poster

Star Wars Povstalci (TV seriál)

 • USA

  Star Wars Rebels

 • Slovensko

  Star Wars Rebeli

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 34x22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Darneth
  **

  Star Wars ždímačka frčí na plný obrátky, ale k opravdovosti mají "Rebelové" světelný roky daleko. Ani kredit bych za ně nevyplázla. Čistokrevná nuda, která má být v kánonu? Dafuq o_O(14.10.2014)

 • Tom_Lachtan
  *

  Tak zaprvé, nasrat všem, co tu nadávají na to, kterak Disney ždíme prachy ze značky, neboť za a) jí koupil za nehorázně šílený prachy a pietně obcházet kolem jednoho filmu za 5 let by byla tak nějak hovadina. Za b) víc rejžovat než jak to předváděl Lucas to stejně nejde a hlavně za c) Lucasovo Clonový války jsou neménlich to samý. Teda skoro, bohužel mají rebelové na palubě hlavní postavu vyvolávající napřesdržkoidní tendence tak často, že i Dalajláma by měl nutkání prchnout k učení temných pánů ze Sithu jen aby mohl Ezru (nebo jak se jmenuje) nějakým bolestivým způsobem sprovodit z galaxie. Ovšem abych jenom nenadával, pro děti je to nejspíš docela povedené a narozdíl od seriálu s klony se tu (zatím) neopakuje syžet, kdy proběhne setkání s padouchem, boj, padouch prchá a takhle dokola tři čtvrtě série, ale od čehokoliv se značkou Star Wars se vždycky čeká víc, než nudný průměr s nehezkou animací. A teď mě prosím omluvte, jdu si hrát se svym plyšovym Žvejkalem.(17.11.2014)

 • Davies182
  ***

  Pilot překvapil, páč pro malý haranty to celý rozhodně není, zdá se. Tvůrci si dělají z vyděšených fanoušků legraci, když jimi stvořené dospělé postavy opovrhují infantilním vetřelcem na palubě jejich lodi, hlášky šlapou a akce jakbysmet. Já tomu snad nakonec tu šanci dám...(10.10.2014)

 • Carth
  ***

  Že bude mít psaní diplomky následky mi bylo jasný. Že se to ale bude projevovat tak, že budu koukat na dětskej kreslenej seriál od Disneyho, jsem fakt nečekal. A že zkouknu celou sérii a ještě mě bude zajímat, jak to dopadne, už vůbec ne. První díly byly teda dost hrozný, ale pak se to docela zlomilo. Znova to nejspíš už nikdy neuvidim, další řadu taky ne, ale na vypnutej mozek to bylo fajn.(21.4.2015)

 • M.a.t.t.
  ****

  U Star Wars Rebels ma najviac teší, že že tvorcovia neklamali a skutočne v nich cítiť ducha pôvodnej trilógie. Aj preto je asi nereálne čakať vyložene temnú záležitosť, na druhú stranu, ak niekto čakal zacielenie na malé deti, taktiež nemá celkom pravdu. Títo Rebelovia majú rozhodne potenciál, je však dôležité, aby sa naďalej uberali týmto smerom.(12.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace