaktery, dialogy dávali smysl…příběh se někam posouval, zvraty byly významné, vedlejší postavy důležité a opravdu to mělo nějaký smysl. Seriál mě tak začal neskutečně bavit a na každý další díl jsem se skutečně těšil. Všem fanouškům Star Wars tak mohu jenom doporučit a já jdu čekat na druhou sérii - je totiž co vysvětlovat! (První série taktéž ukázala, že si v seriálu každý najde něco – a to jak ti nejmenší, tak i ti nejstarší a nejchlupatější fanoušci) 70%(15.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace