Star Wars Povstalci (TV seriál)

Star Wars Rebels

Star Wars Rebeli

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 22 min

• Nivenx

Příběh v pohodě, ale bohužel nejsem moc fanda animáků Star Wars, jelikož to má být zkrátka hrané a nejsem z toho nadšený. Celkem nuda pro mě a animace taky nic moc.(30.11.2014)

Finále druhé řady nemělo chybu. Zvyšuji hodnocení na čtyři hvězdy.(4.4.2016)

Nemohu říct, že by to bylo lepší než horší než Clone Wars. Trpí to stejnými neduhy, přílišná infantilnost a vatové epizody. Naproti tomu se ale může pyšnit skvělými menšími nebo většími rolemi postav ze staré trilogie - Tarkin Vader, Lando a skvělým rebelsko-imperiálním feelingem. Nicméně pořád se nemohu zbavit dojmu, že je to celkem zbytečný seriál, místo kterého by měl konečně přijít dlouho slibovaný hraný Star Wars Underworld, 3 hvězdy.(14.3.2015)

• Tom_Lachtan

Tak zaprvé, nasrat všem, co tu nadávají na to, kterak Disney ždíme prachy ze značky, neboť za a) jí koupil za nehorázně šílený prachy a pietně obcházet kolem jednoho filmu za 5 let by byla tak nějak hovadina. Za b) víc rejžovat než jak to předváděl Lucas to stejně nejde a hlavně za c) Lucasovo Clonový války jsou neménlich to samý. Teda skoro, bohužel mají rebelové na palubě hlavní postavu vyvolávající napřesdržkoidní tendence tak často, že i Dalajláma by měl nutkání prchnout k učení temných pánů ze Sithu jen aby mohl Ezru (nebo jak se jmenuje) nějakým bolestivým způsobem sprovodit z galaxie. Ovšem abych jenom nenadával, pro děti je to nejspíš docela povedené a narozdíl od seriálu s klony se tu (zatím) neopakuje syžet, kdy proběhne setkání s padouchem, boj, padouch prchá a takhle dokola tři čtvrtě série, ale od čehokoliv se značkou Star Wars se vždycky čeká víc, než nudný průměr s nehezkou animací. A teď mě prosím omluvte, jdu si hrát se svym plyšovym Žvejkalem.(17.11.2014)

Jakožto fanouškovi Star Wars mi samozřejmě nový seriál (už z produkce Disney) nemohl uniknout. Od nového seriálu Star Wars Rebels jsem očekával ze začátku jen to nejhorší, divná animace, nezajímavé postavy, nevtipné vtipy a dětinčnost… ano, spletl jsem se! První série nezačíná zrovna velkolepě, ba naopak jsem si potvrdil to – co jsem od seriálu očekával. Jenže během těch 13 dílů se mnohé změnilo. Postavy získali charaktery, dialogy dávali smysl…příběh se někam posouval, zvraty byly významné, vedlejší postavy důležité a opravdu to mělo nějaký smysl. Seriál mě tak začal neskutečně bavit a na každý další díl jsem se skutečně těšil. Všem fanouškům Star Wars tak mohu jenom doporučit a já jdu čekat na druhou sérii - je totiž co vysvětlovat! (První série taktéž ukázala, že si v seriálu každý najde něco – a to jak ti nejmenší, tak i ti nejstarší a nejchlupatější fanoušci) 70%(15.10.2015)