Série(2) / Epizody(39)
Obsahy(1)
Žena nebo muž? Bývalý boxer Johny Roland si otevřel erotický podnik Candy Club. Taková živnost ale přináší někdy více starostí, zvláště když jejího majitele chce kdekdo jen využít... (oficiální text distributora)
Hrají
Sylvia Leifheit
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Dirk Galuba
Německá říše
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Markus Majowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katrin Lux
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Wolf Roth
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nina Proll
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Jessica Stockmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Jim Boeven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Panenka Jane (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Helmut Berger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jessica Boehrs
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Martin Gruber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Reiner Schöne
Německá říše
Nejlepší seriály:
Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Jeanne Tremsal
Francie
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Kathrin Ackermann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ann-Cathrin Sudhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Dolly Buster
Československo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Elisabeth Volkmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Thomas Lawinky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)