Kurňa, co to je?

Česko, 2013, 45 min

Scénář:

Jiří Bláha

Účinkují:

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Bára Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík (více)

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v novém zábavném pořadu? (oficiální text distributora)

herr_carter

jooooooo, kde jsou ty časy, když Čmaňhák exceloval v Kufru a všichni se zatajeným dechem hádali, cože nám to zase poslal Jarda z Brna za sračku? Je to kus včelína? nebo domácí jaderný reaktor? Anebo je to překvapivě středověký vibrátor a taktéž husitská taktická zbraň pro boj zblízka? Necháme se podat pane Ulm vole......tady tyhle pokusy o resuscitaci klasických pořadů nemohou dopadnout jinak než toto - banda starých, nebo bezcenných herců (protože nikdo normální by v tomhle pořadu dobrovolně neúčinkoval) se pitvoří, hystericky přehrávají, zatímco filmový divák bleje a bleje a bleje.... ()

Lukoboss odpad!

Takhle to dopadá, když staří herci asi už nemají prachy a potřebujou si vydělat. Vznikne recyklace oldschoolovýho Kufru, kterej nebyl špatnej, ale nebyl ani přímo skvělej. No a co asi tak může vzniknout, když se reinkarnuje něco takovýho. Má to debilní název, je to na béčkové TV, P. Zedníček se snaží být stejně vtipnej jako před 30 lety a celkově se to tváří jako ohromující zábava. Ne, není. Takže je potřeba si položit otázku: "Kurň(v)a, co to je?" ()

cepice odpad!

Když se potkaj rádoby herci a soutěží spolu ve znalostních disciplínách pro první stupeň ZŠ. Aneb jak ukázat, že naše "hvězdy" jsou naprostí debilové. ()

lardko

Jedna hvězdička jen za to že poprví když jsem to viděl tak mě to celkem dost rozesmálo , ale když jsem viděl pár dalších dílů tak mě to přišlo jako blbost , a dost o ničem. 15% díky prvnímu dílu co jsem viděl , jinak 0%. ()

alambert

Já nemám nic proti formátu, naopak. Tyhle soutěže se prostě nikdy neomrzí. Už to není zábava na sobotní večer, ale v pondělí, ať si to klidně běží. Vadí mi ale všechno ostatní. To, že soutěží celebrity (snad bych radši "lid"), jak tam Zedníček běhá sem a tam, to studio je ohavné, pravidla jsou spíš doporučení, než zákon apod. ()

Olík

Taky bych docela rád věděl "Co to kurňa je"............pokus o oživení spícího golema, letní brigáda pro Čmaňova synovce, kapesní bubenická show, vypadlá štafeta z rukou Barrandovského videostopu?!?!?!?! Kufr byl ve své době fenoménem, sledoval jsem ho, na jeho silvestrovské vysílání jsem se doslova těšil........ale všechno už je jinde, doba, kultura, mentalita, Čmaňa, prostě všechno. Některé kufry by měli zůstav uklizené na půdě a otevírat by se měli pouze při výjimečných událostech. ()

Ydrosten

Sakra, vo co de ? ( Další špatná šou. Tentokráte z produkce TV Barrandov. ) Většinu těch " celebrit " ani neznám. ()

papaguy

Co to kurňa je? X-tá reinkarnace Kufru! Celkem příjemní jsou pozvaní hosté. Tedy alespoň v tom dílu, který jsem viděl. Na další se už dívat nebudu. Pokud vás baví, jak herci hádají slova a Zdeníček tomu dělá svým lidovým způsobem sudího, do toho! ()

topi80

Knír Pavla Zedníčka dostal od dob Kufru šedivější odstín, avšak jeho majitel na temperamentu nic neztratil. Zúčastněné celebrity jsou spíše ty, které zbyly a kterým účast v takovém pořadu za účast stojí, ale pořád je to fajn. Takový retro návrat do oněch dob, kdy ty Kufry a Videostopy byly ještě pořád in. ()

Alan_Shearer

Ty krávo, Čmaňa si musel vydělat na svatbu na Floridě, tak se necháva zaprodat týhlectý Barrandovský skvadře retardů. Zedníčka mam rád, je to dobrej kluk, ale trapnějši verze Kufru se nepovedla a jak to tak bývá, cokoliv co vyjde ze studií nejhorší televize ever, stojí za vyliž prdel. Tleskači diváci, drtivá většina hostů jsou profesionální béčkové celebrity, otravnej moderátor, a tak ti teda, drahý pane Čmaňo, uděluju 15% hihi. ()

Renie42

Oživený Kufr, ale jde to. Není nad originál, ale stále Zedníček se snaží jako předtím. Stejné soutěžní kola a i něco navíc. Je to koukatelný. ()

subic

Časem třeba přehodnotím, zatím jako pokus oživit pořad z devadesátek, kdy pořady tohoto typu byly nové, mě zatím moc nepřesvědčil. Po pořadu Vtip za stovku je to druhý i docela zábavný pořad TV Barrandov nasazený do primetimu, na který se dá třeba při žehlení. ()

Fajt odpad!

Ubohá soutěž, kde se zúčastnění aktéři chovají rozverně - trapně, prostě to jsou diblíci . Vlastně proč ne, za ty peníze ??? Vysvětlivka hantecu pod čarou: Kurňa = Kurva ()

brzozin

Starý dobrý kufr, jedna z vlajkových lodí veřejnoprávní televizní zábavy mého dětství, se vrací. Jen otázky jsou stupidnější, Zedníček uřvanější a neurotičtější a hosté nudnější. Nebo je to možná tím, že jsem dospěl a už nejsem dítě s IQ 80. Ovšem věřím, že diváky z těchto sfér si to jistě najde. ()

curil

Natahovaná soutěž už dávno ztratila svůj náboj a nekonečné opakování ještě zvýrazní její místy bezduchost a trapnost. Kde jsou ty doby silvestrovských "Kufrů" s paní Konvalinkovou a Miroslavem Moravcem? Pavel Zedníček svou upocenou svižností a stále stejnými řečmi těžko někoho dnes pobaví... ()