Série(2) / Epizody(39)
Obsahy(1)
Žena nebo muž? Bývalý boxer Johny Roland si otevřel erotický podnik Candy Club. Taková živnost ale přináší někdy více starostí, zvláště když jejího majitele chce kdekdo jen využít... (oficiální text distributora)
Hrají
Tim Egloff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Nikolaus Neureiter
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Sascha Heymans
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Peter von Strombeck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Peter Bechtel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Joachim Raaf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Dierk Prawdzik
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Florian Heiden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ralph Willmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Werner Karle Jr.
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Gabrielle Odinis
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Sebastian Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hans Schödel
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Sabine Radebold
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Sinan Toprak (2001) (seriál)
Stephen Sikder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Michael Christian
Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Wladimir Matuchin
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Stefan Rutz
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Michael Gordon
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Dieter Bach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)