Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

Jemes

totální nesmysl od začátku, až do konce. Přitom mám Kate rád, ale když vám tam dají jen jednu bojovnou scénku ( co za něco stojí ), kde se vehementně snaží nezabrat ksicht herečky, aby nebylo vidět, že to je kaskadérka, což se jim ani nepovedlo :D tak si říkáte " proč Kate " . Takže další z těch filmů, kde hrají známější postavy, ale vše ostatní stojí za ho*no. ()

Heywood

Mělo to být šílené a také to bylo šílené, v podstatě sci-fi. Kate Backinsale na svých blížících se padesát vypadala skvěle (blond lehce s melírem, něco na styl Charlize Theron jí slušel) a role jí sedla. Ostatně náznak její kvality byl viděn už v remaku Total Recal, zatímco Pearl Harbor byla taková uplakaná kýčovitá nuda, že se tam na ni nedalo ani dívat. Tahle jízda doplněná přehazováním miminek při útěku měla říz a Laverne Cox s výrazem unuděné úřednice sekundovala jí i Bobbymu Cannavelovi skvěle. Hláška „Chci utěšovat její vagínu“ se nepochybně proslaví i v českých luzích a hájích. Film měl spád, chválit Tucciho nemá smysl, protože je skoro všude výborný a štěk bábrdlinky Susan Sarandon v konci filmu čeká na to, zda film vydělá a bude se dělat dvojka, nebo skončí v číslech, která producenty nasměřují jinam. Ale vidět ještě jednou tu modrou „hekřici“ co kolegovi řekne, že když mluví tak si prdí z pusy by za dvojku asi stálo. Šílenou dvojku, samozřejmě. Hvězda navíc za bojové scény a ta v mučírně se na tom bílém pozadí obzvláště vyvedla. A mimochodem: Živá žena jako totální zbraň je už v Serenity, takže dvojka by měla mít další nové nápady. ()

Kushina

Jelikož mám rád akční nesmysly, tak tenhle film pro mě byl vcelku dělaný. Ale když to lehce rozeberu, tak by se dalo říct, že po první polovině filmu, kde to ještě působilo seriózně se to začalo rozpadat a stala se z toho spíše akční parodie, který je extrémně přeplácaná.  Líbilo se mi to, ale všeho moc škodí. Herečka v podání Kate Backinsale, kterou od Underworldu miluju je zkrátka sympatická žena, což je asi nejvíc fajn. 55% ()

Tempest

Docela šílený film s Kate Beckinsale v roli šílené choleričky, v které každé, i nepatrné, příkoří vyvolá chuť dotyčnému či dotyčné rozmlátit hlavu na kaši, což i zhusta dělá. Aby nevyhladila půlku populace, nosí vestu, která ji umožňuje dávat si elektrošoky pokaždé, když chce někoho zabít, což je velmi často (denně). To je asi všechno, co je na tomto filmu originální, jinak jde v podstatě o průměrnou akční rubačku, kdy Kate, někdy tedy dost neuvěřitelně, kosí své protivníky po tuctech. Na konci přechází film do jakéhosi podivného vojenského experimentu, což ho činí ještě o něco málo jasnějším a uvěřitelnějším. Ten konec si fakt mohli odpustit. Hodnotím jako průměr 50%, tři hvězdy jsou jen kvůli Kate. ()

Sopholojong

Pre Boha ziveho! Tak takuto, hvezdnymi menami obsadenu a vyssim (?) rozpoctom opatrenu, sracku som uz davno nevidel. Kate Beckinsale je top mrdava milf-bitch s jednymi z najsexi noh soubiznisu, ale hrat nevie absolutne (uz vobec nie charakterne). To i take herecke drevo ako Courtnei ju prebija o jednu celu triedu. Prva zoznamovacia a randiaca tretina sa este da s usmevom odzivat na 40 percent, ale co pride potom, tak to je jeden z najvacsich filmovych zlocinov dekady. Babracky strih, hnusne epilepticka kamera, scenaristi najati od Asylumu, veterani (Sarandon, Bradley) na smiech (pravdepodobne ani nevedia v com hraju) a ta/ten transvestita v ulohe detektiva bez komentara. Cudujem sa Amazonu, ze na toto dal prachy (herci) a neslo to rovno ako low budget na SyFy alebo spominany Asylum s Tarou Reid v hlavnej roli (LOL). Tu jednu hviezdu zahanbene (!) davam len za Kate a poviem to tu uprimne otvorene... Pichal/sukal/mrdal by som ta od rana do vecera. ()

Tr0nic

Takto to dopadá, keď vymyslia ako tak dobré akčné scény, ale príbeh sa im už vymýšľať nechce. Kate musí byť riadne zúfala, keď zobrala niečo takéto, asi si chcela pripomenúť Underworld časy. ()

Mukade

Fňuk, tento film je plný dehonestácie a znevažovania mužov, je mi do plaču, maaaamiiiii, help ! xDD  ........................ GRRRRL POWER !!  (((:  ♥  ................... but , don't try, any of this (?), at home, girls ((: ..................... She beat the SHIT OF OF.... EVERYTHING xDD .................. to hádzanie detí, to bolo "trochu" za čiarou, tsts (: ........... Lindy Hop.. (: ................Že režisérom je žena tam opakovane cítiť a je to plus, také malé roztomilé momenty... .............. To vyšplhanie na mrakodrap tým spôsobom.., s u r e ! xD ............. Neviem načo by na mučenie tam mali bolt cutters (neviem ako slovensky sa to volá a nejdem to guugliť), ľudské telo nie je zrovna veľmi tvrdé, lol................. Selene is back.. (ale evokovalo mi to aj Ultraviolet a Alice (Resident Evil)) ..................... Ten twist, ten som teda naprosto nečakal. (: .................... slová pesničky ku koncu: "I don't need a man, I just need a manicure." lolol ()

RavenSpector odpad!

9:42 jsem to vypnul. Na ubohé parodie Lucy, i když tam hraje Kate, se vážně dívat nebudu. Dobrých filmů je jak sraček a ztrácet čas u odpadků je zbytečné. The Majestic a trocha kultůry k tomu bude na dnešní deštivé odpoledne mnohem rozumnější a kulturnější volba. ()

Ja.Malachi

fajné prekvapenie pre mna..dobre natočené-výborne zahraté ..obyčajne mám výhrady na ženskú čo všetko vymláti a pri tom sa nevie ani len tváriť že vie bojovať...tu to akosi ide všetko ako po masle ,hlavná mužobijka je dobrá -velmi dobrá -uveritelná-prirodzená..dej svižný -kamera výborná-dobrá hudba..výborná jednohubka s vtipom... ()

AmunRa

Nostalgicky nechci dávat filmu s Kate Beckinsale horší hodnocení než průměr, ale po pravdě řečeno je to stěží na dvě hvězdičky. Nečekal jsem hluboký příběh, ale čekal jsem, že Kate s problémy s ovládáním vzteku a nadlidskou sílou bude oživlé tornádo putující od jedné akční scény ke druhé v úžasné stylizované parádě. A to jsem se bohužel zmýlil - akce je tam proklatě málo a styl ani atmosféra se nekonají. A když není akce a příběh stojí za starou bačkoru, tak co tam vlastně je? Vata a výplň o ničem. Kate v tomto scénáři očividně nemá co hrát a ostatní se prakticky nedostanou ke slovu. Tanye Wexler svěřit akční film byla očividně drahá chyba pro studio, protože paní režisérka je naprosto bezradná. Jdu raději zkouknout Underworld. ()

Dr.Love

Během jednoho dne jsem viděl dva velmi podobné snímky Jolt a Nikdo, které vykazovali stejné vlastnosti a byli dokonce stejně dlouhé cca hodinu třicet. Jen jeden je ukován líp než ten druhý a Jolt to není.  Je smrt účetního tím pravým motivem který vás udrží u filmu? Rozhodně ne. Po hodině jsem se chytil jak koukám do mobilu. Pochyby o tom jak by opravdu hlavní postava vypadala a fungovala po tom všem co zažila z vyprávění na počátku filmu rostou jak virtuální palma. Asi bych očekával něco ve stylu Jessica Jones nebo něco víc hrubého. Nudné, někdy až zbytečně dlouhé a jako obvykle nelze opomenout zbytečné feminisiche kecy které si hlavní postava ráda průběžně trousí. Krása Kate pomalu mizí s každým záběrem a na konci z ní lze cítit umělou a dutou barbie na elektrické šoky. Nápad originální úplně není něco podobného vymyslel profesor Farnsworth pro Leelu ve Futuramě. Tucci je fajn ale po skrovnu. Starouš Bradly v župánku (fuj) má jen pár replik. Ujetou dvojici policajtů ani snad nechci rozebírat.  Opět takové to movie k obědu nebo před spaním kde je vlastně jedno jestli zjistíte twist plot nebo ne. V naznačené pokračování snad nikdo nevěří. ()

Thalin

Přišlo mi to takové zvláštní. Nemastné, neslané a Courtneyovi jsem jeho postavu ale vůbec nevěřila. Hrál to hrozně. Navíc to působilo hrozně na sílu, celý ten boj proti chlapům (minimálně to vyznělo jako poselství filmu) a všechny ty akce byly prostě moc. Netvořilo to vůbec ucelený celek, zkrátka podivný miš maš boje a rádoby děje a zápletky. ()

mdf

Je to jako by se vrátila jedna půlka z  Dempsey a Makepeaceová,na Kate se dobře dívá,ale to je fakt jediné,jinak je to celé zoufalé. ()

McGuffin

Láska hory přenáší, plavovlasou útlou a zatím ostýchavou Jolt nevyjímajíc. Takže když její čerstvá známost, účetní, po druhém rande zmizí a policie ho najde mrtvého, probudí se v ní bojovnice živená adrenalinem a kvalitním armádním výcvikem a vydá se ho pomstít. Co čert nechtěl, stopa vede k vrchnímu gaunerovi, pro něhož účetní pracoval a který má opravdu zručného bodyguarda. Takže překážky a výzva, následované přetahováním kdo s koho, bojováním tu i onde a završené spektakulárním vítězstvím. A jako bonus zklamáním. Účetní, sám gauner, udatnou plavovlásku proti svému zaměstnavateli a jeho bodyguardovi jenom využil. Nebýt policie, co se do toho podle scénáře Scott Wascha pletla, mohlo to být jasné dřív. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

om6pb

Nebolo to take zle celkom fajn dej mal hlavu aj patu bolo to taky oddychový akčak... netreba hladať žiadne nejake hlbšie myšlienky... koniec celkom prekvapil taky som nečakal až na uplne poslednu scenu tu už mohli vynechať to bol celkom fajn oddýchovy film.. ()