1. řada - 6,5/10, 2. řada - 7,5/10(5.3.2015)

Přijal jsem to rozhodně líp, než z počátku Clone Wars. Klasická SW hudba je zpět, feeling starý trilogie jakž takž taky, animace některých postav sice nicmoc, nicméně grafický styl očividně vychází z původních koncept artů mistra Jméno-mi-vypadlo-a-jsem-línej-ho-teď-hledat ke staré trilogii, takže jsem spokojen, a ač prvních několik dílů bylo slabších a pár vtipů poněkud infantilních (což nebylo nic, co bych nečekal, když to běží na kanálu pro děcka), nakonec se to od poloviny slušně rozjelo, objevilo se pár známých postav, děj trošku ztemnovatěl (mučení a vraždění v seriálu pro děti?!) a závěr řady se nesl přesně v duchu klasický SW!(6.4.2015)

Jako velký fanoušek Star Wars jsem po 4 dílech hodně zklamaný. Zatím je to vyloženě pohádka pro mrňata. Příběh víceméně o ničem. Postavy jsem si žádným způsobem nezamiloval a celé je to nějak moc ňuňu. Ještě tomu určitě dám šanci, protože jsem zvědavý, jestli se z toho něco vyklube. Zatím ale slabota. S Clone wars se to bohužel nemůže rovnat. Update: Z epizod 12-14 jsem měl dokonce i radost. Možná to není tak zavrženíhodné, jak se zprvu mohlo zdát.(27.10.2014)

1. séria - 80% Ja som celkom spokojný, na Clone Wars to nemá, ani príbehom ani animáciou a akciou sa tiež nechytá. Prvé epizódy vyzerajú len vďaka pár prvkom, že je to seriál zo sveta Star Wars, pretože veľa svetelných mečov, akcie, či známeho príbehu sa tu nenájde a postavy tiež úplne nedokážu upútať. Na druhu stranu, kto prekusne prvú polku seriálu sa dočká vytúženej odmeny, pretože od polky je to znova ten starý dobrý svet Star Wars. Príbeh ma spád, postavy sú zaujímavejšie a nechýbajú dokonca svetelné meče, či štýlový záporák. Pokial vás sila sprevádza a vydržíte prvú polku, dočkáte sa tej pravej zábavy v preďalekej galaxii.(24.3.2016)

// There's only one kind of Star Wars - the kind I love. Tohle tudíž nejsou Star Wars. Nemůžou být! NOOOOO!(25.10.2014)

• - Vizuálna stránka Star Wars Rebels je silno inšpirovaná pôvodným konceptom originálu Star Wars od Ralpha McQuarrieho. (Da_reba)

• - V jednotlivých dílech série, kdy loď zvaná Duch krade imperiální kontejnery, lze vidět, že jsou barevně odlišené. Červené kontejnery obsahují potraviny, šedé obsahují zbraně a zbraňové systémy. (Veskoslav)

• - Kniha "Star Wars: A New Dawn" spisovatele Johna J. Millera je oficiální prequelem k seriálu Star Wars: Povstalci. (Veskoslav)