zigy

Ali G je skvělou parodií rapperské a hiphopové kultury. Ali G je sice hlupák, ale hrozně zábavný a musíte mu fandit. Tím trochu navazuje na britskou tradici Petera Sellerse a jeho Clouseaua. Určitě lepší než Borat, který jde mnohdy za hranici trapnosti a nechutnosti. Tady je to naštěstí tak akorát na té hranici:) Co bych tedy vzkázal autorům? Ve stylu hlavního hrdiny: "RESPEKT!" ()

Flamik

Ve svém věku jsem to strašně žral. Dneska už jen oddychovka, když mě nanepadne nic jinýho a chci si připomenout pořádnýho politika. ()

Jayk19

Další obyčejná americká bláznivá komedie,kterou bych přirovnal k Sandlerovkám.Viděl jsem už i horší komedie a dá se na to dívat pokud člověk chce vypnout mozek.Dobrá scénka byla s leštěním plotku,ale jinak to byl moc velký kýč.Ještě štěstí že Cohen dostává dnes rozum a třeba Borat byl úplně jinde.No dobrý - to jest za tři... ()

BarGoldstein

Málokdo rve koule tak jako Cohen! Borat byl o dost hustší a lepší (stačí mi vzpomínka na bitku z hotelu, abych se dusil smíchy), ale tohle je taky slušná nakládačka!! ()

os10

Tak celkem dobrá parodie. I když druhá půlka už je evidentně slabší, průměrný ohodnocení si film za těch pár povedených scének zaslouží. I když ty pochopí asi jen více zasvěcenější... ()

Imouse odpad!

Komedie? Kultovní? Humor hodný adolescentní mládeže, soulož ministra s koněm, spousta jiného exkrementálního humoru, nesympatický hlavní hrdina a více méně nezábavný příběh. Ekvivalentem je opravdu podařená taškařice Klub sráčů. Je to opravdu odpad a to toxickej... ()

PavHer

RESTEKP BRO! Je mi jasné, že Ali G-ho (potažmo Sacha Baronův) humor nezkousne ůplně každý, ale mě rozhodně sedí, celé tohle alter ego je jedna velká parodie na nigga style se vším všudy, takže se tak musí brát i tento film. Bouyakacha! ()

Xylobalsam

Tradiční humor ali g, který někdo zbožňuje, někdo nenávidí. Nenáročná podívaná podaná velmi dobře. Ke konci už sice malinko slabší, ale přesto výborná podívaná. ()

rubii

super, fakt některé věci jsou nechutné, ale kvůli tomu skákat z mostu fakt nebudu, já si to užil jak jen jsem mohl ()

minichaN

V prvních sekundách tohoto filmu byste si řekli, že to je těžce raperský film o tvrdých chlapech v ulicích:-D, ale je to velice vtipný film s ještě vtipnějším hercem S.B Cohenem, který je taky známý svou show.Prostě politická kampaň, společensky vysoká místa a raper dohromady nejdou, ale tento film je prudce zábavný a každého člověka by měl určitě pobavit. ()

snupko13

Toto je jedna pecka, za oných čias, keď to bolo novinkou som na tom filme fičal s kamarátmi a mám ten pocit, ak si to dobre pamätám, že som to videl za nejaké dva týždne 11krát..takže tu ozaj záleží s čím a s kým na to pozeráte, takže ak si uvaríte kamilkový čajík,sušienky k tomu a zavoláte si svoju kamarátku z nákupov, tak to asi neuhráte :D:D Ale k filmu. Ja mám dojem, že tento film na mňa zapôsobil oveľa viac ako propagovaný Borat, kde to už bola čistá zvrhlosť a propagovaný Bruno, kde to bola len paródia. Ali G je a ostane asi najpostavou Sasha Barona. Restekp :) ()

yarda1

Jednoznačně 5*. Neznám zábavnějšího komika, než je Cohen (a popř. Gervais) a tudíž každé jeho dílo je za 5*. Každý kdo tu hodnotí pod 3* jeho humor nepochopil! Respek! ()

tuberatanka

Nemyslím si, že by fakt, že tu nejde o "reality-show" uberal tomuto filmu na sile. Nie, pretože toto film vyvažuje o dosť vkusnejším a nápaditejším humorom, a navyše podobne ako Borat, aj tento film stojí z veľkej časti na charizme hlavného protagonistu, a až potom na všetkom ostatnom. Jedna z tých podarenejších paródií na hiphopovú komunitu, s množstvom skvelých hlášok. Konvenčná, o čosi odvážnejšia komédia. Síce nie päť hviezdičiek, ale i tak ristekpa! ()

SobikGSXR

Tohle se prostě musí brát s nadsázkou, je to geniálně tupá komedie, kde Aliho realita bývá nepochopena zbytkem světa. No Ali A, no Ali B, no Ali C, no Ali D... No Ali E, no Ali F, but Ali G!!! ()