poster

Star Wars Povstalci (TV seriál)

 • USA

  Star Wars Rebels

 • Slovensko

  Star Wars Rebeli

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 34x22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TionMedon
  *****

  První série byla hodně vlažná, ale druhá, druhá byla vynikajíc,í s výbornym epickym koncem, kruh se uzavřel...(4.4.2016)

 • Darneth
  **

  Star Wars ždímačka frčí na plný obrátky, ale k opravdovosti mají "Rebelové" světelný roky daleko. Ani kredit bych za ně nevyplázla. Čistokrevná nuda, která má být v kánonu? Dafuq o_O(14.10.2014)

 • Shakers
  ****

  1. séria - 80% Ja som celkom spokojný, na Clone Wars to nemá, ani príbehom ani animáciou a akciou sa tiež nechytá. Prvé epizódy vyzerajú len vďaka pár prvkom, že je to seriál zo sveta Star Wars, pretože veľa svetelných mečov, akcie, či známeho príbehu sa tu nenájde a postavy tiež úplne nedokážu upútať. Na druhu stranu, kto prekusne prvú polku seriálu sa dočká vytúženej odmeny, pretože od polky je to znova ten starý dobrý svet Star Wars. Príbeh ma spád, postavy sú zaujímavejšie a nechýbajú dokonca svetelné meče, či štýlový záporák. Pokial vás sila sprevádza a vydržíte prvú polku, dočkáte sa tej pravej zábavy v preďalekej galaxii.(24.3.2016)

 • Gallagher
  ****

  Finále druhé řady nemělo chybu. Zvyšuji hodnocení na čtyři hvězdy.(4.4.2016)

 • st.ranger
  odpad!

  Je to infantilní, dětinské a je to Disney, cílová věková kategorie 7 až 10 let, podle čehož je scénář naprosto stupidní, vykreslené charaktery ploché a předvídatelnost průběhu děje zcela jasná. Za vznikem rebélie stojí skupina nesympatických mamlasů, poskládaná přesně podle šablonky Disney a namíchaná ve snaze docílit vyvážení zástupu jednotlivých představitelů ze světa Star Wars. I když mi The Clone Wars nepřišlo pro svět Star Wars vhodné kvůli doplňování nepotřebného děje a oživování mrtvých charakterů, tohle je jako seriálový nástupce hodné uvržení do přenosných toalet a pohřbením v poušti hned vedle E.T. hry pro Atari. Těžko říct, zda se časem nějaká ta hlavní dějová linie vůbec rozjede a je velice obtížné říct, zda u toho hodlám být.(18.10.2014)

 • - Mnozí herci z původních filmů si své role zopakovali v rámci nadabování postav. Jedná se o Darth Vadera hlasem Jamese Earla Jonese, Yodu hlasem Franka Oze, C-3PO hlasem Anthonyho Danielse a Landa hlasem Billyho Dee Williamse. (Veskoslav)

 • - V 21. díle 2. serie "Twilight of the Apprentice: Part II" najde Ezra v chrámu Sithů meč, který se velmi podobá tomu, co má Kylo Ren (Adam Driver) z filmu Star Wars: Síla se probouzí (2015), jedná se totiž o přímý odkaz na tento film. (UncleMorty)

 • - V jednotlivých dílech série, kdy loď zvaná Duch krade imperiální kontejnery, lze vidět, že jsou barevně odlišené. Červené kontejnery obsahují potraviny, šedé obsahují zbraně a zbraňové systémy. (Veskoslav)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace