Výborná automobilová honička bohužel strčí zbytek filmu do kapsy. Nepomůže tomu ani zajímavá první půle oplývající specifickou atmosférou "šedesátkových" kriminálek, ani příjemné herecké osazenstvo. Od snímku s takovým věhlasem jsem čekal prostě víc, i když on ten věhlas získal asi hlavně kvůli té honičce...(26.2.2012)

Film, ktorého hodnota spočíva v opätovnom stretnutí s húževnatým Steve McQueenom, slizkým Robertom Vaughnom a krásnou Jacqueline Bisset. Strmé ulice San Francisca nemohli ostať nevyužité na efektnú naháňačku automobilov, ktoré už dnes nazývajú veteránmi. Inak sa v ňom veľa chodí a jazdí bez toho, aby sa divák počas hluchých miest mal nad čím zamýšľať. Jedine ak nad tým, ako si scenárista zjednodušoval svoju prácu. Dnešní mladíci sa budú asi čudovať, čo vlastne na tom filme príslušníci staršej generácie videli.(25.2.2011)

Slušná kriminálka ze staré školy se Stevenem McQueenem v hlavní roli. Prvních 40 minut mi to přišlo nudný, ale potom se to docela slušně rozjelo. Role poručíka Bullita McQueenovi padla jako ulitá. Další "statečný" Robert Vaughn předvádí také solidní výkon. Legendární honičku asi moc připomínat nemusím i když má své mouchy (potkávání stále stejných aut..). Pro mě tři a půl hvězdičky, ale za McQueena dávám čtyři.....(29.12.2007)

Dobre, nedá sa ako prvé nespomenúť úžasná scéna automobilovej naháňačky centrom San Francisca. Je to jedna z mojich najobľúbenejších filmových scén. I keď je pravda, že obsahuje aj chyby, v podobe opakujúcich sa záberov a preto viac krát vidíme napríklad zeleného chrobáka a po opakovanom pozeraní to kazí dojem. Ale pri prvom zhliadnutí som bol naozaj unesený. Aj vďaka skvele vybranej hudbe. Čo však nemôžem veľmi pochváliť je dej a nudnejšie pasáže. Film je ukážkou starej filmovej školy so všetkými svojimi kladmi i zápormi. Bullittov prípad si na nič nehrá, a len nám ukazuje ako má vyzerať pravá a nefalšovaná kriminálka. Len čo ma veľmi mrzí na tomto snímku, je scenár. Je síce pravda že McQueen hral policajta ktorý toho veľa nenahovoril, ale keď niečo povedal tak to bola perla a nielen on ale všetci. Všetky dialógy a rozhovory boli nemastné neslané, vlastne by sa dalo povedať že veľmi suché a len vďaka tomu dávam menej než by som čakal.(15.9.2019)

Buldok Bullitt. S překousaným vodítkem, zarputilý, houževnatý a pokud se jej na něco zeptáte, s největší pravděpodobností se odpovědi nedočkáte. A to přitom není pes.. Poctivost. To slovo s Yatesova filmu přímo sálá a pokud by vám snad začalo lézt na nervy ticho, počkejte si na legendární desetiminutovku burácení motorů Fordu Mustang a jednoho Dodge Charger, co má na kolech 6 poklic. Čtyřikrát zelený Brouk je asi taky moc, ale když máte tolik dobrých záběrů, je třeba je využít..(6.2.2013)

• - Automobilová honička, která se ve snímku odehrála, byla nejdelší honičkou ve filmové historii. (Ouwen)

• - Při známé honičce se sjíždí ikonická sanfranciská strmá kopcovitá ulice. Ve skutečnosti scéna trvá tak dlouho, že ji museli projet osmkrát a hned několikrát předjíždí zeleného Volkswagen Brouka. V San Franciscu je podobná ulice jen jedna. (PhilN)

• - Přáním režiséra Yatese bylo, aby se vozidla při automobilových honičkách pohybovala rychlostí 120 až 130 kilometrů za hodinu. Ve výsledku však auta řítila až 170-kilometrovou rychlostí. (DruidKarel)