Uklízečka

(seriál)
  • USA The Cleaning Lady
Trailer

Série(2) / Epizody(20)

Kambodžská lékařka přijíždí do USA kvůli léčbě, která má zachránit jejího syna. Když systém selže a ona je nucena se skrývat, stane se uklízečkou profesionálních zločinců a využije své inteligence, aby se prosadila v podsvětí. (HBO Max)

Trailer

Daiker

Naivní TV Show ala Telenovela ...... Vypnout mozek to chtělo..... Vše stojí na dvou hlavních postavách..... Buď vám sednou nebo ne..... Příběh je jak z červené knihovny..... Jako tvrdý mafián ušetří uklízečku a pak jí pomáhá a ta po něm uklízí 😂 Čekal jsem něco ve stylu Ozark, chyba..... Bohužel telenovely jsou návykové, tak jsem vydržel až do konce.... ()

dalziel

Veľmi pohľadaná Doktorka Cleanová to vie skvele z mopom a kartáčom. Kľudne by som si to od nej nechal doma vydrhnúť. ()

Mamlas

V podstatě rodinné drama o jakési nehezké paní uklízečce. Je to žena cholerická, beozohledná a manipulativní. Udělá cokoli, aby dosáhla svého cíle. Neřeší důsledky pro okolí. Aby to nebyl úplný rodinný shit, tak tím prostupuje dějová linka s nějakým mafiánským troubou a tak se občas najde trocha akce. Fakt trocha. Jinak dominuje ta paní a její rodina a její problémy. Skoro všechny postavy tam mají hnusné charaktery, tak není komu fandit. Škoda, že to nekoncipovali tak, že by ty postavičky postupně odpadávaly. To by bylo fajn zadostiučiněním. Bohužel ne. Za mě to mohlo skončit 9. dílem, když tu potvoru zavřeli. Ale ani díl poslední mi nakonec nezkazil náladu. Snad nebude druhá řada, ve které by to pro ni dopadlo dobře. (12%) ()