Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

abysser

Výborné efekty (až na celkem plastické vlky a nezamrzlý pobřežní oceán). Memento ekologické lobby... Nic víc... ()

Drc

Klasický katastrofický film plný dobrých efektů, několika nelogičností a opravdu nechutných amerických žvástů. Nabízí se srovnání třeba s Armageddonem, oproti kterému nemá ani takovou atmosféru, ani tak dobrou hudbu, humoru je taky po skrovnu a je celkově o dost slabší. Poskytuje přesto dobrou zábavu na 2 hodiny, ale ničím nepřekvapí (spíš naopak). Doporučuji nedívat se na posledních 10 minut, protože to co na nich autoři filmu předvedli, by opravdu mohlo někomu způsobit nevolnost. Nejde mi do hlavy, jestli to ti amíci opravdu myslí vážně nebo už si dělají srandu. ()

Bafo

Pomerne napinavy ne uplne spatny film... Avsak desne pateticky a pln americkeho patriotismu... Jo to berte jako varovani... ()

Sairina

Scénář je velmi obehraný, jediný co mě velmi potěšilo bylo spalování účetních knih. Jinak jsou efekty na vysoké úrovni a člověk musí v kině klepat kosu. ... Koukali jste někdy v zimě na oblohu??? Občas mi připadá že den poté je přímo nad námi... ()

sleepcz

tohle mela byt parodie?? hruuuza tolik hollywoodskych klise se jen tak nevidi + tech nekolik desitek naprosto nelogickych mist v deji me totalne rozesmalo .. ()

jasiska

Dejovo bolestivo neoriginálne a navyše nemusím Dennisa Quaida. Napriek tomu to však nie je príliš veľká nuda, čiže si zaslúži označenie "priemerný". ()

shimpy(CZ)

Den poté je skvěle natočený katastrofický film, jež vás v první půlce ohromí, v té druhé možná trochu začne nudit... Zkrátka mě druhá půlka přijde jaksi bez emocí a jakékoliv motivace... Ale stejně hrdinům fandíte a cítíte s nimi. No, myslím že přestanu být lhostejný k životnímu prostředí :) ()

mirkaaa

Katastrofické filmy mám ráda, ale tento se mi moc nelíbil. Snímek je sice plný působivých efektů, ale to je asi tak všechno. Postavy mi připadají poněkud strnulé, jakoby bez života. ()

Prochy38

Klasický Emmerich. Asi i bohužel. Vysoké hodnocení jen proto, že jde o film, který je nabitý parádními efekty od začátku až do konce a mně se to líbilo. ()

TERRORDROME

Zbytočná a zabudnuteľná Emmerichovská katastrofáreň ktorá ale aspoň nie je príliš debilná. Oproti podobným televíznym snímkom ( aj keď treba povedať že aj toto pôsobí viacmenej televíznym dojmom ) je to ešte celkom dobrá voľba pri sledovaní ktorej sa divák necíti ako úplný debil. Zároveň tomu ale chýba čokoľvek čo sa dá zapamätať dlhšie ako stotinu sekundy, takže Deň Potom už človek vôbec nevie čo tam vlastne bolo. Taká katastrofická sterilná soft nuda o snehovej prehánke v New Yorku. ()

Hanes88

Spíše takový průměr. Možná, že bych tomu dal jen 2*, ale za ty efekty, se kterými Emmerich prostě umí pracovat, dávám 3*. 60%. ()

nylo

Vizuálně fakt gut i po těch letech a Dennise můžu...v tomto případě mi děj, americanismus ani digitální vlci žíly nervou ()

J*A*M*A*L

Jeden z prvních katastrofických filmů které jsem viděl asi třikrát, ale nikdy jsem ho za tím nedokoukal celej.Vždy mi chyběl alespoň kousíček, ale i tak jsem měl o filmu velký přehled.69% ()

Paldiny

Prvá polovica je zábavnou prehliadkou prírodných deštrukcií od tornád, záplav, zničujúcich vĺn až po ľadové krupobitie. Potom to s nápadmi akosi sekne (čítaj zamrzne) a všetci sa zavrú do knižnice, kde na diváka čaká už len pár digitálnych vlkov, konverzačná nuda a zmrznutá vlajka. Pokiaľ dostanete chuť na niečo katastrofické, siahnite radšej po zábavnej aj keď trochu preplácanej 2012-ke. ()

Lefty86

Roland Emmerich je mnohými zatracovaný, ale já za sebe můžu říct že jsem snad ani neviděl jeho film který by mě nebavil. Den poté už jsem kdysi viděl. A teď jsem na něj někde narazil, tak jsem ho dal znova. Některý záběry, postapokalyptický, jsou dechberoucí. Ani jsem si nepamatoval že tam hraje můj oblíbenec Gylenhaal. Ani se tu tolik nepropírá ten americký patriotismus, který tento, paradoxně německý režisér, tolik miluje :) ()

Macik

Nikdy nehodnotím filmy zvlášť děj a zvlášť efekty.Film, když už tedy používáme triky, musí mít od každýho trochu a přitom ještě tvořit dokonalej celek. Ovšem u tohohle filmu mi to teda rozhodně neštimovalo... jakoby převládaly trixy.. :) ()

Windu85

Moje oblíbená scéna je, jak běží hlavní hrdinové před postupujícím ledem, který během pár vteřin pokryl celou budovu, zavřou se za dřevěnými dveřmi a tím se zachrání... ještě že sou tam ty perfektní efekty ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005