Star Wars Povstalci (TV seriál)

Star Wars Rebels

Star Wars Rebeli

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 34x22 min

Po první sérii dávám zatím 3*. První půlka série je dost utrpení a opravdu blbina pro děti, ale od půlky se to opravdu kvalitativně hodně zlepší a poslední tři epizody jsou Star Wars jak vyšité. Jsem zvědavý na druhou řadu.(26.1.2016)

Nemohu říct, že by to bylo lepší než horší než Clone Wars. Trpí to stejnými neduhy, přílišná infantilnost a vatové epizody. Naproti tomu se ale může pyšnit skvělými menšími nebo většími rolemi postav ze staré trilogie - Tarkin Vader, Lando a skvělým rebelsko-imperiálním feelingem. Nicméně pořád se nemohu zbavit dojmu, že je to celkem zbytečný seriál, místo kterého by měl konečně přijít dlouho slibovaný hraný Star Wars Underworld, 3 hvězdy.(14.3.2015)

Trošku je tu už problém stotožniť sa s hrdinami (čo vidno hlavne pri zjavení sa postáv z CLONE WARS ), ale stále fajn zábavka...(4.2.2016)

Jojka si trúfla a odvysielala tento seriál na Pluske s cz dabingom. Inak je to zábavné animované dielko.(9.8.2016)

No Star Wars mám hodně moc rád. Ale zase ne tak zhurta. Chrlit jeden příběh za druhým a vymýšlet už pak totální kraviny, je také moc.(19.4.2016)