poster

Scooby-Doo: Arabské noci (TV film)

 • USA

  Scooby-Doo in Arabian Nights

 • Slovensko

  Scooby a Shaggy - kráľovskí rozprávkari

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní

USA, 1994, 66 min

 • KangKun
  **

  Zklamalo mě to. Nezklamal mě Scooby, protože tam téměř žádný nebyl. Ten první příběh ušel, vlastně šlo jen o pozměněného Aladina. Obsah vůbec neodpovídá tomu, co film skutečně obsahuje. Mrzelo mě že Shaggy a Scooby byli na scéně tak.. možná 15 minut? Ani to ne. Ty dva příběhy nejsou zas tak špatné, pro děti docela dobré, ale to zklamání vám to prostě zhnusí.(5.1.2013)

 • Maki.K
  ****

  I když tento díl není moc preferovaný, musím zde vyzvednout to, čím si mě v mém dětství získal!!! Snímek tvoří několik příběhů, v kterých plně nefigurují Shaggy ani Scooby, což je pro většinu lidí velké mínus. Příběhy jsou však kouzelně utvořené! Krása a ladnost pohybů u arabských princezen, jezení neznámých pokrmů, diamanty, či spousta polštářů v Aladinově lampě... to vše je mana nebeská pro mé oči :) Napětí a strašidelnost má tu správnou hladinu pro dětské diváky. Pro mě zážitek :)(27.1.2015)

 • Carol Pifková
  *

  Tak toto bola aká podpásovka. Veď Scooby a Shaggy tam možno boli dokopy 15 minút. Som naštvaná. Tie príbehy, ktoré rozprávali ma vôbec nebavili. Dopozerala som to s neuveriteľným premáhaním, potom som si popri tom našla dačo na robotu tak aspoň to išlo rýchlejšie.(6.7.2014)

 • Radyo
  *

  Pravděpodobně jeden z prvních pokusů o přiblížení arabské kultury mladému divákovi současnosti, aneb "multikulti pro haranty". :-) Ne, to byl jen pokus o vtip - ve skutečnosti je tohle blábol, který mladé fanoušky Scooby Doo nažene pouze do náruče antiislamistů, a to celé jen kvůli zklamání, že jméno jejich miláška tady bylo zneužito v názvu k zamaskování orientálních pohádek.(2.2.2015)

 • tron
  **

  Blbosť, z ktorej sú nechutne cítiť 90. roky. Tie tradičným kresleným figúrkám príliš nepriali. Animácia stojí za prdlajz, scenár je tridsiatou variáciou na príbehy videné už niekde v 70. rokoch. Najhoršie však je, že SCOOBY A SHAGGY - KRÁĽOVSKÍ ROZPRÁVKARI de facto vôbec nie je spin-off populárnej dvojice z kultového seriálu. Namiesto neho sledujeme nudné "poviedky". Ale fuj, za podraz takmer 20%.(5.7.2008)